Spała w samochodzie na środku drogi, miała 3,5 promila

Image

47-letnia mieszkanka Mielca, zatrzymała się na środku jednej ulic w Nisku, bo jak twierdziła poczuła się zmęczona. Jej samochód stwarzał zagrożenie i tamował ruch. Śpiąca na miejscu kierowcy kobieta, miała blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W poniedziałek, przed godz. 6:00 rano, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o pojeździe stojącym na środku pasa drogowego, na ul. Głowackiego w Nisku. Na miejscu policjanci zastali stojące renault lagunę, lecz za kierownicą nie widać było kierowcy. Pojazd nie miał włączonych świateł więc stwarzał zagrożenie dla innych kierowców. Kiedy funkcjonariusze podeszli bliżej, zauważyli śpiącą w samochodzie kobietę. Otworzyli drzwi i poczuli alkohol, a obok na miejscu pasażera, leżała do połowy wypita butelka po alkoholu.

Policjanci obudzili kobietę. Tłumaczyła się, że o godz. 3 rano wyjechała z Mielca i jechała w stronę Zarzecza. W pewnym momencie poczuła się zmęczona, zatrzymała się żeby odpocząć i wtedy wypiła alkohol. 47-letnia kierująca nie chciała oddać kluczyków i wysiąść z auta. Mieszkanka Mielca chciała dalej kontynuować swoją jazdę. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej blisko 3,5 promila w organizmie.

Kobieta została zatrzymana. Policjanci będą sprawdzać, czy faktycznie wypiła alkohol dopiero podczas postoju.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~RNI

Proponuję alkotest wysłać do kalibracji

~rzecznik

Ja też często śpię w samochodzie pod blokiem bo konkubina ma alkomat i powyżej 2 promila nie wpuszcza mnie na chatę bo jej dzieci straszę ale niedługo dostanę mieszkanie od najlepszego prezydenta LN i już mi będzie mogła naskoczyć

~Cmolas

Chyba jak se do doopy aplikowales zwyrolu. Na 3,5 promila metoda konwencjonalna to ciezka praca

~komando

cmolas leszczu nie znasz sie ja robilem 4 promile w godzine

~Misiek

jak dobra kobieta nigdy jeszcze nie karana no to darować jej no po prostu każdemu się zdarza tak

egyneszen

Baby teraz piją na potęgę ,kilka dni temu też Baba w Kaliszu przyjechała na stacje benzynową po alkohol już nawalona ponad dwa promile.

~Wolne krasy

Dokładnie alkotest. Normą jest przecież że się jebie spontaniczne postoje na środku drogi, odkręca wódę i się chla a później się idzie spać.

~alkotest

Według obliczeń kobieta lat 47 przy wzroście 165cm o wadze 50kg średnio najedzona wypijając 400ml wódki w czasie 1h po upływie 1,5h ma 3,53 promila dlatego jest prawdopodobne,że wypiła podczas postoju jak była to butelka 0,7litra wypita do połowy lub była kobieta o mniejszej wadze lub piła na pusty żołądek

go123

Dzień Dobry;

Ja bym ją zepchnął na jakiś parking, albo na pobocze, i niech śpi dalej w tym samochodzie.

~Angel

Tak zatrzymała się na środku drogi bo była zmęczona i dopiero po zatrzymaniu wypila alkohol. Większych bzdur nie słyszałem.

~Cmolas

Co chcecie sprawdzać niżańskie szeroki? Na 3,5 promila trzeba chlać długo i intensywnie.

~Xxx

Debile. Pomyjarz szczególnie

~Pamularz

Do mnie jechała już miała tak blisko i spać jej się zachciało? kurde wiedział, że u mnie się nie wyśpi i dla tego.

~moloko

Ja jej wierzę . ;)