Klub fitness- Świat Formy zaprasza - przyjdź odbierz bezpłatny karnet

Image

To miejsce stworzone z pasją, z myślą o tych, którzy lubią aktywność fizyczną i dbają o swój wygląd i formę. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Ile razy podejmowaliśmy decyzję o zmianie swojego trybu życia, zastanawialiśmy się jak zadbać o swoją sylwetkę, poprawić samopoczucie, po prostu wziąć się za siebie i rozpocząć nowy, ciekawszy rozdział życia? Czasem wystarczył impuls, czasem potrzebna była przemyślana decyzja. Gdzie w okolicy znaleźć naprawdę ciekawą ofertę, dobrze zorganizowany klub? Podpowiadamy.

Świat Formy to miejsce zarówno dla osób doświadczonych, jak i początkujących. Każdy, kto zdecyduje się rozpocząć przygodę z tym klubem fitness może liczyć na profesjonalną opiekę od samego początku, od pierwszego kontaktu- w recepcji, jak i później- ze strony trenerów.

Klub posiada w pełni wyposażoną siłownię. Ma wolne ciężary, maszyny oraz salę Cardio. Do dyspozycji ćwiczących jest szeroki wybór hantli, ławeczek, bram. Dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę w grupie klub oferuje zajęcia grupowe – fitness i sporty walki. Można też skorzystać z pomocy wykwalifikowanego trenera personalnego, który przeprowadzi konsultacje: analizę składu ciała , wywiad , dzięki którym przygotuje odpowiedni plan treningowy, plan dietetyczny lub skieruje na właściwe zajęcia. W swojej ofercie Świat Formy posiada również zajęcia dla dzieci MMA.

Klub wyróżnia się kompleksową opieką i najwyższą dbałością o klienta. Każdy może przyjść i skorzystać z darmowego 7- dniowego karnetu i sprawdzić wszystkie zajęcia przed podjęciem decyzji i wyrobieniem sobie własnej opinii na temat tego, czy klub i warunki w nim panujące mu odpowiadają. W klubie panuje rodzinna atmosfera, nikt nie jest tu anonimowy.

Klub fitness Świat Formy znajduje się przy ul. Rynek 38 w Stalowej Woli dzielnica Rozwadów. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 – 21:30 oraz w sobotę między 9:00 a 17:00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 15 844 06 27.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej klubu http://swiatformy.pl/ Można tam m.in. znaleźć harmonogram zajęć czy zapoznać się z sylwetkami trenerów.

Materiał video

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.