Wracali z imprezy autami na podwójnym gazie

Image

W piątek policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców wracających z jednej imprezy. Mężczyźni zwrócili uwagę patrolu ponieważ jechali bardzo wolno, wężykiem i bez świateł. Obaj będą odpowiadać przed sądem za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Przed godz. 20 policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zauważyli dwa pojazdy wyjeżdżające spod sklepu, których kierowcy mieli problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Samochody nie miały włączonych świateł i jechały bardzo wolno. Sposób jazdy kierowców wzbudził podejrzenia policjantów co do ich trzeźwości. Kierowcy volkswagena i bmw zjeżdżali na pobocze, a po chwili wracali na środek drogi.

Kiedy policjanci włączyli światła błyskowe i dźwiękowe, pojazdy skręciły na pobliską posesję. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że obaj kierowcy byli pijani. Wracali z tej samej imprezy. 39-latek z volkswagena miał 2,2 promila alkoholu w organizmie, a 26-latek z bmw 1,8 promila alkoholu. Zostali zatrzymani przez policjantów pod samym domem. Obaj będą odpowiadać za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Yogi

Najwyższa pora wprowadzić przepis że zatrzymany kierowca pod wpływem ma zatrzymane prawko na 10 lat i przepadek -rekwirowanie pojazdu którym kierował .

~Kierowca

Podwójnym?

Mariusz77

Do wora i do jeziora ...

mark30

wrzuci ktoś ich mordy ???

~Dress

A o co chodzi?

~ xxx

To są Wojewody im wszystko wolno ja widzę jak u nas żyją z nami .to jak mój sąsiad mówił ani by ich kijem nie ruszył to leniwe pozbierać wózki na noc.

~Jogi

Czeba mieć łep na karku żeby wyłowić takich asów.

~Komin

Utylizowac ścier....o

kabi

powinno się im zabrać samochody i zezłomować