Do końca roku stadion na Hutniczej nieczynny

Image

To już pewne na 100%. 4 grudnia na mecz 1/8 Totolotka Pucharu Polski (Stal- Lech Poznań) miasto nie otworzy stadionu na Hutniczej. Powiedział o tym Lucjusz Nadbereżny na środowym spotkaniu. Równiej Kolejorz nie chce przełożenia meczu na wiosnę. Nie pomogło wstawiennictwo samego włodarza miasta.

Trzynasty, choć nie piątek był pechowy dla wszystkich tych, którzy kochają Stalówkę. W obiekcie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola „Kibice Razem” odbyło się spotkanie z udziałem prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego, przewodniczącego Rady Miasta Stanisława Sobieraja i członków zarządu klubu. Wieści nie były pomyślne...

Od trzech lat trwa przebudowa stadionu piłkarskiego. Zawodnicy Stalówki muszą więc rozgrywać spotkania poza miastem. Najpierw był to Rzeszów, teraz Boguchwała. I choć na nowy stadion z utęsknieniem czekamy już od dawna, a wstęgi miały być cięte na początku ubiegłego sezonu, wszystko oddala się w czasie. Powodem niespodziewane kłopoty techniczne. Zniecierpliwienie fanów piłki nożnej i lokalnego klubu sięga już zenitu. Można się o tym przekonać czytając chociażby komentarze kibiców pod artykułami na temat Stali. Czy w końcu będziemy cieszyć się nowym obiektem i kibicować naszym u siebie?

Fanfary miały zabrzmieć najpierw na derbach ze Stalą Rzeszów, później na spotkaniu z Widzewem, a na końcu z Lechem Poznań na początku grudnia. Ci, którzy ściskali kciuki, mogą już rozluźnić palce. Nic z tego. Stadion wciąż będziemy oglądać z daleka lub na zdjęciach dziennikarzy sportowych.

Stadion ma zacząć funkcjonować dopiero od nowego roku, a pierwszy gwizdek padnie najprawdopodobniej dopiero końcem lutego. Do tego czasu po emocje sportowe będziemy podróżować do Boguchwały.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~MISIO

MAREK SIODA DRYMI PRZY OTWARTYM HAHAHAHAA

maszynista

Co to za rzecznikKS jest .To jakiś zboku.

~Alladyn

Weber kiedy oddasz kasę za 10 g amfetaminy, którą kupiłeś od Matiego w lipcu? Jak bierzesz w kredo cioto, to naucz się spłacać długi.

~rzecznikKS

Zapraszam panów, na miłe chwile spędzone w moim towarzystwie. W szczególności kręcą, mnie dobrze zbudowani(z lekkim piwnym brzuszkiem) dresiarze, śmierdzący potem,potocznie zwani kibolami. Poczujecie się jak prezydent L.N. kiedy robię mu ekskluzywnego loda z połykiem, mój zakolczykowany języczek doprowadzi was, do ekstazy, a z przyjemnością zjem całą spermę jaką we mnie wlejecie.

~Ula

Te rzecznikKS, skoro jesteś rzecznikiem to podpisz się z imienia i nazwiska, patałachu obsrany.

maszynista

Rzecznik troche zeswirował.Podobno na te sprawy dobry jest pavulon .

~Tobi

Chociaż raz napisałeś prawdę edku, Zgadzam się, jesteś skończonym idiotą. Pierwszy etap masz już za sobą, teraz tylko kaftanik i rozmiękczanie na jakimś przytulnym oddzialiku. Może Tworki?

~rzecznikKS

Do rzecznik, idioto użyteczny po co piszesz głupie wypociny przecież wszyscy wiedzą , że nie komentował tego prawdziwy RZECZNIK KIBICÓW.

~rzecznikKS

Do rzecznik, idioto użyteczny po co piszesz głupie wypociny przecież wszyscy wiedzą , że nie komentował tego prawdziwy RZECZNIK KIBICÓW.

~rzecznikKS

Do wszystkich hejterów naszej kochanej STALÓWKI . Komentuję to raz i bez powtarzania. Na tym stadionie nie zostanie rozegrany żaden mecz dopóki nie wybieramy z murawy wszystkich łoniaków NACZELNIKA PAŃSTWA. Jak sobie to wyobrażajcie żeby biegali piłkarze po arenie tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO symbolicznie depcząc po czymś co należy do jednego z największych przywódców NIEPODLEGŁEJ. Jak ktoś myśli że tak można to polecam się udać do przychodni na WYSZYŃSKIEGO.

