Zdemolowali autobus miejski. Prezydent nie wytrzymał

Image

Prezydent Stalowej Woli jest naprawdę mocno wkurzony, bo oto kolejny raz ktoś niszczy mienie wspólne. Tym razem wandal zabawił się kosztem floty miejskiej.

- Niestety, nie da się skomentować tego debilnego i prostackiego aktu wandalizmu żeby nie... Chętnie poznam debila, który ma tak mały mózg, że musi swoje istnienie podpisać na praktycznie nowym autobusie. Wyznaczam nagrodę w wysokości 5 tysięcy zł dla osoby, która pomoże wskazać i ukarać sprawcę. Największą karą niech będzie jednak zbiorowe potępienie takiego aktu debilizmu!- pisze doprowadzony do granic wytrzymałości włodarz Stalowej Woli.

Na ogół nasz prezydent Lucjusz Nadbereżny nieco tonuje swoje wypowiedzi, ale tym razem nie utrzymał w ryzach emocji. I trudno się dziwić. Nowiutki, niemal jeszcze pachnący farbą busik, moneyslots który wozi mieszkańców miasta został „ozdobiony” bohomazami. Wandal powinien już się bać, gdyż „wyczyn” będzie go słono kosztować. Dzięki monitoringowi, który wszem i wobec otacza miejskie ulice, schwytanie „artysty” jest kwestią czasu.

Kto pomoże złapać niszczących mienie wspólne?


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Z tego co mi wiadomo, to pewna firma w ramach reklamy zmyła ten napis po prostu rozpuszczalnikiem, nie było to trudne i przy nikłych kosztach, a to dlatego, że tak te autobusy jak i zwykłe samochody malowane są farbami chemoutwardzalnymi i uszkodzenia lakieru jakimiś sprejami można łatwo zmyć. I tyle w temacie.

~@wiemy

Fakty bolą .Nawet takiego wariata jak ty.

maszynista

Ten młody co to malował podobno już usunął ten malunek z autobusu i kary nie dostanie.

~wiemy

Ten hejter który wcześniej się produkował jak pisior, potem klamca a teraz pisze qwypociny podpisując się fakty. Pamięaj debilu że to dzięki takim użytecznym idiotą jak ty PAN PREZDENT L.N. nie tylko będzie rządził naszym miastem jeszcze 9 lat ale później całą POLSKĄ.

maszynista

Ten graficiarz ma konto na facebooku i tam ma zdjecia gdzie namalował te swoje graffiti.

~Mielony

To pewnie teraz konsternacja i stalufkowych ślimaków. Tu autobus i taka gruba afera, u nich folia stretch zaplątana na drzewach . Jak teraz wyrażą swoje: wszyscy na mecz? Może instalacja ze stolców ułożona na chodniku niczym muszelki na plaży? Jak żyć ?

~Andy

Czasami warto pomyśleć, zanim się coś napisze na autobusie i na FB też. Ale skąd ma wiedzieć co myśli, jak jeszcze nic nie napisał.

~fakty

Fakty sa takie ze Nadberezny sie kończy a jego dziecinne pomysły na miasto to była od początku fuszerka.Jego hierarchia ważności co do spraw miejskich jest na poziomie disco polo.A juz przyznanie sie do tego ze wie iż krytykuje sie go za coś a on nadal nie słucha i robi piaskownice z miasta to przekracza wszelkie granice cynizmu.Tak naprawdę żadna ,ale to żadna inwestycja nie była oddana w terminie .Malo ,każda inwestycja była oddana z opóźnieniem kilku a w przypadku stadionu kilkunastu miesięcy i końca nie widać.A tłumaczenia Nadbereznego sa jak chłopca z piaskownicy.Jesli ma to pomoc Dudzie w wygranej to Nadberezny tak jak szybko wspiął sie na gore tak z hukiem z tego szczytu spadnie.

~Prezydent

To tylko odwracanie uwagi od prawdziwych problemów.W styczniu rozprawa w sprawie nielegalnej strzelnicy.Prezydent nie podpisał regulaminu ,co było jego obowiązkiem trudno to tłumaczyć ,że nie dojechał tam na hulajnodze i nie wiedział o jej istnieniu.
Oby trafiło na wasze dziecko,może wtedy coś do.was dotrze.

~Wina tuska

Wina tuska

maszynista

Piszczie gdzie widzieliscie taki sam napis jak na autobusie.Sa dwa takie napisy obok siebie to sklepiki przy torach przystanku Centrum.Może ten graficiarz na swoim bloku zrobił taki sam napis wiec bedzie łatwo go znaleźć.

