Trzeźwy poranek

Image

Alkohol jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, niejednokrotnie tych najtragiczniejszych w skutkach. Każdy kto zdecyduje się wsiąść za kierownicę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających może być potencjalnym sprawcą wypadku. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, dziś na Podkarpaciu prowadzone są działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”.

Podkarpaccy policjanci wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzą dziś działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Celem akcji jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. W wyznaczonych punktach policjanci sprawdzać będą trzeźwość kierowców. Prowadzone działania polegać będą na eliminowaniu z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia, czyli nietrzeźwych kierowców. Policyjna akcja trwa w godzinach 5:00- 13:00.

Policjanci apelują, do wszystkich, którzy widząc, że nietrzeźwy chce kierować, by nie pozwolili mu na to! Uniemożliwiając jazdę „pijanemu” kierowcy chronimy przed nieszczęściem nie tylko jego, ale i tych, których może spotkać na swojej drodze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Arian

Takie dmuchanka to stanowczo za mało żeby do tych zapijaczonych pał dotarło że po alko się nie jeździ. Po nakryciu na gorącym uczynku powinna być automatyczna konfiskata pojazdu i ucięcie jednego jaja.

~driver

"Policyjna akcja trwa w godzinach 5:00- 13:00." Kiedyś alkohol tylko w monopolowym i to od 13:00. Teraz 24h wszędzie dostępny. Komu to przeszkadzało?

~aaa

tylko ta akcja nie ma wyłapać pijanych, bo gdyby miała, to byłaby w piątkowe i sobotnie noce.
I gwarantuję ci, że odsetek złapanych w stosunku do skontrolowanych byłby znacząco lepszy, mimo niewielkiego ruchu.
A ilościowo pewnie też byłoby więcej złapanych.
Ta akcja ma za zadanie zrobić wrażenie ilu trzeźwych złapali.

~Darren

Alkoholik będzie widział tylko swoją krzywdę. Bo nagonkę robią jak on sobie pijany jeździ.

kabi

bum, policja i pomaga i karze i tak powinno być. Nie słyszałeś ile razy konwojowali rodzącą do szpitala? Ile razy ratowali życie maluszkom jak się zachłysnęły? Trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć.

~Czarlie

W czym ma ci w tej konkretnej sytuacji pomoc ? Dorzucić się do kolejnej flaszki? Podwieźć na chate?

~bum

Zyjemy w kraju gdzie policja nie pomaga jedynie karze

~Andrzeh

Nie chlaj poldo to nikt cię nie ukarze

~poldo

bo to porypany kraj ;wszyscy chca tylko karac ikarac tych szarakow co zapiepszaja nanich nierobow;;

Saturn

Zapraszamy do zakładów pracy z alkomatem

~aaa

żeby taka akcja była akcją poprawiającą bezpieczeństwo należałoby ją przeprowadzać w piątki i soboty między 13 a 5 rano.
A tak to tylko nabijanie pustych statystyk.

~Adam

Bardzo dobrze, obu więcej takich akcji