Premierowe seanse w kinach Helios!

Image

Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje „Czarownica 2” ze wspaniałą Angeliną Jolie oraz „Ikar. Legenda Mietka Kosza” z Dawidem Ogrodnikiem w roli tytułowej. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć drugą część familijnego hitu „Był sobie pies”, zdobywcę Złotego Lwa – film „Joker”, animację „O Yeti!” oraz najnowszą produkcję w reżyserii Jana Komasy - „Boże ciało”.

W najbliższy piątek na ekrany kin Helios powróci Angelina Jolie w brawurowej roli Czarownicy, jednej z najbardziej fascynujących postaci Disneya. Kontynuacja hitu z 2014 roku ukazuje skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną a dorosłą już Aurorą, które wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń…

„Ikar. Legenda Mietka Kosza” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niewidomego geniusza fortepianu. Mietek jako dziecko traci wzrok. W ośrodku dla niewidomych odkrywa, że muzyka może stać się dla niego sposobem, by na nowo widzieć i opowiadać świat. Gdy odkrywa jazz – ma już tylko jeden cel: zostać najlepszym pianistą jazzowym w Polsce. Odnosi coraz większe sukcesy, wygrywa prestiżowy Montreux Jazz Festival. W jego życiu niespodziewanie pojawia się charyzmatyczna wokalistka Zuza. To spotkanie zmieni jego życie...

Najnowsza produkcja Jana Komasy „Boże ciało”, opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w zakładzie poprawczym przechodzi duchową przemianę. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii i podczas jego nieobecności zaczyna pełnić posługę kapłańską udając księdza. Jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje, lecz z czasem charyzma fałszywego księdza porusza ludzi.

Na ekranach Heliosa prezentowany jest także film „Joker” opowiadający historię jednego z najsłynniejszych super przestępców uniwersum DC. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Najmłodszych widzów z pewnością ucieszą seanse animacji „O Yeti!”, przed nimi niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafią w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. W kinach Helios pojawi się także kontynuacja kinowego hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów – „Był sobie pies 2” to najzabawniejszy, najbardziej wzruszający i nieprzewidywalny film tego roku.

Filmowe emocje to wyjątkowy pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia na seansach w kinach Helios!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.