Stalowowolska „Trójka” na 60- tkę buduje salę gimnastyczną

Image

We wtorek na terenie Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte miało miejsce podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie kamienia węgielnego w powstającą salę gimnastyczną.

„Trójka” to duża szkoła międzyosiedlowa z tradycjami i długoletnią historią. Sala gimnastyczna dla uczniów to szansa na lepszy rozwój, lekcje wychowania fizycznego w dobrych warunkach, a także nagroda za wspaniałe wyniki sportowe uzyskiwane przez młodych sportowców.

I choć obiekt sportowy buduje się już od dawna, dopiero dziś zorganizowano uroczystości erekcyjne. Przybyły nań władze miasta, parlamentarzyści, przedstawiciel kuratora oświaty, projektanta obiektu, proboszcz parafii MBKP, przedstawiciel wykonawcy.

- Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Plan jest taki, że w przyszłym roku dzieci mają już tutaj rozpocząć inaugurację roku szkolnego. Konstrukcja jest już praktycznie zakończona. W najbliższym czasie będziemy zajmować się pokryciem dachowym, tak żeby zamknąć obiekt przed okresem zimowym i móc wykonywać prace wewnętrzne- mówi wykonawca zadania Tomasz Bańkowski.

Radości z powstawania pięknego obiektu sportowego dla dzieci nie kryła dziś dyrektor PSP nr 3 Elżbieta Sudoł- Wasyliszyn. Przy okazji pochwaliła się osiągnięciami uczniów „Trójki” w dziedzinie sportu i nauki. Wielu absolwentów odniosło sukces na arenie ogólnopolskiej w pływaniu, koszykówce, siatkówce, tańcu towarzyskim czy nawet kulturystyce itd. Podkreśliła, że troska o oświatę trwa nieustannie. Nowy obiekt będzie satysfakcjonował nauczycieli, uczniów, a także tych, którzy przejeżdżając obok szkoły będą na niego spoglądać. Wciąż jednak trzeba pamiętać o podejmowaniu kolejnych wyzwań i wysiłków, by dzieci i młodzież mogły wzrastać w odpowiednich warunkach.

- To, co robimy w Stalowej Woli, również na przykładzie tej sali, te wielkie wydatki inwestycyjne, to tylko narzędzia, a najważniejsza inwestycja, która jest u celu tych wszystkich działań, to człowiek. Tutaj człowiek wyjątkowy, bo człowiek młody, człowiek który się kształtuje, który ma nabrać odpowiedniego, stalowego charakteru z szeroką perspektywą na świat i tego wam przede wszystkim dziś życzymy, abyście w tej szkole, w tym nowym narzędziu rozwoju jakim będzie ta sala kształtowali siebie pod względem naukowym, ale jeszcze ważniejsze- pod względem swojego serca, umysłu, abyście byli dobrymi, aktywnymi ludźmi, bo to w życiu również tym sportowym jest najważniejsze- mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Po przemówieniach miało miejsce podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie kamienia węgielnego w nowo powstającą salę gimnastyczną.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Janek

Dużo gadacie wszyscy i Ci z PiS i Ci z Koalicji. A zasada jest prosta i zgodna z powiedzeniem:
"Psy szczekają a karawana idzie dalej"
Idźcie na wybory i coś zmieńcie jeżeli wam nie pasuje to co jest st teraz.

~Kitka

do ~student
A jednak udało się wyprać ten umysł że z loginu przyjmując na studia przyjęli.

~student

JAKA to szkoła, pytam? Tę zdeformowaną pralnię umysłów trudno nazwać szkołą.

~Ja z Niska

W środę kolejna odsłona przedstawienia "Lans Webera". Tym razem widowisko będzie na budowanej obwodnicy, a raczej jednopasmowej drodze, którą gdyby nie PiS jeździlibyśmy już dawno.

e2rds

We wtorek na terenie Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte miało miejsce podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie kamienia węgielnego w powstającą salę gimnastyczną. Takie idiotyzmy to tylko PiS potrafi przy prawie gotowym budynku, no ale lans,lans,lans.
jozek, głupiemu to każdą ciemnotę wcisną i on będzie to chwalił, szkoda mi cię, ale módl się o zdrowie, bo o rozum to za późno.

