Policyjne działania "Trzeźwy poranek"

Image

Alkohol jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, niejednokrotnie tych najtragiczniejszych w skutkach. Każdy kto zdecyduje się wsiąść za kierownicę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających może być potencjalnym sprawcą wypadku. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, dziś na Podkarpaciu prowadzone są działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”.

Podkarpaccy policjanci wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzą dziś działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Celem akcji jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. W wyznaczonych punktach policjanci sprawdzać będą trzeźwość kierowców. Prowadzone działania polegać będą na eliminowaniu z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia, czyli nietrzeźwych kierowców. Policyjna akcja rozpocznie się o godz. 5 i potrwa do godz. 13.

Policjanci apelują, do wszystkich, którzy widząc, że nietrzeźwy chce kierować, by nie pozwolili mu na to! Uniemożliwiając jazdę „pijanemu” kierowcy chronimy przed nieszczęściem nie tylko jego, ale i tych, których może spotkać na swojej drodze.

[p]

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Narkotyk

Kiedy dzielni stróże prawa zajmą się narkotykami w naszym mieście?? Czy w dziale narkotykowy nie sprawdza się efektywności pracy tych Panów??

~asdf

takie akcje wyłapywania pijaków powinny być częściej. Kartofel dla takich co bez wódki nie umieją żyć uruchamia pks-y

~moj login

A skoro nosze w spodniach narzedzie gwałtu to znaczy sie ze jestem potencjalnum gwalcicielem.
Całe szczescie ze madry redaktorzyna na to nie wpadłsmiech2

~Kix

Po ran n-ty bezsensowna akcja... A pijani jeżdżą dalej!

~Marcelina

Czy funkcjonariusze biorący udział w działaniach "Trzeźwy poranek" nie są zobligowani do włączenia sygnałów świetlnych w radiowozach biorących udział w akcji. Przejeżdżałam ul. Przyszowską i Grabskiego i w obydwu radiowozach,tym obok Ikei i Thoniego sygnalizacja nie była włączona.

~Abc

A z pracy po pijaku, to już można? Bo w tych obozach pracy to rzeczywistość na trzeźwo jest nie do przyjęcia.