Dyniowe inspiracje

Image

29 października 2019 r. w Przedszkolu nr 5 im. Juliana Tuwima w Stalowej Woli został rozstrzygnięty I rodzinny konkurs artystyczny "Dyniowe inspiracje". Inicjatorkami konkursu były nauczycielki grupy 4- latków, które za cel przewodni uznały wzmocnienie więzi emocjonalnych w rodzinie poprzez wspólne działanie oraz umożliwienie dzieciom i rodzicom prezentacji własnych dokonań twórczych.

Konkurs "Dyniowe inspiracje" był adresowany do wszystkich chętnych dzieci przy współudziale rodziców, a tematem była oczywiście dynia. Na konkurs wpłynęło 50 prac wykonanych według własnego pomysłu i dowolną techniką plastyczną. Chętnych oczywiście nie brakowało, a pomysłowość dzieci i rodziców, sposób wykonania zadziwił wszystkich. Komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim wkład pracy, w tym wkład pracy dziecka, różnorodność wykorzystanych materiałów, kreatywność, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne pracy.

Wybór był bardzo trudny, bo każda praca była piękna. Jury przyznało wszystkim dzieciom upominki, po części ufundowane przez przedszkole i sponsorów.

Zwieńczeniem przedsięwzięcia była pyszna i zdrowa zupa dyniowa serwowana dzieciom na obiad w dniu zakończenia konkursu.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.