Mikołajowie w kaskach przejechali przez miasto

Image

MotoMikołajowie na swych żelaznych rumakach wyruszyli w miasto, by ogłosić, że już prawie, prawie, że za momencik z Nieba na swym zaprzęgu, ciągniętym przez renifery, przybędzie do na nas, przez cały rok oczekiwany, ten najfajniejszy ze świętych. Jak przystało na wysłanników Mikołaja przywieźli ze sobą prezenty.

W niedzielę 1 grudnia 2019 miała miejsce druga już edycja mikołajkowa zorganizowana przez „tgm motoriders”. Wszystko odbyło się spontanicznie i prosto z serca. Motocykliści wyruszyli z parkingu nieopodal dworca PKP, przejechali ulicą Ofiar Katynia, Hutniczą, 1 Sierpnia na Plac Piłsudskiego. Tam rozdawali dzieciakom słodycze. Następnie wyruszyli ul. ks. J. Popiełuszki, Al. Jana Pawła II, KEN niosąc dobrą nowinę, że wkrótce święta. I tak przejechali przez całe miasto, przez centrum i osiedla Stalowej Woli, by ostatecznie dotrzeć do skrzyżowania ulic Staszica Mickiewicza by dotrzeć do dzieciaków w szpitalu, a następnie do tych z Domu Dziecka na Podleśnej.

Zapłatą dziś był uśmiech i radość najmłodszych, a też i niejeden dorosły pomachał do Mikołajów na motocyklach. W końcu święta tuż, tuż…

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Moto

No i dlaczego nie poczekaliscie na mnie?
Brodę mam ( już prawie biała) czerwonego renifera mam więc by pasował.

~Mimi

Super , oby tak dalej TGM

~Milicja

Mandat!!!

~Kierowca

A gdzie ka ka kaski?

~marek

TERAZ WOŚP pojedziemy jak pogoda dopisze?

~marek

i wsk nawet byla

~onaaaa

Czarny NA PREZYDENTA ;)))

~RST

A ja chciał bym aby do mnie w nocy przyszła ta mikołajka co jest na zdjęciu przed białym samochodem. Mogę za siebie ręczyć, byłem grzeczny cały rok.

Wojti

Wspaniała inicjatywa. Piękne maszyny i fajni przebierańcy.

~DO SENIOR

JAK DOBRZE ŻE SĄ LUDZIE Z PASJĄ, GRUPY REKONSTRUKCYJNE.... WIESZ JAK DŁUGO SIE STRUGA TAKI KARABIN Z DREWNA?

~Wyborca PO

Jak można tak smrodzić I nie dbać o czyste powietrze w Stalowej Woli!

~senior

MIKOŁAJ Z RKMEM NA MOTOCYKLU JUŻTAK WALI DO ŁBA NIEKTURYM.

~senior

MIKOŁAJ Z RKMEM NA MOTOCYKLU JUŻTAK WALI DO ŁBA NIEKTURYM.

~senior

MIKOŁAJ Z RKMEM NA MOTOCYKLU JUŻTAK WALI DO ŁBA NIEKTURYM.

~senior

MIKOŁAJ Z RKMEM NA MOTOCYKLU JUŻTAK WALI DO ŁBA NIEKTURYM.

~Bury

A przy okazji gość robi darmową reklamę firmy he he . pomysłowe.

maly29

Krzysiek A mnie nie zabrałaś

~jasio

najfajniejszy je tyn s carabinem maszynowym co ZA 1 MINUTE MOZE 600 dzieci poslaC do nieba

~komes63

Mikołaje , Mikołajów ( liczba mnoga ) , a nie Mikołajowie !!!

~Lew

Super incjatywa. Wszyscy powinni brać przykład z uczestników i organizatorów tego przedsięwzięcia którzy poświęcili swoje prywatne pieniądze i czas żeby dać trochę radości i uśmiechów najmłodszym mieszkańcom Stalowej Woli. Brawo oby więcej takich akcji. A tym którym się to nie podobało i piszą negatywne opinie radzę sprawdzić osobiście jak to wyglada od środka a później dodawać komentarze albo może spróbowali zorganizować coś na własna rękę i zobaczą jak krzywdzące są negatywne opinie na tak wspaniałą inicjatywę. W następnym roku wezmę udział na pewno.

~~EG

Serio??!! Serio są wśrod nas osoby krytykujące inicjatywę motocyklistów nie wkładając w nią ani złotówki ani swojego wolnego czasu?!!! Bo to właśnie zrobiła ta grupa- najpierw zorganizowała wśród członków wewnętrzna zrzutkę, a później poświęciła swój czas na zakup cukierków i przejazd ulicami Stalowej w pięknie przystrojonych maszynach i sami wyglądali zjawiskowo. Brawo dla organizatorów, brawo dla członków, brawo dla uczestników dzisiejszego przejazdu.

e2rds

Jas Kowalski, nawet jak ta twoja "zosia" to imię pieska, to należało napisać z dużej litery, a jak twoje dziecko, to wstyd, że nie napisałeś Zosia, to tak jak by to była rzecz, a nie człowiek. A o Mikołaju to już nie wspomnę.

e2rds

Jas Kowalski, nawet jak ta twoja "zosia" to imię pieska, to należało napisać z dużej litery, a jak twoje dziecko, to wstyd, że nie napisałeś Zosia, to tak jak by to była rzecz, a nie człowiek.

~mariusz

super umiech

~.......

spoko bylo cukierki i foki i ludzie widoczni

~Jeli

Dla dzieci frajda dzięki Wam motocykliści....Mikołaja nie nawracajcie nawet uwagi na te bzdury co ktoś pisze

~mieszkaniec

@opozycja ty prowokatorze i palancie.

~Borsuk

Tylko dlaczego pan C . jechał w koszu ? he he he pozdrawiam.

~Borsuk

Jeb..ć frajerów którzy tego nie potrafią zrozumieć że to wszystko dla dzieci dla wszystkich

~Uczestnik

Nie rozumiem hejtu ludzi piszących pod artykułem komentarze było wyjść na ulicę i zobaczyć jaka była reakcja ludzi z całego przekroju wiekowego każdy uśmiechnięty szczęśliwy że ktoś coś robi bezinteresownie a dzieciaki to już mega szczęśliwe były zwłaszcza te z Domu Dziecka. A co do sponsorowania to jedynie uczestnicy spowodowało tą inicjatywę i poświęcili troszkę swojego czasu nie siedząc jak większość przed TV i wylewać potem s sieci swoje ZALE !!!