Światełko do Nieba 2020

Image

W Stalowej Woli, podobnie jak to miało w wielu miejscowościach w Polsce, punktualnie o godzinie 20:00, mrok rozjaśniło światełko do nieba. Tym razem odbył się u nas pokaz sztucznych ogni.

Większość miast zrezygnowała z pokazów „hukowych”. U nas w zeszłym roku podziwialiśmy pokaz ognia, a dwa lata temu taniec ognia. Tym razem w niebo poszybowały fajerwerki i sztuczne ognie.

Przed Spółdzielczy Dom Kultury obejrzeć je przyszło wielu mieszkańców Stalowej Woli. Tym razem pogoda dopisała. Przez cały dzień było słonecznie i pogodnie. Również wieczór należał nie do zimowych.

Wciąż trwa liczenie pieniędzy. Do godziny 20:00 wszyscy wolontariusze „zeszli” ze swoich tras.

W 2018 roku zebrano 174 468,22 zł, w 2019- 175, 070 zł. W tym roku, do godziny 20:00 doliczono się już ponad 122,8 tys. zł.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Lopak

Jak sie okazuje ceny prądu to nie wina Tuska!!! Pakiet energetyczno-klimatyczny był negocjowany w 2007 r. kiedy premierem był Jarosław Kaczyński, a decyzję w imieniu Polski zatwierdził rok później Lech Kaczyński. Czemu milczą na ten temat i ogłupiają ciemnego suwerena?

~breaking news

A petardami miało się już nie strzelać,żeby piesków nie straszyć....no tak,ale to było trzynastego...hahaha

~@wiadomo...

wiadomo, że to ty "edziu" znowu pier.olisz bo kto innysmiech2

~coś nie tak

Wszyscy co roku czujemy ogromną radość.
Co roku nie żałujemy i przekazujemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy coraz to większe datki.
Kolejny rok przyniósł nowy rekord. To wspaniałe i poruszające. Wielki narodowy zryw. W tym dniu większość Polaków - ale też i inne narody - tworzą z nami jedno, Globalne Społeczeństwo Wielkich Serc.
Przez 28 lat, wysiłkiem Jurka Owsiaka, setek tysięcy wolontariuszy, ofiarności milionów ludzi z ogromnym sercem, WOŚP zebrał ponad 1,2 miliarda złotych.
I do tego momentu wzruszenie ściska mnie za gardło, szczególnie gdy będąc w szpitalach na każdym kroku widzę naklejki WOŚP.

Jednak dobry nastrój w moment odchodzi w niebyt, gdy pomyślę, że TVP Jacka Kurskiego otrzymało jednym podpisem kolejną kwotę - 2 MILIARDY złotych, na okłamywanie Polaków, na wykrzywianie rzeczywistości i fałszowanie historii i wydarzeń czasu obecnego.
Na propagowanie wartości, które są obrzydliwe.
My wszyscy - przez tyle lat - 1,2 miliarda dla dobra Polaków - a PIS w jednym momencie - 2 miliardy na haniebny cel.
Coś w tym kraju jednak jest nie tak....

~wiadomo

Do figos, większego idioty użytecznego z siebie nie dało ci się zrobic. A jak PO i PSL siedziało przy korycie 8 lat to wszystkie dobre stanowiska politykami partii PIS obsadzili? Jebnij się z calej sily w mur pustą palką jaką nosisz o takich bredni nie da się czytac. A jak zakłamujesz rzeczywistośc to ci udowodnie w prosty sposób. Były prezydent STALOWEJ SZ. wygrał pierwsze wybory dzięki PIS czy nie wygrał? i kogo na wszystkie najlepsze stanowiska wsadził po wygraniu wyborów wszystkich złonków byłej partii PZPR. Przypomne ci cieciu że starostą został człowiek z PYSZNICY były członek PZPR a radni popierający SZ. to byli byli ludzie z PZPR a obecnie SLD. A jeszcze żeby zrobic z ciebie ostatniego kretyna to popatrz kogo z naszego miasta PIS wziął do rządzenia PAN KWIECIŃSKIEGO któRy nigdy nie należał do PIS, tak ,że takie pomyje możesz hejterom wciskac.

~Magadan

PRAWI I SPRAWIEDLIWI wspierają WOŚP . Tyle w temacie

~Sędzia Dredd

Jeśli fajerwerki organizowane przez środowiska lewackie, to CACY!
Jeśli Sylwester z fajerwerkami organizowany przez środowiska prawicowe, to BE!
Jeśli we Francji Policja leje obywateli, to CACY! Zachowane standardy Demokratyczne!!! Jeśli w Polsce Manifestujący idą ochraniani przez Policję, to BE!!! Zagrożona demokracja!!!

~Darek

WOŚP się kończy nieuchronnie PO graniu śmiercią Adamowicza i zalganym wystąpieniu wdowy po nim w PE. Amen

~Dwie Polski.

