Potrącenie kobiety na Niezłomnych

Image

Zdarzenie miało miejsce naprzeciwko PSP nr 4 w Stalowej Woli, na ulicy Niezłomnych, we wtorek 22 października 2019 roku około godziny 12:00.

Jadący rowerem mężczyzna potrącił kobietę, która weszła mu wprost pod koła. Rowerzysta spieszył się do pracy, ale jak mówi nie jechał zbyt szybko. Pieszą zahaczył kierownicą, a ta upadła na ziemię. Mimo, że poszkodowana nie odniosła obrażeń i nie chciała pomocy wezwano patrol policji. Funkcjonariusze z drogówki po przyjeździe na miejsce i rozmowie z pieszą wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, gdyż poszkodowana nagle poczuła się gorzej.

Kobieta została przebadana w karetce na miejscu, nie chciała jechać do szpitala na badania. Całe zdarzenie uznano więc za kolizję. Kierujący rowerem był trzeźwy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~młody

Do widz:
Jest ograniczenie do 40 km/godz. i rowerzysta na pewno nie jechał szybciej.
Jeżeli miałby większą prędkość to by go wzięli na Tour dr Pologne.

~CVBNM

Kolo nowej kuźni cymbaly nie potrafią parkować swoich aut, z PRD powiedzieć że są na bakier to za mało. Z parkingu wyjeżdżają po trawniku na ścieżkę rowerową, i na przejazd rowerowy oczywiście w poprzek po skosie tak aby maksymalnie utrudnić skorzystanie z tego przejazdu tym uczestnikom ruchu drōgowego którym jest dedykowany czyli rowerzystom, za zwrócenie uwagi groźby wyzwiska i inne popularne epitety.

~Oko

Z nowej kuźni wyjeżdża taki kolarz ubrany na czarno gania na okolice KEN jego już dawno powinni mieć na uwadze czuje się kolarzem

mark30

piesi wchodzą na ścieżki rowerowe nawet się nie patrzą za siebie..o pasach i jezdni nie wspomnę

~widz

Przecież tam jest znak 40 km/h