Kolizja na ul. Komisji Edukacji Narodowej

Image

W poniedziałkowy ranek, tuż przed godziną 7:00, doszło do zdarzenia drogowego na DW 871. Kolizja miała miejsce 9 grudnia 2019 roku na skrzyżowaniu ulic Komisji Edukacji Narodowej z Wojska Polskiego.

Od tzw. dużego ronda w kierunku wiaduktu jechał samochodem marki VW mężczyzna. Kierujący nagle zahamował przed pasami. Świeciło się wówczas czerwone światło dla pieszych, stąd reakcja była nieuzasadniona, zwłaszcza, że żaden z przechodniów nie wtargnął na jezdnię. Jadący tuż za nim Fordem 25- latek nie spodziewając się takiego zachowania i najechał na tył VW.

Jak mówi rzecznik stalowowolskiej Policji starszy sierżant Katarzyna Wieczorek trwają ustalenia zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia. Poszukiwany jest również kierowca VW, który oddalił się z miejsca kolizji.

Kierujący Fordem był trzeźwy. Na miejsce wezwano również straż pożarną, gdyż z pojazdu wylały się płyny. Strażacy zneutralizowali je sorbentem. Utrudnienia w ruchu w tym miejscu trwały przez około godzinę.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~J~

Pewnie go wczesciej wk.... i w ten sposób chciał dać mu nauczkę, a wyszło jak zawsze

~ola

Wczoraj były tu komentarze, a dzisiaj ani jednego?