Stalowa Wola Orłem Edukacji

Image

Samorząd miasta Stalowej Woli otrzymał odznaczenie Orła Edukacji za szczególne działania na rzecz rozwoju edukacji w województwie podkarpackim. Uroczysta gala odbyła się w G2A Arenie, a pamiątkowy grawer odebrała Renata Knap zastępca prezydenta miasta. Wyróżnienie przyznał dyrektor Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

– Serdecznie dziękuję za uhonorowanie statuetką Orła Edukacji działań samorządu miasta Stalowej Woli na rzecz rozwoju edukacji w województwie podkarpackim. Liczne sukcesy stalowowolskich szkół są niewątpliwie w dużym stopniu zasługą nauczycieli, ich zaangażowania, kreatywności oraz umiejętności aktywowania uczniów – mówiła podczas odebrania nagrody Renata Knap zastępca prezydenta miasta Stalowej Woli.

Wiceprezydent podziękowała nauczycielom za ogromny trud i entuzjazm w podejmowaniu kierunków kształcenia, odpowiadających wyzwaniom naszych czasów. – Gratuluję sukcesów, życzę Państwu zapału do podejmowania nowych wyzwań, twórczej atmosfery pracy, satysfakcji z wprowadzania przeobrażeń służących doskonaleniu i poprawie jakości kształcenia – dodała.

Władze miasta Stalowej Woli stawiają duży nacisk na kształcenie kadry pedagogicznej, gdyż im większą wiedzę posiadają pedagodzy, tym więcej i w lepszy sposób mogą przekazać swoim uczniom.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
manukun

@konkret
Pytałem o to samo wcześniej na innym portalu stalowowolskim. Cisza. Jeden kolega z partii dał nagrodę drugiemu. Za co? Przecież osiągnięcia w edukacji mają uczniowie, ewentualnie duży udział biorą rodzice i nauczyciele. Dla nich należą się wyrazy uznania, a nie dla tłustych kotów z magistratu, którzy znając życie nawet palcem nie kiwnęli w tej sprawie. Za to pochwały zbierać i grzać się w blasku kamer lecą jak muchy do...

~Komentarz

I tak normalnie drzwiami?

~kaczy orzeł

Nie bądźcie dziecinni konkret, im się ta nagroda po prostu należała

Junosza

Orzeł, chyba bez piór i szponów. W lublinie z jednej klasy LO 17 osób dostało się na medycynę, a z klasy biologiczno -chemicznej LO im. KEN, mojej córki raptem dwie. Tam nauczyciele znaleźli inną metodę protestu i do końca przygotowywali młodzież do matury, a tutaj kazano brać sobie korepetycje. Przez miesiąc przed maturą nie było zajęć, skandal i kpina. Ale jakie miasto taki i orzeł.

~Konkret

Coś konkretnie może? Które działania samorządu na rzecz rozwoju edukacji przyczyniły się do wyróżnienia miasta?
Jakie formy nacisku na kształcenie kadry pedagogicznej zostały podjęte?