Miasto kupi kolejne akcje Piłkarskiej Spółki Akcyjnej

Image

Rada Miejska wyraziła zgodę na objęcie 450 sztuk akcji Piłkarskiej Spółki Akcyjnej. Na ten cel zabezpieczono 450 tys. zł w budżecie miasta.

Przy okazji uchwały w tej sprawie głos zabrał radny Leszek Brzeziński, który pytał, dlaczego Spółka Akcyjna nie odpowiada za cały pion szkoleniowy.

- Rok temu słyszeliśmy, że miała powstać Akademia Piłkarska, Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Pod spółką miały znaleźć się wszystkie grupy młodzieżowe, co znaczyłoby, że jeden podmiot odpowiada za sposób szkolenia. Tych rzeczy nie ma, albo funkcjonują w całkowicie innym układzie. Nie ma odpowiedzialności za pion szkolenia, a to jest jeden z filarów funkcjonowania spółki- mówi radny Brzeziński.

Swoją opinię na ten temat wyraził także wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Augustyn.

- Sytuacja finansowa spółki jest naprawdę niepokojąca, a gmina, jako główny udziałowiec tej spółki posiadający 81,5% akcji, musi być odpowiedzialna za to, że ta spółka będzie funkcjonować i istnieć. Wierzę i jestem o tym przekonany, że da to podstawy i gwarancję do tego, do czego ta spółka zmierza, czyli zdobycia w końcu sponsora strategicznego- mówi radny Augustyn.

Miasto o takiego sponsora stara się od dawna. Wciąż w tym temacie prowadzone są rozmowy.

Jerzy Augustyn wyraził nadzieję, że poprawi się nie tylko stabilność finansowa spółki, ale także wyniki sportowe.

Za podjęciem tej uchwały zagłosowało 13 radnych, 3 osoby były przeciw, 2 wstrzymały się od głosu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~rzecznikKS

Kasa wyrzucona w błoto, ale to tylko moje zdanie.

PonuryLemur

5 ligowej drużyny ? JPDL interes po zbóju ...

e2rds

rzeczniKS, odpuść sobie z tym wazeliniarstwem, będziesz miał pełne trybuny jak podsypiesz żarcia i zaprosisz kawki i gołębie, tylko parę dni to rób, żeby się przyzwyczaiły, najlepiej już teraz, przed zimą. Przynajmniej z ciebie będzie jakiś pożytek.

~rzecznikKS

Do bojkot,my kibice STALÓWKI bojkotujemy takich użytecznych idiotów jak ty lemingu. Już kibice nie mogą się doczekac na sprzedaż karnetów na wszystie mecze wiosenne i wszystkie mecze naszej kochanej STALÓWKI będą rozgrywane przy pełnych trybunach. A wy hejterzy nie macie wstępu na to piękne CENTRUM SPORTOWE bo jak was kibice dorwią to marny wasz żywot za ten ciągły hejt i nienawiśc do STALÓWKI i kibiców.

~Bojkot

Popieram. Bojkot. Stadionu i bandytów i dilerów stadionowych.

~bojkot arena

do czasu abdykacji nadbereźnego bojkot stadionu

e2rds

inteligent, czy wiesz co oznacza przedrostek "pseudo" przed wyrazem napisanym po nim. Jeśli nie wiesz, to znaczy, że jesteś pseudointeligent i dlatego używasz tego przedrostka w nieodpowiednim miejscu. Myślę, że ten wyraz pseudointeligent z pseudoopozycji rządowej da ci do myślenia.

manukun

@rzecznik
Edziu, daj se siana. Poczytaj, ile gmin w ogóle nie pobiera podatku od nieruchomości. Wtedy dopiero wypowiadaj się na temat kosztów życia w Stalowej Woli.

A teraz porównaj brak podatku z ciągłymi podwyżkami Nadbereżnego. Rokrocznie podwyżki, a dodatkowe wpływy idą nie wiadomo na co. Najwygodniej podnieść opłaty, zamiast zmniejszyć koszty funkcjonowania danej instytucji. Po jaką cholerę magistrat zatrudnił setkę ludzi extra względem stanu za Szlęzaka? Ile dodatkowych etatów utworzyli w MZK, PEC i kolejnych spółkach od zarządzania kolejnymi budynkami?

