Całkowite zamknięcie dla ruchu skrzyżowania DK19 z DW861

Image

W związku z przebudową istniejącego skrzyżowania DK19 z DW861 w m. Jeżowe, w najbliższy czwartek tj. 28 listopada br., nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu drogowego przebudowywanego skrzyżowania wraz z dojazdami. Przez całą dobę obowiązywać będą objazdy.

Trasa czasowego objazdu będzie przebiegać następującymi drogami:

-Dla kierunku Lublin – Rzeszów:

W m. Nisko z DK19 drogą DK77 do m. Leżajsk, następnie drogą DW875 do m. Sokołów Młp., dalej droga S19 w kierunku Rzeszowa;

-Dla kierunku Rzeszów-Lublin:

W m. Sokołów Małopolski z drogi S19 drogą DW875 do m. Leżajsk, następnie droga DK77 do m. Nisko, dalej drogą DK19 w kierunku Lublina;

-Dla kierunku Kopki-Bojanów:

W m. Kopki drogą DK77 do m. Nisko, następnie w Nisku drogą Dk19 wyznaczoną trasą objazdu do ronda do DP1056R (ul. Rzeszowska), dalej DP1054R (ul. Dworcowa, ul. Kolejowa) do drogi DW872 w kierunku Bojanowa;

-Dla kierunku Bojanów-Kopki:

W m. Bojanów na skrzyżowaniu DW872 do m. Nisko, następnie drogą DP1054R (ul. Kolejowa, ul. Dworcowa), dalej drogą DP1056R (ul. Rzeszowska) do drogi DK19. W tym miejscu wyznaczonym objazdem drogą DK19 do ronda, dalej drogą DK77 w kierunku m. Kopki.

W celu poinformowania kierujących o zamknięciu dla ruchu skrzyżowania zustawione zostaną specjalne tablice z podaniem odległości oraz nazwy miejscowości, w której ruch będzie zamknięty. Tablice ustawione będą na istotnych dla ruchu tranzytowego skrzyżowaniach dróg. Dodatkowo, w wyznaczonych miejscach ustawieni zostaną przeszkoleni oraz odpowiednio wyposażeni sygnaliści do kierowania ruchem i udzielania informacji na temat wyznaczonych objazdów.

Całkowite zamknięcie dla ruchu drogowego przebudowywanego skrzyżowania wraz z dojazdami niezbędne jest z uwagi na technologię oraz charakterystyczną geometrię robót nawierzchniowych, a także dla uzyskania wysokiej jakości i trwałości wykonanych prac.

Przebudowa skrzyżowania w m. Jeżowe jest częścią zadania polegającego na przebudowie drogi wojewódzkiej DW861 Bojanów – Jeżowe - Kopki na odc. od skrzyżowania z DK19 w m. Jeżowe do węzła S19 Podgórze. Roboty na zlecenie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich realizuje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Stefan

W tym dniu jechałem tą droga. I powiem tylko MASAKRA !!! Nie było żadnych oznaczeń, żadnych drogowskazów!! Ludzie błądzili, jeździli w kółko, zawracali, by znaleźć jakieś wyjście a tej patowej sytuacji !!! A wystarczyło tylko postawić 2 znaki "na NISKO". Straciłem duuuużo czasu, paliwa i nerwów. Organizatorów całego bałaganu wywaliłbym na zbity pysk !!!!!

kabi

HIV ty siedzisz na dupie przed monitorem i pierdolisz jakieś nawiedzone głupoty a ja tą drogą jechałem i nie było problemów z objazdem, dołożyłem 10 minut, zajmij się może dziećmi, albo wnukami tylko jak takie pierdoły będziesz im wbijać do młodych głów to pogłupieją

HIV

To popytaj ten ogół na temat takich zamknięć.

rexmortis

HIV - kiedyś normą był ogół a nie margines jak ty ,... no chyba że się coś zmieniło ...

HIV

rexmortis, a kim ty jesteś, żeby stawiać takie warunki? Jeśli dziadostwo ma być wyznacznikiem polskości, to tak, jestem antypolski. I mam prawo być. Komuna się skończyła, żeby wszystko było jedynie słuszne. Wy jesteście sektą. To objawy choroby psychicznej. Was trzeba leczyć. Mowa o tych, którzy nie dopuszczają krytyki wobec wg nich jedynie słusznego postępowania.

rexmortis

HIV świat jest wieki.. nie pasuje to adios mendo antypolska

~kappa

Problem tylko dla tirów. Wystarczy GPS i jadąc od Niska za Nowosielcem skręcisz na Kameralne,potem kierujesz się na Błądki i stamtąd już rzut beretem i mijasz zamknięte skrzyżowanie i jesteś z powrotem na 19 w kierunku na Rzeszów. Myślę,że drogowcy oznaczą taki objazd.

~zak

HIV .Pisze że 28 w czwartek przez całą dobę.To chyba 1 dzień.

HIV

radek, normalny jesteś? Za chwilę wyjaśnisz, że podwyżki cen prądu są patriotyczne i jedynie słuszne. Jak można być tak nawiedzonym i zaślepionym? Dla partii dał byś się pokroić? To już sekta. Nigdy nie chwaliłem PO. Ale nie będę też klakierem obecnej władzy, gdy ta coraz częściej daje dupy. Robi się coraz gorzej dla kierowców i nie sposób tego nie zauważać. Samowolka totalna. Kpina z tych, którzy tę władzę utrzymują w podatkach. Za nieudolność organizacyjną remontu powinny polecieć dymisje osób zarządzających. Nie robi się takich długich objazdów. Buduje się drogę tymczasową, nawet z płyt betonowych. Nawet jako wahadło. Ale po co? Władza olewa ludzi. Pamiętaj, pycha kroczy przed upadkiem.

~radek

'HIV"to się leczy człowieku.Tak tyPOwa menda jestes .Nic ci nie pasuje robią nie robią .Senem twego zycia to plucie tak na wszelki wypadek

HIV

Coraz bardziej to państwo drwi sobie z ludzi. W Nowosielcu przez prawie tydzień zamknięty był przejazd kolejowy, to samo przed Zaklikowem. Teraz to. Nie liczą się setki tysięcy samochodów tylko dobro firmy za zgodą tzw. władz. Byle taniej było, a że ludzie tracą paliwo i czas to już bez znaczenia. Ciekawe jak długo będzie to zamknięte, bo w artykule nie ma.