Kibice znów ruszają na pomoc zwierzakom

Image

Nasi kibice kolejny już raz organizują zbiórkę darów na rzecz stalowowolskich fundacji ratujących koty i psy. W akcję powinny włączyć się wszyscy ci, którzy nie przechodzą obojętnie obok słabszych i głodnych. Łączy ich piłka, ale nie tylko, również otwarte serce i energia, która chcą spożytkować w fajny sposób.

Co można zrobić?

Pomóc jest bardzo prosto, bo wystarczy podzielić się z potrzebującymi czworonogami tym co mamy. Można kupić karmę, można przynieść z domu pewne przedmioty, które są w dobrym stanie, a posłużą jeszcze bezdomnym czworonogom. Potrzebne są:

Dla psów: koce, ręczniki, poszwy, narzuty, środki czystości, rękawiczki jednorazowe, ręczniki papierowe, karma sucha i mokra, smycze, obroże, zabawki dla zwierząt.

Dla kotów: karma mokra i sucha, kocyki polarowe, drapaki, legowiska, miski, kuwety, żwirek, podkłady higieniczne.

Sprawa jest bardzo prosta, bo akcesoria i karmę dla czworonogów można przynosić wprost do organizatora akcji- siedziby KIBICÓW RAZEM STALI STALOWA WOLA, ul. ks. Popiełuszki 40 w Stalowej Woli (ten sam ciąg sklepów, w którym znajduje się Ravioli- patrz zdjęcie).

Terminy:

13.11.2019- godz. 18:00-20:00

16.11.2019- godz. 12:00- 14:00

18- 22.11.2019- godz. 17:00- 19:00

23.11.2019- godz. 12:00- 14:00

25,27,29.11.2019- godz. 17:00-19:00

Do akcji może włączyć się każdy, także instytucje, np. szkoły. Jest to wspaniała lekcja szacunku wobec naszych braci mniejszych- zwierząt, uczulanie na potrzeby słabszych i forma edukacji polegająca na wpajaniu odpowiedzialności za zwierzęta.

Tej zimy niech nasze stalowowolskie zwierzaki mają pełne brzuszki i ciepłe legowiska. To wszystko zależy od nas.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Łoś

Pomyleni ludzie. Dwie zbiórki w roku mają zmazac z nich całoroczne wybryki bandyckie?? Strasznie to śmieszne i żałosne zarazem. Ja to nie wierzę w żadną inicjatywę prócz wałów na ludziach. Dla mieszkańców miasta są to ludzie niewiarygodni.

~inicjatywa

Super podali godziny w jakich można do nich przynosić rzeczy umiech Strasznie dużo wysiłku ich to kosztuje.
Z tym "ruszają" to przesada. Powinno być "kibice znów CZEKAJĄ na pomoc zwierzakom". Generalnie podchodzę sceptycznie jakieś race w logo i w ogóle się z szalikowymi łyskami kojarzy.

~Hauhau

Jedna paczka dla.mnie

~Ziggi

W dodatku ktoś to powinien nadzorować, bo nie ma gwarancji że któryś swojemu kundlowi nie zrobi zapasów .

~CHuligan

Tak to jest, że żaden z.nich złotówki nie da na tą akcję. Ludzie przyniosą A oni zrobią sobie zdjęcia i wyślą Luckowi. Żeby pokazać że lokal dostali i jest odpowiednio wykorzyatywany

~Onan

Czyli ludzie przyniosą ze swojego dadzą im. A Ci odtrąbią sukces jak to pomogli zwierzątkom. Piękne przypudrowanie wątpliwego wizerunku czyimiś rękami.

~Kibic

Przynieś co możesz. To jedna z naszych akcji.

~Game changer

Wszystko na siłę udawane żeby trochę podbudować wizerunek
Banda cwela co się do niczego nie nadaje. Zamknąć ten śmieszny lokal i klubik razem ze stadionem. Szkoda pieniędzy podatników na to bydło.

~Andrzej

przecież to temat zastepczy!
Zostaliście kupieni przez lucka. Drużyna leci w dół a wy chowacie głowę w piasek! Udajecie że problemu niema. Jest stadion, jest lokal to po co się wychylać?!
WSTYD!

~Jaju

Podchodzę negatywnie, bo Ci ludzie robią wszystko na pokaz. Z jednej strony chcą być super gangsterami A z drugiej bawią się w pomaganie. W międzyczasie rzucą kilka działek towaru na miasto i skopią kogoś w przewadze.

~siwy

chciałbym poznac tych co negatywnie podchodzą do sprawy. kibice coś chcą zrobić dobrego a najeżdzają na nich/ wstyd. ja sam się przyłącze do akcji by zaprotestować przeciw takim nudziarzom

~antystal

Do gebels-rzecznik czy ci sami kibole co byli na ustawce i rozsławiali tym samym klub i nasze miasto wezmo teraz udział w zbieraniu datkow na zwierzęta?Proponuje zrobić pokaz takiej ustawki na placu Gagarina niech ludzie sobie poogladaja kibolskie bydlo na zywo a i nazbierają kasy co laska na zwierzęta !!Będziemy wdzięczni my normalni mieszkancy !!

Pepsi

Z ciekawości czemu i komu służy ten Wasz lokal?

~Hahaha

Ja pierdole ale żałośni są

~kopooou

Kuzwa...a w czym ten Nadberezny nie klamal?

~~rzecznik

Ok. że zbieracie ale zapytajcie też swojego pana Nadbereżnego dlaczego kłamał w sprawie schroniska dla zwierząt.

~???

~Kibic Brawo chłopaki ? Naprawdę? A co to za pomoc jak inni mają dać? Równie dobrze można zanieść coś kotom w białym domu od razu. Pomoc to by była jakbyście np. stroiki w tym pomieszczeniu co dostaliście robili, jakieś banki własnoręcznie pomalowali sprzedawali i z tego kupili.

~JaroDonald

TYMCZASEM STALOWOWOLSCY EKOTERRORYŚCI ZNÓW W NATARCIU!
Szczegóły? Wystarczy wpisać "złe pióro blogspot" w wyszukiwarce, kliknąć i wszystko będzie jasne!

~Koko

Zbieramy na koty i pieski siała La La stowarzyszenie macie jaja wypowiedzieć się gdzie będzie mecz Pucharowy. Co zrobiliście w tym kierunku . Po kiego grzyba utrzymywać takich pajaców .

~fakty

No a kiedy zabierzecie glos w sprawie oszustwa Nadbereznego odnosnie terminu oddania stadionu do uzytku??Czy was tak juz omamil ze bedziecie cichutko?Macie honor i jaja czy tylko wydmuszki a geby drzecie jedynie w lesie?

~Fix that

Bardziej w centrum Mela masz np kocią wyspę. Możesz tam pomoc bez pośredników

~Ogórek

Jak tam maja lokal to tam trzeba

~Kibic

Jest to akcja razem z przytuliskami więc pewnie oni pozatem cały program kibice razem polega na takich akcjach społecznych

~Mela

Super! A nie można jeszcze w innym miejscu , gdzieś bardziej w centrum ?

~Volvo

Ktoś to nadzoruje czy tak sobie zbierają bez kontroli?

~Kibic

Brawo chłopaki