23- latek zatrzymany z narkotykami

Image

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali mężczyznę, który miał włamać się do opla. Zgłoszenie okazało się nieprawdziwe, jednak przy zatrzymanym 23-latku policjanci ujawnili 84 gramy marihuany.

W miniony piątek, około godz. 20 policjanci ze Stalowej Woli interweniowali w Pysznicy. Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna próbuje włamać się do opla, zaparkowanego na ul. Podborek. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszających - kobietę i mężczyznę. Z przekazanych przez nich informacji wynikało, że rzekomy sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

W trakcie wykonywanych czynności, policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. To 23-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Wyjaśniając okoliczności tej sprawy funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wcale nie próbował włamać się do opla, ponieważ sam nim jeździł. Policjanci podejrzewali jednak, że młody mężczyzna może posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. 23-latek miał przy sobie 84 gramy marihuany i był nietrzeźwy. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko promil alkoholu.

Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Rst13

Że co!

~WIEM

90% POLICJANTÓW W STALOWEJ WOLI BIERZE W ŁAPĘ, TO NIE TAJEMNICA.

~Jutrzenko

Jeśli wszyscy w koło wiedza kto i gdzie dołuje to policja pewnie tez wie. Czego nikt z tym nic nie zrobi? Trzeba jakiejś tragedii żeby ruszyło sumienie? A może ludzi z zewnątrz którzy nie są oplacani

~WStalowej

W Stalowej nie ma narkotyków.

~Koko

A w Zarzeczu co spalone dwa samochody ktoś chyba nie zapłacił kaski za opiekę więc po cwaniakowali a tak pewnie mieliby ochronę a tak lipa.

~Rychjura

Poddał się karze? A kto ją wymierzyl I kiedy? policjanci zaraz po tym jak wytrzezwial.Redaktorze, opisujesz szeroko o zdarzeniu a finał calej sprawy lakoniczne.

~Muzyk

Do maurito,
Pewnie wyglądał jak typowy sebuś przekręt i w dodatku na widok bagiet osrany po pachy. Nie trzeba być Sherlockiem żeby w tej sytuacji wytypować podejrzanego smiech2

~Zza stawu

Wiadomość dla osoby piszącej o domu za stawem w Zarzeczu: Ja tam mieszkam razem z rodziną, szkalujesz nas żałosny czlowieczku na każdym portalu i przy każdej okazji. Dam Ci radę bo sam na to nie wpadniesz: wiesz coś o dealerze zza stawu, zgłoś to policji (to nie boli i jest DARMOWE). Ale jeśli nie masz, to przestań pisać te swoje żałosne komentarze, bo to są pomówienia i oszczerstwa. I popracuj nad pisownią. Nie pozdrawiam...

~zonk

Codziennie ludzie kupują naprawdę poważne narkotyki - legalnie w sklepie. Tu jest problem. Zakazać trzeba alkoholu bo jest 1000x bardziej szkodliwy niż maryśka.

~Ocokaman

Może zdjęcie z ziółkami wstawicie do tego artykułu

~Ocokaman

A tutaj jest zdjęcie radiowozu
Najwidoczniej pomylił się zdjęcia
I to miało trafić do artykułu o hazardzie

Mariusz77

Do wora i do jeziora .

~Olo

I bardzo dobrze.... Takich powinny zamykać

maszynista

Te zioła to nie narkoty,tak wymyslil sobie politycy. Predzej wódka to narkotyk,bo prawie wszyscy nawaleni w wekend chodzą.

Maurito

A skąd takie podejrzenia u policjantów, że ów człowiek może posiadać narkotyki?? Miał wypisane na czole czy może psi nos???

wopin

Rodzice sprzedali własnego syna ??
Hahahaha

wopin

Rodzice sprzedali własnego syna ??
Hahahaha

~jagoda

jak wykle na wsiach a w Stalowej nie ma narkotyków

~.....

Pewnie kupił u dealera w Zarzeczu z ul. Krótkiej z tego żółtego domu za tym stawem. Wracał do Stalowej i wpadł w Pysznicy, pech jak szlak ......