~Kotek

Broń się lucek bo cię za chama będą mieli

~Ks di

Chamswo się wysłało z ważnej osoby

~toż to szok

@Obywatel zero - niestety Jaworowicz nie podała, że to pisowska władza tak traktuje mieszkańców. Po występie starosty z ministrem MEN nie można spodziewać się było niczego dobrego, ale, że jest aż taki pewnie nikt nie przypuszczał. Ale na stanowisku się bywa, a człowiekiem się jest. Nawet @edziu musi przyznać, że to było ohydne potraktowanie człowieka. Chociaż pod nickiem "inteligent" pewnie obróci to w sukces.

~Obywatel zero

Dziś w Sprawie dla reportera pewnie pół Polski slyszalo jak marisz ss dał popis jak traktować zwykłego obywatela który przyszedł z nim porozmawiac a ten naslal na niego policję bo mu w piciu kawki przeszkodzil.

Mariusz77

Mortka....to bylby jeszcze większy kwik na Lucka Drwala a z jakich "powodów" to poczytaj oonizej .

~mortka

Widze ze madrali tu nie brakuje, obrazajacych wlodarza ale dobrze by bylo by na ich wlasnych samochodach ten graficiarz zostawil tez bochomazy.

~Dingo

Może to któryś od tych stalufkowych ciapajów na prześcieradłach?

~Proboszcz

Czy ktoś porą wieczorową widział pieszy patrol POLICJI ?
Policja wzywana jedzie samochodem na sygnale a wandale z wesołymi okrzykami się rozchodzą.

~jobik

Napis taki jak na autobusie jest tez na sklepiku blaszaku obok hali targowej .Blaszak stoi przy torach przystanku Stalowa Wola Centrum.Wandal dopiero sie rozkreca .Jego malunkow moze byc wiecej jak go nikt nie zlapie.

~Ciocia

Niech ktoś lepiej sprawdzi czy rajtuzki czyste

elha12

Nie wiem, skąd w naszym mieście jest (i to już od wielu, wielu lat) wysyp półgłówków i debili, zwanych łagodnie wandalami. Była fontanna przy MDK, w której z 3 dysz tryskała woda na wys. 3-4 m, pięknie iluminowana kolorowym podświetleniem. Mimo solidnych zabezpieczeń na okres zimowy, po jednym sezonie została totalnie zdemolowana: wyrwano 'z korzeniami" jedną z dysz, zniszczono oświetlenie, ławki, kafelki. Próbowano dobrać się do szafek sterowniczych, które na szczęście oparły się działaniu bezmózgowców. Ile jest (i było) połamanych ławek w mieście? A te wrzucone do fontanny rowery miejskie.?, pozrywane łańcuchy na placach zabaw?. Te rozliczne bohomazy (pseudo graffiti) na dopiero co odnowionych tynkach wielu bloków mieszkalnych? Poraża nie tyle sam wandalizm, ale (sądząc po licznych wpisach i komentarzach), próba usprawiedliwiania takich zachowań i szukania winy u innych. Tym "winnym" jest zazwyczaj u nich prezydent Miasta albo PiS. Idąc dalej tą ścieżką rozumowania, należy sądzić, że autorzy wpisów rekrutują się ze środowiska wandali, albo są to niedobitki kodziarzy lub im podobni. To, co może niepokoić, to brak społecznej wrażliwości (czujności) na te akty wandalizmu ze strony zwykłych mieszkańców miasta. Przecież te wszystkie przypadki niszczenia wsólnego mienia działy się (i dzieją) w środku miasta, nie gdzieś na jego obrzeżach. Nikt nic nie widział?

~Świeczka

Żałosne te wpisy trolli opozycyjnych, które popierają wandala.
Poprzewracało wam się w głowach!
Pajac z Tarnobrzega zniszczył mienie podatników, a ci ubaw mają!

~Pantofel

Zarządzanie miastem na tip top. Jak ty mnie teraz zaimponowałeś smiech2
Cała akcja wygląda jak jakaś gra terenowa, może rozdaj dłużynie koszulki i złubcie sobie zdjęcia smiech2

~Tik tak

Bamboo z Tarnobrzega, namierzony. Ma czas do jutra...

~boby

Myślę że Prezydent Lucek jest fajny gość, no może odrobinę go poniosło normalne!!!

wopin

Twoje decyzje były bardziej debilne od samego debilnego napisu
Dużo więcej straciliśmy $$$ , niz kosztuje samo usunięcie napisu

~Sq7fzq

Ten autobus powinien jeździć z informacją jak nie należy postępować !

~Kijek

Czy jest tam w UM ktoś z dorosłych? Bo bobo mówi brzydkie słowa ...

~Zapomnij

Zapomnij o następnej kadencji!