Skradzionymi pieniędzmi spłacił dług

Image

Niżańscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy z apteki. Mężczyzna został rozpoznany przez funkcjonariuszy na nagraniu z monitoringu pobliskiego sklepu. Okazało się, że 32-latek skradzionymi pieniędzmi spłacił dług.

W piątek po godz. 13 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w aptece, w jednej z miejscowości powiatu. Pieniądze zostały skradzione pracownicy apteki. Kobieta pozostawiła portfel z dziennym utargiem na ladzie przy kasie i wyszła na zaplecze na kilka minut. Kiedy wróciła w portfelu nie było już pieniędzy. Natychmiast powiadomiła policję. Bezpośrednio po kradzieży do apteki przyszedł klient, który minął się w drzwiach z mężczyzną. Funkcjonariusze, na monitoringu pobliskiego sklepu, prześledzili drogę tego mężczyzny i wykluczyli jego udział w kradzieży.

Kamera zarejestrowała rzeczywistego sprawcę. Na zapisie widać, jak inny mężczyzna, mija sklep, wyciąga z kieszeni plik pieniędzy, a następnie je przelicza. Okazało się, że jest to osoba znana policjantom. Funkcjonariusze od razu pojechali do jego miejsca zamieszkania.

32-latek przyznał się do kradzieży. Do apteki wszedł około godz. 13. Chwilę stał przy ladzie, lecz aptekarka nie przychodziła z zaplecza. Wtedy zauważył leżący obok portfel. Wyciągnął z niego 900 złotych i wyszedł. Skradzionymi pieniędzmi spłacił dług.

Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~duralex

@awss, jeden dług spłacił, drugi wziął sobie na plecy (skoro dobrowolnie poddał się karze, zobowiązał się zapewne do naprawienia szkody), tylko aptekarka pewnie sobie teraz na to poczeka umiech

~Dubpit

No debilów dwoje

~wiechu

Potwierdziło się stare przysłowie-okazja czyni złodzieja.Dobrze,że dzisiaj technika nas wspomaga.

~xxxx

ukarać aptekarke, bo "zrobiła" z człowieka ZŁODZIEJA

~awss

czyli mozna powiedzieć ze wyszedł na zero bo tak ..przypal byl , sprawa bedzie i klopoty ale dlug splacił więc honorny a aptekarka odzyskała to co jej ukladł - więc kto wie czy nie pozbył się wiekszego kłopotu kulsony zaś do dzienniczka mają kolejnego misia na statystyki..choć jak recydywa to typ wpadł z deszczu pod rynnę..