Pysznica nie zostanie odcięta od świata

Image

W okolicy mostu na Sanie wkrótce będą wykonywane prace budowlane związane z budową obwodnicy Stalowej Woli. Mieszkańcy Pysznicy nie muszą się jednak obawiać, bo przez kilka miesięcy będą mogli jeździć drogą objazdową.

Początkowo zakładano, że ruch przy moście drogą techniczną zostanie „puszczony” na przełomie września i października. Wykonawca prac przesunął jednak ten termin.

- Na przełomie listopada i grudnia będzie wykonany bajpas. Trzeba będzie jeździć ostrożniej. Objazd będzie miał około 400 metrów. Jazda będzie zachowana cały czas. Objazd będzie miał szerokość 5,5 metra, powstanie też ciąg pieszo- rowerowy o szerokości 2 metrów– wyjaśnia Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Droga techniczna ma być wykonana z nowych płyt betonowych i biec prawą stroną wyprowadzając ruch w okolicę bloków na Czarnieckiego. Utrudnienia drogowe mają potrwać 7- 8 miesięcy.

W miejscu gdzie obecnie znajdują się miejsca parkingowe (przed mostem w kierunku Pysznicy) powstanie rondo. Od niego zostanie utworzona droga asfaltowa, która poprowadzi do kolejnego ronda, z którym przecinać się będzie obwodnica. W pobliżu mostu ma zostać utworzony także wiadukt drogowy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Nie wierzę, aby ten bajpas był wykonany w I kwartale 2020 roku.

~OKutfa

Te JANINA nie pierdziaj bo STW to też takie jebitne popisy daje że się w palę nie mieści. Tylko wypuścić bydło poza swoje miasto i o masz ci los..... Hahaha

~Zetor

To będzie obwodnica a nie droga szybkiego ruchu.

~lola

Kraina latających siekier będzie miala dostęp do miasta

~korek

Obwodnica powinna być bez rond bo samochody będą wpadać jeden na drugi przed rondami .....no chyba źe to będzie obeodnica z ograniczeniem prędkości do 70/h.

~Einstein

Obwodnica z rondami... Ten kto to wymyślił to w głowie zamiast mózgu ma amebie gó...no. Ale to POPiSowe rządy, nie zdziwię się jak za jakiś czas zaczną budować autostrady z rondami hahah. Myśle że ten kto to projektował silnie walczy o międzynarodową nagrodę idioty roku. Ahhh już widzę godziny szczytu i te koreczki przed tymi rondami.

~Taka prawda

BAJPAS Co za górnolotna metafora podsłuchana Zapamiętaj Powtarzane mądrości nie mają wartości

~Robin

Chcecie zobaczyć jak wygląda prawdziwa obwodnica? To jedźcie do Kraśnika albo Lublina, to co tutaj budują TO NIE JEST OBWODNICA.

~jan

.... cały ten węzeł to chory pomysł, będzie on umożliwiał samochodom w RUCHU MIEJSKIM korkowanie obwodnicy, obwodnica to DROGA TRANZYTOWA i powinna być całkowicie odseparowana od ruchu miejskiego. Ulice Staszica i Energetyków to drogi dwujezdniowe a i tak w godzinach szczytu korki są prawie na kilometr, część tych samochodów ,,przeniesie" się na obwodnicę na węźle vivo i węźle Pysznica na JEDNOJEZDNIOWĄ obwodnicę by ją zapchać tak jak te wymienione ulice ... no ale mamy w mieście specjalistę od ,,załatwiania" różnych trudnych spraw u władzy, i ,,załatwił" dla Pysznicy dostęp do obwodnicy, bo węzeł na Elektrowni czy vivo jest dla nich za daleko i nie będą ,,nadkładali" kilometrów chcąc jechać do Niska czy Zaleszan ....

~Dlk

Bajpas rozbawiles mnie haha

~Taki jeden

bajpas : w sedno.Brawo.

~bajpas :D

Będzie wykonany bajpas. Nowym wayem pojedziemy samochodami już od decembera i januarego, na przełomie happy new jarego. Driverzy muszą jeździć very careful, bo bajpas będzie dangerous i full of zasadzkas. Drogowi criminals łamiący rules mogą zostać ukarani przez police, grożą im very high kary w złotówkas and dollarras.

~RNI race

Nastawiały gupot i tera trza bedzie mieć ze 150 kucy rzeby sie kajnonć do 200 miedzy rądami

~8be8

A szkoda że nie zostaną odcięci. :(

~Janina

Haha, ronda na obwodnicy już widzę tan Rni i Rta...

~Pawelstw

Andy. Gdzie masz napisane że obwodnica nie może mieć rond? To nie autostrada że wszystkie zjazdy na ślimaku Ci robią. Jeszcze drogi nie widziałeś nie jechałeś nią a już narzekasz. Poczekaj aż wybudują pojedź nią i wtedy ocen. Typowo polskie zrobić źle nie zrobić źle. Obwodnica ok ale za mało pasów.

~Andy

Niby obwodnica, a z rondami. To zwykła ulica a nie obwodnica. Porażka intelektualna.

e2rds

Tak, tak, bajpas na przełomie listopada i grudnia. Będzie dobrze jak tylko stycznia załapie.

~Ulga

Ja już myślałem że z helikoptera będą jedzenie zrzucać o_0