~rzecznikKS

DO MANEKIN KOŃCZ JŻ WSTYDU OSZCZĘDŹ BO TO JUŻ NIE JEST ŚMIESZNE, ZASTANAWIAM SĘ SKĄD TACY IDIOCI UŻYTECZNI SIĘ BIORĄ? WSZYSCY MIESZKAŃCY MOJEGO BLOKU PŁACĄ PODATEK ZA MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE PO 23 ZŁOTYCH JEŚLI MAJĄ TE MIESZKANIA MOJEJ WIELKOŚCI. P CO SIĘ KOMPROMITUJSZ JAK PAJAC , PAMIĘTAJ MY MIESZKAŃCY STALOWEJ WOLI , MIESZKAMY W NAJTAŃSZYM MIEŚCIE W POLSCE.

manukun

@tenga
Klakierów władzy prosimy o wykazanie korzyści dla mieszkańców z finansowania zawodowej spółki piłkarskiej z budżetu miasta na siedmiocyfrowe kwoty ROCZNIE.

wiktor70

Studnia bez dna z marnymi wynikami

~Tenga

Hejterom spoza Stalowej Woli typu manekin serdecznie dziękujemy.
Kasa za hejt wpłynie na konto do 10. 12
Z opozycyjnym pozdrowieniem!

~termos

Niestety ale mieszkancy sami sobie na to zasluzyli wybierajac cynicznego populiste, ktory po zaledwie czesci swojej pierwszej kadencji pokazal swoja prawdziwa twarz. Ci ktorzy nie sledzili jego tzw. kariery politycznej byli nieswiadomi. Temu cwaniakowi od poczatku zalezalo na wladzy, stolkach i kasie. Inaczej dalej pracowalby w call center. To jest ktos kto posunie sie do prawie wszystkiego zeby postawic na swoim.

manukun

Edziu, płacisz mniej, bo masz "inne" mieszkanie. Nie było przypadkiem remontu po drodze?

To nie ja obiecałem brak podwyżek i nie ja podpisywałem akty notarialne, tylko Nadbereżny. To Nadbereżny obiecywał niskie koszty, po czym podwyższa podatki lub opłaty corocznie. Jak nie śmieciowe, to za ciepło, innym razem podatki od nieruchomości. Gdzie tu obniżka?

~Miejscowy

Czy miasto naprawdę nie ma.na co wydawać pieniędzy tylko na szajs który przynosi same koszta i żadnych wyników sportowych

~Kibic

Wygrana 2-3 z wejherowem!

~STALOWKA

inteligent inaczej weź sobie godzinke u Banasia na pewno ci się lepiej zrobi z lebkiem i ci przejdzie

~Kibic

Do przerwy wygrywamy z Gryfem Wejcherowo 2 do 0 po bramkach Dadoka i Fidzukiewicza

~inteligent

Do księgowy, takie bajeczki to trollom z pseudo opozycji możesz opowiadac bo ja place jeden podatek do miasta za mieszkanie własnościowe i za SZ. płaciłem 50 złotych na rok a za obecnego prezydenta płace 23 złotych , więc obniżył PAN PREZYDENT L.N. podatki mieszkańcom o ponad 100 procent czy nie obniżył. Wiec użyteczny idioto nie obrażaj ludzi co komentują prawdę bo prawdy nie da się zakłamac. A jedyna zakłamana telewizja to TVN24 i po trochu POLSAT NEWS i ty o tym dobrze wiesz. Jeśli TELEWIZJA NARODOWA kłamie to przecież zapraszają na programy polityków z pseudoopozycji i dlaczego nie powiedzą prawdy. Kiedy w telewizji NARODOWEJ ci pseudopopolitycy z pseudoopozycji próbują kłamac , redaktorzy z tej NARODOWEJ TELEWIZJI mają wielki ubaw bo szybko tych kłamców sprowadzają do parteru.

