Spadł z wysokości 7 metrów. Poniósł śmierć na miejscu

Image

Do tragedii doszło w jednym z zakładów pracy. Mężczyzna spadł ze znacznej wysokości i w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku w zakładzie pracy w Rudniku nad Sanem. Na miejsce wezwano patrol policji i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zdarzenie miało miejsce 20 listopada br. około godz. 14. O wypadku w Rudniku nad Sanem został powiadomiony dyżurny niżańskiej komendy. 52-letni mieszkaniec tej samej miejscowości, w jednym z zakładów pracy, wykonywał prace na wysokości. W trakcie schodzenia z suwnicy spadł z wysokości około 7 metrów na podłoże. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci przybyli na miejsce i pod nadzorem prokuratora rejonowego zabezpieczyli miejsce wypadku. Zebrane zostały ślady. Zakład posiadał monitoring, który został zabezpieczony. Nagranie z kamer pomoże śledczym wyjaśnić przebieg zdarzenia.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Nick

Jak już jeden portal napisał tak leci dalej. Skopiuj wklej. Szkoda że nawet nie jesteście wstanie się wysilić i dowiedzieć ile tak naprawdę miał lat. Klepsydra może wam to uprosci!

~Fabian222

Żadna noga mu się nie ześlizgnęła z drabinki, nie wiecie a piszecie głupoty, oszczędźcie już głupich tekstów, człowiek nie żyje, rodzina cierpi, szacunku trochę

go123

@ jusek

Nie wiem która noga.
W każdym razie nie zdążył zacisnąć dłoni i spadł.
Zgaduję że pękł mu tył czaszki.

jusek

Do Autora.
Artykuł opisuje poważne zdarzenie,ale jest ...Nie wiem nawet jak to określić."W zakładzie pracy"-sformułowanie użyte dwa razy?Nie lepiej napisać to inaczej,nawet z użyciem nazwy tegoż "zakładu"?
Pewnie chodziło o to,aby tekst był dłuższy.To samo można ująć w opisie zdarzenia,ale o połowę krótszym.
PS.@go321
Tak wiemy.Jesteś znany jako pacjent z możliwością dostępu do internetu.Jak napiszesz która noga się jemu"ześlizgła",co było z drugą (o rekach nie wspomnę),będziesz "miszczem"dedukcji kryminalnej.A tak jesteś...bum,bum.

~nikt

A trzeźwy był?

go123

Dobry Wieczór Państwu;

Jak wiecie, jestem znanym politologiem.
Sprawa jest prosta. Noga ześlizgnęła mu się ze stopnia metalowej drabinki.
Rest in Peace.

~Kabi

Trzeba współczuć rodzinie, młody chłop

maszynista

Firma Karbarza.Powinni skontrolowac.

rubikon237

Mostostal

~do ciekawy

Chcialbys wiedzieć

~Ciekawy

Co to za firma?

~Ciekawy

Co to za firma?

~Ciekawy

Co to za firma?