~@józek

Napisz lepiej jak rozleciała się dwójka l
W trójce dzieci się już nie mieszczą Tym się nie chcesz pochwalić?

~jozek

I b.dobrze .Bo to co dobre robi sie dla naszego miasta ,regionu i Polski trzeba pokazywac i sie tym chwalic.A nie tak jak opozycja tylko totalnie krytykowac.Tyle tylko potrafia. Pokazali juz co potrafia w latach 2007-2014.W niedziele najblizsza POgonic tych POpaprancow.

~heniek

INOWROCŁAW jednak działa dalej..

~Henio

Widzę po wpisach że wśród opozycji króluje tolerancja i miłość ;) smiech2
Ale obłuda!

~siwy

czemu wpuszczono dzieci bez kasków na plac budowy?

~Zły

Rozbudowuja szkołę, a opozycja tylko ujada.
Czyli wg. nich mają nic nie robić?

~Ja z Niska

Czemu ci z PiS są tacy mądrzy i piękni inaczej?

~Brawo

Czas najwyższy coś tam zrobić.Bo wszyscy od Pana Andresa zdaje się tam uciekają a szkoła pęka w.zwach i pracuje na trzy zmiany.

~@Lekarz

A rozmawiałeś ze swoim psychiatrą o eutanazji???

~mieszkaniec

wybory za tydzień to i ilość pisoskiego lansu wzrasta...

~mariusz

czy kiedykolwiek będzie normalnie w tym kraju?

~tyuosta

To nie hejt.To prawda z tym stadionem To porazka pieciolecia.Tragedia.Zenada .Brak slow.I to ma byc wiarygodnosc????????

~~Lekarz

O nawet babulinka Sagatowska jest.

~Lekarz

Wszystkie bolące i piekące z żalu pupki można uleczyć błyskawicznie!
Zalecam hejterom podwójną lewatywę oraz odstawienie komputera do 14 października.
W wypadku wystąpienia objawów odstawienia (drgawki, nudności, zimne poty) zapraszam na SOR.
Czopki przepisuję bezpłatne.

~@motto

Człowiecze czy ty tylko hejt potrafisz wstawiać?
Czego nie krytykowałeś poprzednika?

~MottodlaElyty

Lucek śmiało jutro wmuruj kamień węgielny pod kosmodrom. Niestety ale większość mieszkańców stołówki wierzy w te cuda wianki.

~dojna zmiana+

Przecież Weber miał dzisiaj sklep spożywczy otwierać a nie salę gimnastyczna?

~Kiedy

do „HEJTER CZUWA”
na nie z Rzeszowasmiech2

~Kiedy

Kiedy Weber będziesz się lansował na tle banerów z przedszkolem przy KEN. Kiedyś Nadbereżny się produkował a dziś ani banerów ani przedszkola. Tak jak z tymi setkami elektrycznych samochodów obiecanych przez Matołuszka.

~tola

Podzielam zdania ludzi rozsądnych na tym forum. To zwykła hucpa a nie sensowne działanie. Budynek wybudowany już stoi to oni dopiero zabawę organizują z .. aktem erekcyjnym! Robią sobie jaja z wyborców i ośmieszają samych siebie. Jednak każdy chwyt przed wyborami jest dobry byle tylko zaistnieć w przestrzeni publicznej. Udział duchownego jest tak potrzebny i niezbędny w tym cyrkowym spektaklu jak dziura w drodze! Ośmieszajcie się dalej.

~jasiu

nadbereżny precz od trójki.

~Putinada

Putin ma dziś urodziny i jest od Stalina najdłużej rządzącym. U nas też zanosi się na to że starzec zwany Napoleonem z Żoliborza dośmiertnie nas prowadzić zamierza smiech2 A ciemny lud klaszcz!

~Maryla

Weber to lansuje się ciągle w ramach urlopu czy my płacimy za to?

~Kretynizm

Czysty idiotyzm, kamień węgielny to się wmuruje jak budynek ma fundamenty a nie już dach! Ale każdy lans jest dobry i każda okazja. A motłoch i tak nic nie kuma więc klaszcze!!!

~HEJTER CZuWA

Widać że hejter rzeszowski czuwa i wstawia "mowę miłości".
Rozumiem że opozycja NIE CHCE by ten obiekt powstał!? No GRATULACJE!!!