~Olo

Ten rzecznik to lze jak kur-wizja

~Księgowy

Do rzecznikKS
Jakie podatki obniżył nadbrzeżny ?
Lizusów pisowskich jest duzo a ty jako jeden z nich wypisujesz takie brednie
Nadbrzeżny podniósł podarki w 2015, 2016 i i 2018 na ostatniej sesji wiec pisz prawdę zakłamany pajacu !
Wiesz ze nie każdy idiota to pisowiec ? Ale za to każdy pisowiec to idiota !
I Ty tymi swoimi wypocinami to udowadniasz !!!!!

~royal

Dziś PKS Stal St.Wola gra mecz o wszystko z Gryfem.Jak przegra będzie mieć 5 punktów straty i już nie odrobi i spadnie do 3(czytaj 4 ligi) i nie pomoże debil edziu podający i myślący że jest inteligentem rzecznikKS zatrudniony na etacie u kudłatego dzidziusia od piaskownic i placów zabaw

maszynista

To całe PCPN przerobic na bazar i po kłopocie bedzie.

~Tarr

Totalna by już dawno sprzedała.
Nisku najlepiej, albo Tarnobrzegowi.
Ajwaj

~News dnia

W Senacie wymienili wszystkich urzędników !! Zatrudnili samych kolesi z PO i PSL !! I oni mają czelność krytykować PiS że do sądu pchaja swoich ludzi !

~--rzecznik KS

W małej miejscowości powstaje nielegalną strzelnica w której uczeń traci oko..Nie wie o niej Prezydent miasta ,który miał obowiązek podpisać regulamin czego nie zrobił.Nadzór budowlany nie zauważy jej istnienia jak również Starosta odpowiedzialny za budynek.
Na wszystko istnieją dowody,a dyrektor został przywrócony na stanowisko
Jesteśmy dużo lepsi od uchodźców.Sami swój.Wypadek miał miejsce 2016 r.Pis to prawdziwi mesjasze w naszym kraju
Do dziś nikt nie został ukarany.W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

~rzecznikKS

Najnowsza WIADOMOŚC z LONDYNU nasz rodak POLAK uratował życie wielu londyńczykom podczas ataku terorystycznego. A ja się pytam jak długo POLACY będą mesjaszami całego świata. Po więcej informacji na ten temat zapraszam do INTERII. Jeszcze pond 4 lata temu peło chciało sprowadzic każdą ilośc terrorystów do POLSKI tak , ze PIS też jest mesjaszem POLAKÓW bo zatrzymali przyjazd tych terrorystów do POLSKI.

~rozsadek

Sytuacja w klubie i decyzja o przejeciu przez miasto wiekszosciowego pakietu w spolce pilarskiej oraz umieszcze w jej zarzadzie swoich kumpli a nie kompetentnych niezaleznych ludzi spowodowala taki a nie inny rezultat. Kazde dzialanie Nadbereznego jest podlane sosem pijarowym, ktory zaczal sie psuc juz kilka lat temu. Teraz mamy plesn, grzyba i gotowa niestrawnosc. Jakby tak wglebic sie w to wszystko co zostalo zrobione i jak jest zarzadzane i jak marnotrawione sa pieniadze podatnikow i z kredytow oraz obligacji, to chyba kazdy przestalby przyklaskiwac Nadbereznemu, ktory nigdy a przynajmniej w wieku 28 lat nie powinien zostac prezydentem. Teraz mamy jeden wielki balagan, ktory tylko dzieki oplacanym mediom i grupie trzymajacej wladze usadowionej przez Nadbereznego jest ukrywany i zakrzykiwany. PCPN to tylko jedna z wielu glupich decyzja mezczyzny, ktory nie nabyl odpowiedniego doswiadczenia a byl jedynie pchany po szczeblach partyjnej kariery. Smutne jest to ze zapomnial o tym kim byl lata temu. Teraz zostala pycha, obluda i wywyzszanie sie. Nie da sie z nikogo zrobic kogos poki ten nikt swoja ciezka praca nie stanie sie kims.

~Raport

1.5 ml.na rozbudowę budynku szkoły sportowej.Przypomnijmy,że w szkole brakuje uczniów i całych roczników.