~ggg

la boga narodowy nieczynny

~Zrusz

Prezydent kaja się przed kibicowską bandą w lokalu , który im ofiarował. Ale jaja

manukun

Edziu udaje, że nie ma problemu w ponadrocznym opóźnieniu w budowie centrum piłkarskiego. Tak samo nie ma problemu z zadłużeniem miasta i ciągłym dokladaniem pieniędzy z budżetu na ciągle nieczynne obiekty sportowe. Nie widzi problemu w braku realizacji obietnic wyborczych przez Nadbereżnego. Mija ponad 5 lat od złożenia obietnic, które nie zostały i nie zostaną w najbliższym czasie zrealizowane.

wyborca

Nie rozumiem, dlaczego takie rzeczy ukrywa się przed opinią publiczną. Podobno prezydent wyjawił szczegóły podczas spotkania z kibicami. Ale mieszkańcy to nie tylko stowarzyszenie kibiców. Wszyscy płacimy podatki i chcielibyśmy poznać szczegóły.

maszynista

Jaki gospodarz taki kram .Cała wina jest Nadbereznego ,cały czas ukrywa date otwarcia,kreci,.

~Stalówka

Chyba raczej Szlęzaka, bo u niego stadion przynajmniej funkcjonował a drużyna nie przynosiła wstydu w ogonie jakieś zapyziałej 3 ligi smiech2

~rzecznikKS

Trzeba już dzis pomyślec jak powiien się nazywac ten stadion , ja proponuje imienia PANA PREZYDENTA LUCJUSZA NADBEREŻNEGO bo on najwięcej się przysłużyl do budowy tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO.

~lol

I bardzo dobrze

~Do ububu

Tak jak piszesz. Bojkot !!! Tylko jak zwykle chuligany się wyłamią bo mają korzyści od Lucka.

~Nadzieja

Do końca którego roku stadion będzie nieczynny?

~WYBORCA Pis

Durny jestem i dobrze mi z tym.

~Iśmin

Jesteście najtańsze rowy w mieście. Poszczekacie, poszczekacie a jak przyjdzie czas, to i tak na d.pe zagłosujecie smiech2

~WYBORCA PO

Hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau

~burzrza

ububu
1. Przecież dopiero co murawę położyli tydzień przed wyborami, sprzęt budowlany stoi obok.
2. Po wyborach ... gdzie się spieszyć ... mamy swoje.

~ububu

Nie przychodzimy na pierwszy mecz otwarcia stadionu,niech Lucek zobaczy puste trybuny .Ciekawe co powie .Najważniejszy mecz z Lechem Poznań ale nie u nas bo urzedasy od września odbieraja i kiwają głowami.

~kibic

rzecznik i inteligent to ta sama pisowska menda .Pisowski heretyk co pisze ze stajni trolli za pieniądze !!!

~rzecznikKS

Do zygi, hejterku, byłem tam i ta wielka sala ledwo te tłumy pomieściła ludzie wchodzili na te drabinki bo nie było miejsca. A chciała przyjśc na to wspaniałe spotkanie cała jednostka wojskowa z NISKA ale nie było dla nich miejsca. Do hujbik, hejterze czy ja komentowałem, że PAN PREZYDENT ANDZEJ DUDA przyjedzie na mecz pucharowy. Na głupote twoją nie ma lekarstwa ale udaj się do przychodni na WYSZYŃSKIEGO , może dla ciebie jest jeszcze nie za późno. Ja komentowałem o otwarciu po nowym roku w marcu bo wcześniej nie otworzymy tego CENTRUM SPORTOWGO.

~Podkarpacie84

To byl by dobry pomysl..

~ububu

Może pokażemy Luckowi gdzie mamy jego wielkie otwarcie stadionu po czasie w 2020 i nie przyjdziemy na mecz otwarcia .Puste trybuny zobacza to zrozumia że kibice tu rządza, a nie Lucek i urzedasy.

~Podkarpacie84

Drogi otwieraja Stadionu nie potrafia umiech
Szyny zmiencie bo Kolejorz pendolino przyjedzie umiech