Do pracy z narkotykami w kieszeni

Image

Niżańscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej z Rzeszowa, zabezpieczyli narkotyki i sprzęt służący do ich zażywania. Zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy szli do pracy z narkotykami. W mieszkaniu u jednego z nich znaleźli młynek z drobinkami suszu i lufki.

W piątek niżańscy policjanci pełnili służbę wspólnie z funkcjonariuszem służby celno-skarbowej (KAS) z Rzeszowa i psem do wykrywania narkotyków. Przed godz. 15 na ul. Wojska Polskiego w Nisku, zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 29 i 32 lat podejrzewanych o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania obaj zachowywali się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze znaleźli przy każdym z nich woreczek z suszem, jeden miał także szklaną lufkę. Jak ustalono obaj szli do pracy na drugą zmianę. Narkotyki mieli wnieść na teren zakładu pracy.

Funkcjonariusze zatrzymali obu mężczyzn i przeszukali ich mieszkania. W domu młodszego znaleźli młynek do rozdrabniania marihuany z resztkami suszu i osmolone, szklane lufki.

Wstępne badania potwierdziły, że zatrzymani posiadali substancje zakazane. Obaj będą odpowiadać za posiadanie narkotyków.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Banans

Pojedyncze osoby z jedną działką potrafią złapać, ale dilerów to już nie bardzo. Banany z Rudnika, Jurki Kubusie z Zarzecza itp. chociaż tego ostatniego słyszałem, że jakoś ukarali, groził sąsiadce śmiercią to mu się uzbierało. Często dochodzi do tego, że dzielna Policja potrafi zatrzymać auto, czy złapać osobę z działką, kilkaset metrów od miejsca gdzie kupił, np. dom Kubusia, oczywiście do niego nigdy nie trafią. Taka dzielna Policja w Nisku i Stalowej pewnie też...

~IPOL

Jak sie okazuje ceny prądu to nie wina Tuska!!! Pakiet energetyczno-klimatyczny był negocjowany w 2007 r. kiedy premierem był Jarosław Kaczyński, a decyzję w imieniu Polski zatwierdził rok później Lech Kaczyński. Czemu milczą na ten temat i ogłupiają ciemnego suwerena?

~gufcb

dali by sobie już spokuj jeba ..psy pajace od lufki

~prawda

@mieszkaniec mamy XXI wiek a ty odnosisz się do XVI. Dzisiaj jest już powszechnie wiadomo że tytoń jest stokroć gorszą używką niż marihuana. Alkochol natomiast 1000 razy cięższy narkotyk. Mało już ludzi takich ciemnych jak ty zostało na szczęście. Jak twierdzisz że jest inaczej to przedstaw jakiś argument uśmiech

~Ajapalilem

A ja jadłem ciastko z haszem może panowie przyjdą wyjąc kloca z kibla i zrobić mu expertyze? Prooosze umiech

~Dogryf

To nie paradox to zakorzenione w polskich łbach pierd**enie ze vodzia to twoja mateczka kochana kto nie pije ten nie żyje vodeczka dobra na wszystko.... żal......

~B.l.u.e.

Wstydzili by się pisać o czymś takim. Porównywalne do " ukradł ze sklepu bułkę wartą 50 gr".

~Dlk

Żałosny artykuł złapali chłopaków bo sobie lubią zapalić i przez to pucha albo jakieś kary... Mogli by zalegalizować. Bo i tak wiele osób korzysta z używek akcyza i pieniądze z tego trafiały bo do skarbu państwa a nie do dilerów a ludzie nie musieli by się bać by zapalić po ciężkim dniu buszka.

~Mikołaj

Hahahaha haha gratulacje dla polskiej policji dzięki nim czuję się bezpieczny

sabas

No i statystyki rosną. Dzielna ta nasza PiSPolicja. Za to wóde można chlać ile wlezie. Babie wpierdzielic po kościele, żeby jej wątroba nie gniła. Wolę w ciemnej uliczce spotkać 10 zjaranych niż nachlanych.

~pięta

No panowie podobno razem nie mieli nawet pol g, pogratulowac świetnej akcji .Zamiast zająć sie poważnymi sprawami marnuja pieniądze podatnikow na takie drobnostki żeby lepiej wypaść w mediach i statystykach i jeszcze się tym chwalą umiech brawo

~Fix

Masz rację mieszkaniec, tylko pis cię wyleczy smiech2

~mieszkaniec

Jak w XVI wieku odkryto tytuń w Hameryce to też miał właściwości lecznicze udowodnione naukowo i koka też trochę później.

~(*_*)

Pewnie zielsko kupili u dealera w Zarzeczu z ulicy Krótkiej, z tego żółtego domu tuż za stawem wędkarskim. Big dealer środoński

~zonk

~pati jeśli używasz alkoholu setki razy większym narkomanem niż tych dwóch z artykułu. Maryśka to pikuś przy alkoholu.

~pati

Dlaczego diler narkotyków nie jest narkomanem tylko żeruje na ludzkiej naiwności czyt.głupocie.

~ebebe

ale dzielnych policjantów mamy o cooorva
chwała polskiej policji

gryf

jeszcze trochę będą artykuły typu pracownik huty wniósł na teren zakładu narkotyk w butelce o mocy 40% alkohol to też narkotyk! tylko tu jest pewien paradoks duma człowieka nie pozwala nazywać alkoholu narkotykiem bo jak to !

maszynista

To politycy uwazaja zioło za narkotyk.Pewnie wiedza ze dobrze na tym mozna zarobic jak jest zabronione.A co bedzie jak wchodzisz do apteki a tam legalnie mozna kupic zioło.

~Via

Dzieciak z destrukcyjną psychiką będzie się rujnował czymkolwiek. To nie jest argument. Marihuana ma właściwości lecznicze udowodnione naukowo, trzeba ją tylko właściwie używać w razie potrzeby.

~kalamita

myślący.Ona leczy ha ha ha a napisz ile rujnuje dzieciom łepetyny

~Sokol

Wielcy przestepcy strach sie bać w polowie stanow usa marihuana jest legalna idziesz do apteki i kupujesz

~myślący

Czyżby mieli wszystkie narkotyki w kieszeni bo z tutułu twojego głupiego artykulu tak wynika?
Poza tym marihuana nie jest żadnym narkotykiem, ona leczy wiele chorob.