Kibice Stali nie obejrzą meczu w sobotę

Image
Kibice Stali nie obejrzą meczu w sobotę

Podczas czwartkowego posiedzenia Komisji Dyscyplinarnej zakazem wyjazdowym dla zorganizowanych grup kibiców ukarano Stal Stalową Wolę. Zielono- Czarni nie będą mogli kibicować swojej drużynie, która w sobotę 9 listopada br. zmierzy się z Pogonią Siedlce.

To nie pierwszy tego typu zakaz za zachowanie kiboli. Ucierpią na nim kibice Stalówki, którzy chcieliby w sposób kulturalny i sportowy obejrzeć mecz swojej drużyny. Podczas spotkania rozegranego 2 listopada br. pomiędzy GKS Katowice a Stalą doszło do chuligańskich wybryków. Kara dotyczy jednego meczu.

Za złe zachowanie kiboli cierpieć będą też kibice Widzewa Łódź (kara dotyczy 2 meczów) i Legii Warszawa (kara dotyczy 1 meczu).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jaga

Kto wie, jak rozpoznać kibola od matoła ?

~rzecznikKS

Do kibic, możesz każdy mecz STALÓWKI oglądac na żywo w internecie za małe grosze. Do antystal, to ty gnido jesteś największym bydlakiem w naszym mieście jeśli nie nauczyłeś się szanowac własny klub STALÓWKE.

~antystal

Bydlo kibolskie nie miało szansy zareklamować miasta na następnej ustawce !!Szkoda bo znowu by to było w mediach ogólnopolskich !!

~kibic

Nie musieliśmy go oglądac na żywo i tak przywozimy z Siedlec jakże ważne zwycięstwo i 3 pkt

~kibic

Nie musieliśmy go oglądac na żywo i tak przywozimy z Siedlec jakże ważne zwycięstwo i 3 pkt

~Pezet Ce

A jednak dzisiaj mecz z Pogonią Siedlce. Mecz z Pogonią Kielce przełożony. W następnej kolejce gramy z Koroną Szczecin.

~rolli

Duże poparcie w tym środowisku tzn jakim środowisku? Kibice, którzy chodzą na mecze i hołota, która sypie k...mi to dwie różne rzeczy. kiboli jest 30 a normalnych kibiców o różnych poglądach reszta. Prezydent niestety kładzie na szali swój wizerunek dla 30 ludzi umiech

~Olisadebe

Bo lubi i chce to robić pozatym ma duże poparcie w tym środowisku

~lolo

Dlaczego nuncjusz z naszych podatkow finansuje imbecylow ktorzy lamia prawo?

~city

antystal masz rację,byłem kilkanaście razy na meczach w Anglii premier league i niższe ligi.Aż miło iść na taki mecz.Kibice zachowują się normalnie tzn.kibicują i zawodnicy pięknie grają

~antystal

Jak bydlo kibolskie się zle zachowuje na meczu obojętnie z której drużyny powinien od razu być walkower obustronny !!Wtedy klubom by zalezalo na eliminowaniu bydla kibolskiego ze stadionu i drakońskie kary pieniezne jak w angli,i może być 100 tys zl Wtedy w miesiąc porządek z bydlem będzie !!

Pepsi

Co złego w Januszach? To oni siano zostawiają na stadionach.

go123

Dobry Wieczór;

Skoro kibice nie mogą pojechać na mecz, to jaki jest sens organizować mecz ?
Jak nie będzie kibiców, to nie będzie dochodów ze sprzedaży biletów.

~faza

Nie zastanawiałeś się fanatyk czy śpiewanie piosenek ramie w ramie i wykonywanie układów tanecznych przed grupą chłopców biegających za piłką nie jest przypadkiem takie trochę nie tego? ... kumaci wiedzą co mam na myśli ...

~fakty

Race to najwieksza wiocha jak jest na meczach w Polsce,Rosji,Bialorusi.No i jeszcze w Serbi i chorwacji bardzo to lubia.A mecz jk zechce to sobie ogladne bez wzgledu na to czy glupki z pod znaku kibola beda zakaz mieli czy nie.

~Pezet Ce

Dobrze jest napisane, Pogoń Kielce

~klata33

PZPN chce zeby na mecze chodzili Janusze i Grazyny,najlepiej bez rac i bez wyzwisk druzyny przeciwnej i PZPN.

~fanatyk

Ekscesy chuligańskie hehe,dobr sobie,bo paru kolesi potrząsło w emocjach trochę płotem z radości po strzelonej bramce.Takie są teraz to ekscesy chuligańskie.Władza b chciała,zeby na meczu błó jak w teatrze czy operze,albo na Narodowym,gdzie prawie całość kibiców to same Januszy i Mariany,nagrzani wódą,piwsko w łapie i kiełbacha,albo popcorn z czapkach małyszówkach z dzwoneczkami.I zero śpiewu i reakcji z wydarzeń na boisku przez cały mecz.to jest dopiero obora i przypał taki obraz kibola janusza.Zajmują tylko miejsca normalnm kibicom fanatykom,którzy świetnie się bawią i śpiewaja,prowadzą doping dla druzyny na meczu.Kumaci i zorientowani,widzą co mam na myśli i o co mi chodzi.Dla tych co w zyciu na prawdziwm meczu nie byli i nie bawili się w świetnej atmosferze,będzie to co piszę,zapewne czarna magia.

~Gierek

Bandę idiotow zamknąć w zoo, najbliżej w Zamosciu

alkfisz

Pogoń Siedlce. Marny reportarzyna

Peters

Pogon Kielce?

~Lomatkojedyna

Jak im otworzą ten nowy stadion to będą pod płotem za karę stali xD