Polska WOŚP.
Wspaniała, mądra, świadoma Demokracji i świadoma Świata.
Rozwijająca się od 30 lat , mimo wszystko.

Polska PiS.
Ciemna, zawistna, zmanipulowana przez służalców PiS i setki lat modlitw na kolanach.
Cofająca się od 5 lat we wszystkim

Wybór należy do Ciebie.

~KamieniKupa

Człowiek dowiaduje się od samej opozycji jak Nadzwyczajna Kasta Rodzinna PO & SLD obstawila wszystkie dobrze płatne stołki.
Gdy tracą stołek od razu płacz, zgrzytanie zębów bo nie ma demokracji. Bul Bul I jeszcze raz Bul Komoruski I lewatywa na zmywaku.

~Figos

Ale pisowski program upychanie swojaków gdzie popadnie i dbanie o nierobów i patusów na zasiłkach to nie jest dbanie o interes Polski

~Rrrr

Dojna zmiana czy rozdawnicza ?
Co mają zagraniczne media pisać ? Że Polska już nam nic nie chce sprzedać ?? Że teraz dbają o swój interes a nie niemcòw? Wypadałoby by tak napisać.

~Ludziska

Czy do was odurzonych dojną zmianą serio nic nie dociera? Poczytajcie europejskie i międzynarodowe dzienniki ( także amerykańskie) może coś załapią wasze kacze móżdżki. Szkoda mi was że znacie tylko dwa obce języki jak wasz prezes - przy butach. Nie nawidzicie TVN ale to jest jedyna stacja której nie musicie kochać ale może coś do was dotrze? To stacja z udziałem USA którą się ogląda jak kiedyś słuchało Wolnej Europy! Obudźcie się, nie dajcie się robić bezmózgowymi kukłami. Włączcie rozum, to nie obowiązkowe ale macie możliwość wyboru, komuna była już i też padła...W Gdańsku bije serce Polski!!! Naszej Polski. A nie Jarosławów, Sebastianów, Zbysiów, Bartoszków i innych warchołów i magistrów. Byliśmy wzorem dla Europy a dziś pośmiewiskiem. Co się stało???

~Mam plan

Prokurator ? Roboty? Oni przychodzą na gotowe.

~@Mam plan

Fajnie że o tym piszesz, prokurator będzie miał mniej roboty bo po IP łatwo dotrze. Szukaj dobrego adwokata!

~@maszynista

Państwo nie ma pieniędzy na szpitale bo musi mieć na wielkie nagrody dla rządzących a im się te „ nagrody należą” smiech2

~Mam plan

2400 zebrałem 1300 oddałem mam plan.....

daniell

Dlaczego 1 ćpun RP żerujący na ludzkiej naiwności jest bezkarny?

daniell

Dlaczego owsik w dalszym ciągu nie jest pociagniety do odpowiedzialności karnej za zneutralizowanie pana z Gdańska?

~Diego Lego

Ale swoje parszywe kacze pipki podstawicie pod WOŚP-aparatury jak zajdzie potrzeba, prawda?

~Stalowiak

Leming-. Ty jesteś tak głupi sam z siebie czy ktoś tobą steruje ?????
Idź do biedronki połóż łeb na wadze i wciśnij - burak !!!!!!

maszynista

Dlaczego ludzie maja dawac na WOSP ? Niech panstwo sponsoruje szpitale a nie ludzie beda sie składać.Dość żebrania.

~medyk

Moim światełkiem do nieba jest prośba do Boga by ci dał zdrowie jeśli rozumu ci pożałował.

~Jakub

Wymagacie zbyt dużo od tego „Obserwatora”. Jego mózg kuma tylko to co Napoleon żoliborski i jego giermku ogłoszą!

~@Obserwator

Komuna też ówczesnych mądrzejszych nazywała antypolskimi. Dziś się usiłuje szmacić. Tacy jak ty zasilają szeregi cwaniaków, nie widzisz podobieństwa? Włącz rozum bo czas ucieka...

~Greta

Bo nam wolno walić petardy i nie usłyszycie Zielonego skomlenia a wy musicie nam odpalic działkę żebyśmy nie zablokowali wam każdej imprezy barany.
Soros daje ale wymaga odsetki. Tylko marksizm-walenizm I Grodzki!

~myślący

Breawo Jurek i orkiestra!
Graliście kiedy nie było jeszcze pisowskich szumowin i będziecie grać gdy juz ich nie będzie!

~@Obserwator

Lepiej być mądrym lewakiem jaj nas przezywasz niż kaczym nielotnem bez własnego mózgu, szkoda mi takich...

~siema

Rekord w Polsce, rekord w Stalowej Woli, rekord we wszystkich polskich miastach czy do waszych kaczych mózgów coś dociera?

~@leming

Przestań „edziu” te swoje wymioty zamieszczać bo śniegu brak a ty za bałwana robiszsmiech2