146 paczek papierosów bez akcyzy

Image

Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego stalowowolskiej komendy podczas interwencji ujawnili 146 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy i dwie torby z tytoniem.

W środę około godziny 13, policjanci podjęli czynności wobec 40-letniego mężczyzny przebywającego w zaparkowanym samochodzie na ul. Okulickiego w Stalowej Woli.

W samochodzie funkcjonariusze ujawnili 146 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy i dwie foliowe torby z tytoniem. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Marcelina

Wielki sukces, może autor pofatygował by się i wyliczył, na jakie to straty został narażony Skarb Państwa. Śmieszna kwota. /minimalna stawka akcyzy na papierosy oraz stawka akcyza dla wyrobów nowatorskich na rok 2019, wynosi w przypadku:

1) papierosów – 701,98 zł w przeliczeniu na 1000 sztuk;

2) tytoniu do palenia – 475,10 zł w przeliczeniu na kilogram.
Blok gazowo energetyczny w Stalowej Woli miał być oddany do użytku co najmniej cztery lata temu, a dalej trwają przy nim prace. Niektóre zamontowane w bloku podzespoły utraciły już gwarancje producenta i wymagają remontu. Winnych opóźnienia brak, policja, ABW, prokuratura nie widzą sprawy, aż dziw bierze. Ale policja zawsze szuka łatwych sposobów na poprawę statystyki, kilkanaście lat temu wykazywali w statystykach ilu to zatrzymali przestępców posiadających w samochodach CB radia bzz zgłoszenia dzisiaj papierosy, jutro kilka butelek alkoholu. Dajcie ludziom zarobić aby stać ich było kupić używki jeśli mają na nie chęć w normalnym sklepie.

jusek

Do autora-Sześć wersów,cztery niemal identyczne zdania.O dwa za dużo...
"Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego stalowowolskiej komendy podczas interwencji ujawnili 146 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy i dwie torby z tytoniem.(...)
W samochodzie funkcjonariusze ujawnili 146 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy i dwie foliowe torby z tytoniem.""
W sumie różnica jest. Pomiędzy"policjanci "a"funkcjonariusze".
Jeszcze milion takich akcji, a będzie na "pincet plus".

~Vat

Może jest bezvatowcem

~Vat

A wydaje paragon?

~Melina

Zule kupują spiryt
a później leja się po pysku obok wazywniaka

~Melina

A co z handlazem na Staszica
Który towar sprzedaje prosto z okna?

~Struś

ale ugułem tu tego oco chodzi całe te?

~nikt

146 paczek. ALE SUKCES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Prokuratura

Dobrze znany gość ale to nie jego pierwsze spotkanie na komendzie ma znajomości i wychodzi a milicja pali jego szlugi i tak się to kręci do przodu każdy bierze w rękę a już milicja na bank

~Wwww

A może ktoś by się zainteresował typem, który truje ludzi własnej roboty spirytem i bimbrem tzw. RENKOWKA. gość mieszka przy ULICY Staszica 15a/1 Reniek Kółko wszystkim okolicznym menelom bardzo dobrze znany i uwielbiany. Cała reszta to musi znosić.

~Adam

I znów Cichonia złapali?Ale co z tego,za każdym razem wychodzi z opresji bez szwanku i dalej kręci swoje papierosowo-spirytusowe eldorado..Póżniej śmieje sie w kułak na bazarku ze stalowolskiej policji do rozpuku.że ma takie znajomości na komendzie,ze nic nie są mu w stanie zrobić.Widocznie są równi i równiejsi.

~Palacz

na zajezdni pod przychodnią i na Niezłomnych na parterze ta sama osoba handluje na wózku inwalidzkim hahahaha

~ZIanie

Cóż za sukces niesamowity .Liczba palaczy drastycznie zmaleje).

~ZIanie

Cóż za sukces niesamowity .Liczba palaczy drastycznie zmaleje).

~Banaś

Pół miasta i okolice pali papierosy bez akcyzy a stalowowolscy policjanci znaleźli 146 paczek. Hehe

~wiechu

w Stalówce policjanci ujawnili 146 paczek papierosów i 2 torby z tytoniem,a media ogólnopolskie milczą.Natomiast po całych dniach trąbią o Pancernym Marianie i pokojach na godziny.