Monitoring zarejestrował jak zabiera portfel

Image

63-latka odpowie za kradzież portfela pozostawionego w sklepie. W jej zatrzymaniu pomógł sklepowy monitoring, który zarejestrował moment kradzieży. Kamera na parkingu wskazała jakim samochodem odjechała sprawczyni. Kobieta przyznała się do winy, oddała portfel i dobrowolnie poddała karze.

W trakcie zakupów w sklepie w Rudniku nad Sanem, jedna z klientek przez roztargnienie zostawiła portfel z pieniędzmi i dokumentami na stoisku warzywnym. Gdy się zorientowała portfela już nie było. Powiadomiła obsługę sklepu, która sprawdziła monitoring. Na zapisie widać było jak starsza kobieta zabiera portfel. Kamera znajdująca się na parkingu, zarejestrowała jakim samochodem odjechała spod sklepu. Natychmiast została powiadomiona policja.

Kobieta została zatrzymana w Nisku, na ul. Sandomierskiej. Policjanci rozpoznali poszukiwany samochód. Zatrzymana początkowo nie przyznała się do kradzieży. Zmieniła zdanie, gdy dowiedziała się o monitoringu. Jak ustalono, 63-letnia mieszkanka gminy, wykorzystała fakt pozostawienia portfela w sklepie, zabrała go i schowała do torby. Następnie pojechała do domu, wyciągnęła pieniądze, a portfel wrzuciła do wiadra w piwnicy i pojechała na zakupy.

Zdziwiła się, gdy została zatrzymana na terenie Niska. Dzięki monitoringowi policjanci dysponowali niezbitymi dowodami winy. Kobieta przyznała się do zabrania portfela i tłumaczyła, że nie zdawała sobie sprawy z konsekwencji.

Oddała portfel i dobrowolnie poddała się karze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
kabi

a to pi. da jedna, tylko łapy poobijać żeby życi nie mogła wytrzeć

~do: kris35

siedzi w ławce za tobą po lewackiej stronie

~ZIDA

A TA paniusia,która nie myśli i zostawia portwel jest w porządku a może to podstawiona naganiaczka. KTO PO SKLEPIE PARADUJE Z PORTWELEM W RĘKU

~.........

jesli kasa to osmale domanskie kurzyny piotrowskie rebize daczkowskie makarany skaypek itp pytac edukacja dzwi zpaskiem zegarki wiezniowie bandyctwo itp o tka odpracowuja a powinni byc pod zamkniciem anie ma kto

~kris35

Powinno się jeszcze dodać z której jest parafii i w której ławce siedzi.

~Nocny Marek

..."druga najważniejsza osoba" jest w trzech osobach i może: "swojom żone idndywidualnie odeslać do domu"...a co mu zrobią jak ON jest we trzech...

~lutnik

Taki monitoring to sobie mogą w dupę wsadzić. Gdyby się nie przyznała nic by nie udowodnili przed sądem.

~Nocny Marek

Siema jestem nocny debil i płacą mi za muj brag muzku

jackjack

Czegoś nie rozumie Marszałek można powiedzieć ,że druga najważniejsza osoba państwa zabiera na pokłada rodzinę w drodze domu normalnie jaja ,a co mieli jechać rowerem normalna sprawa ,że mąż zabiera żonę do domu co takiego dziwnego i tak leciał do domu i tak normalnie śmiech na sali pisać takie brednie .

~@Nocny Marek

bezgraniczna władza Kuchcia...( jako zaufany qrdupla) deprawuje i wstyd zanika pod pokładami tupetu i arogancji

~Nocny Marek

Marszałek Kuchciński latał z rodziną samolotem z Warszawy do Rzeszowa wykorzystując pełnioną funkcję funkcjonariusza publicznego do osiągnięcia korzyści majątkowej / rodzina nie płaciła za przelot/.Po ujawnieniu informacji przez media zapłacił symboliczną kwotę jak gdyby nigdy nic się nie stało.
art. 231 § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
~Łoś, ~Tymcio2708, co Wy na to?

Tymcio2708

~Łoś Zgadzam się z Toba gdyby upubliczniali to by się skończyła kradzież bo wstyd jest najgorszy

~real

wszędzie jesteśmy obserwowani, tutaj także...

~Łoś

Imię i nazwisko tej baby powinno zostać upublicznione. Najlepsza kara za złodziejstwo