Wielka Orkiestra gra na ulicach Stalowej Woli

Image

218 wolontariuszy wyszło w niedzielę rano na ulice Stalowej Woli, by zbierać fundusze w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku padł rekord: 175 tys. 70 zł. Jak będzie tym razem?

Tym razem na pewno wolontariusze mogą „pracować” pod słonecznym niebem. Pogoda wprost wymarzona na spacery i akcję, podczas której wielu Polaków otwiera swe serca i portfele na potrzeby innych. Nie da się ukryć, że gdyby nie hojność samych obywateli, nasze szpitale nie byłyby tak dobrze wyposażone. To największa na świecie akcja charytatywna, w którą na raz zaangażowanych jest tyle osób, firm i instytucji.

W niedzielę wolontariusze spacerują ulicami miast. Najwięcej ich spotkać można przed kościołami. Wielu stalowowolan i mieszkańców powiatu wpłaca wracając z mszy świętych.

Sztab WOŚP, tradycyjnie już, mieści się w Spółdzielczym Domu Kultury. Tam też wieczorem będzie można przyjść, by wziąć udział w Finale- Światełku do Nieba (tym razem pokaz fajerwerków- start, godz. 20:00). W ciągu dnia wiele się dzieje, zresztą koncerty, mecze i zawody odbywają się już od czwartku. Bierzcie udział w wydarzeniach, bawcie się i otwierajcie swe serca na potrzeby innych. Kto wie, może to Wam kiedyś posłuży sprzęt zakupiony za dzisiejsze zbiórki?

Materiał video

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.