Tydzień Otwarty NaturHouse

Image

Zapraszamy na Tydzień Otwarty w dniach 13.01.2020-17.01.2020 do Centrum Dietetycznego NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99 oraz Centrum Dietetycznego NaturHouse Nisko, Plac Wolności 13.

W ramach Tygodnia Otwartego będzie można skorzystać z:

- bezpłatnych konsultacji z dietetykiem,

- dokonać badania składu ciała,

- degustacji dietetycznych potraw,

- wziąć udział w konkursie z nagrodami.

- otrzymasz materiały o zdrowym odżywianiu.

NaturHouse jest największą siecią punktów dietetycznych w naszym kraju z najbogatszym doświadczeniem, cechującym się wyśmienitą skutecznością w dążeniu i osiąganiu zakładanego celu! Bardzo dobrym przykładem jest Pani Aneta, która schudła razem z nami 27 kg!

Zapraszamy do rozmowy z Panią Anetą.

Nasza bohaterka próbowała rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami na własną rękę, ale kiedy zauważyła, że nic jej to nie daje, postanowiła więc od razu skorzystać z pomocy specjalisty.

- Bardzo chciałam wyglądać tak, jak przed ciążą, w trakcie której sporo przybrałam na wadze. W pewnym momencie jednak poczułam, że choć sama bardzo się staram, to nie przynosi to żadnych efektów. Zrozumiałam, że bez pomocy dietetyka nic się nie zmieni. Potrzebowałam konkretnego wsparcia, kogoś kto nie pozwoli mi zrezygnować z obranego celu, jeśli pewnego dnia stwierdzę, że dalej mi się nie chce- Aneta wspomina początki kuracji w Naturhouse.

Podczas pierwszej wizyty w Naturhouse Aneta zaplanowała, że chciałaby osiągnąć wagę 66 kg na wadze, ale dziś po ośmiu miesiącach odchudzania, udało jej się zgubić znacznie więcej kilogramów. W momencie wywiadu pochwaliła się, że waży już 58 kg, pewnie na tym poprzestanie. Faktycznie, metamorfoza Anety jest oszałamiająca, bo nie tylko sporo schudła, ale też całkowicie zmieniła swój wizerunek. Ma nową fryzurę, zaczęła się malować, inaczej się ubiera. Nie stało się to jednak w jednej chwili, nasza bohaterka naprawdę sobie na to zapracowała.

- Pani Aneta była bardzo zdyscyplinowana, z tygodnia na tydzień osiągała świetne wyniki, nie było żadnych potknięć w tracie kuracji- nie może się nachwalić dietetyk z Naturhouse.

Bohaterka przyznaje jednak, że nie zawsze było jej łatwo wytrwać w diecie, zwłaszcza na początku kuracji. Co zatem sprawiała jej najwięcej trudności?

- Przede wszystkim regularne jedzenie. Pamiętam, że co chwilę zerkałam na zegarek by sprawdzić czy nie mogłaby już zjeść następnego posiłku. Teraz organizm sam upomina się o jedzenie- dokładnie co trzy godziny od momentu przebudzenia się- podkreśla klientka.

Aneta wspomina również to, że na początku kuracji dziwiła się, że nie może najeść się jabłkiem czy jogurtem i nie czuć głodu. Teraz już wie, że to możliwe. Nie byłoby jednak tak fantastycznej metamorfozy, gdyby nasza bohaterka oprócz zmiany nawyków żywieniowych, nie zaczęła się również więcej ruszać.

- Jestem leniuszkiem, więc początkowo trudno było mnie namówić na ćwiczenia, zwłaszcza że waga cały czas się zmniejszała, ale w pewnym momencie zauważyłam dysproporcje w ciele- na twarzy i w ramionach bardzo zeszczuplałam, a na brzuchu i nogach, na czym bardzo mi zależało, nie było już tak tego widać. I wtedy Pani dietetyk zachęciła mnie do ćwiczeń na rowerku i na orbitreku. Starałam się kilka razy w tygodniu trenować.

W przypadku naszej bohaterki metamorfoza nie jest widoczna tylko na zewnątrz, choć obok tej zmiany z pewnością trudno przejść obojętne.

- Nie tylko łatwiej mi się poruszać, ale nawet oddychać, zauważyłam też, że stałam się twardsza i odważniejsza. Łatwiej przychodzi mi powiedzieć co myślę i bronić swojego zdania. Jestem bardzo szczęśliwa. Teraz już wiem, że najważniejsze jest to, by uwierzyć w siebie, bo naprawdę wszystko może się ułożyć po naszej myśli- przekonuje Aneta.

Obrazek

*Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane.

Zapraszamy do zapisów na bezpłatną konsultację:

Centrum Dietetyczne NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99 pod numerem telefonu 503-940-573 lub online: Rezerwacje Stalowa Wola

Centrum Dietetyczne NaturHouse Nisko, Plac Wolności 13, pod numerem telefonu 517-180-166 lub online: Rezerwacje Nisko

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona