Popularna „9” Społem znów otwarta

Image

Klienci z dużym zadowoleniem przyjęli fakt ponownego otwarcia Sklepu Samoobsługowego nr 9 Społem, znajdującego się na ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 41.

Lokalizacja placówki handlowej jest atrakcyjna dla mieszkańców osiedla. Sklep stoi przy ulicy, między licznymi blokami, dlatego nie dziwi, że jest szczególnie lubianym punktem handlowym w okolicy. Społem zadbało o jego nowoczesny wizerunek. Po wielu już zrealizowanych inwestycjach PSS wyremontowało również i „9”.

- Była to placówka bardzo już zamortyzowana, czyli stan techniczny zarówno urządzeń, jak i sali i sufitu, jeśli chodzi o kwestie związane z wentylacją, obiegiem powietrza, wszystko to wymagało już zmiany. Placówka zmieniła się o 100%. Część klientów będzie zaskoczona, ponieważ ze względu na układ wewnętrzny, na nowy projekt musieliśmy zmienić wejście (kiedyś funkcjonowały dwa wejścia, ostatnio to naprzeciwko pasów). Układ funkcjonalny sklepu zmienił się według najnowocześniejszych naszych ostatnich planów i propozycji, które realizujemy dla całej sieci- mówi Prezes PSS Społem w Stalowej Woli Jacek Nowicki.

I faktycznie, klienci są mile zaskoczeni tym, co widzą zaraz po wejściu do środka. Jest elegancko, nowocześnie i stylowo, choć ulubione produkty te same i co najważniejsze, w niezmienionej cenie.

- Przede wszystkim kierujemy się dobrem klienta. Chcemy, żeby te zakupy były wygodne, żeby klient czuł się dobrze w naszych placówkach i z przyjemnością dokonywał zakupów. To jest przede wszystkim podstawa naszych zmian. Mamy tę politykę przyjętą już kilka lat temu i staramy się, żeby cała sieć wyglądała tak samo. Oczywiście staramy się, żeby jedna- dwie placówki sukcesywnie zyskały co roku nowy blask, który się przyjął, i który klienci oceniają bardzo dobrze- mówi Dyrektor Handlowy PSS Społem w Stalowej Woli Roman Karbarz.

Klienci chwalą sobie nowy układ „9”. Po remoncie w sklepie zrobiło się więcej miejsca, a produkty są jeszcze lepiej wyeksponowane, co pozwala na wygodne dokonywanie zakupów. Na otwarciu oczywiście nie zabrakło degustacji. Wspaniały tort, wykonany przez PSS Społem, którym częstowano robiących zakupy, bardzo smakował.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona