Przed wyborami, czyli na kogo zagłosujecie?

Image

Zakończyliśmy dwie nasze sondy, w których odpowiadaliście na pytania: jakie komitety wyborcze poprzecie i czy w ogóle pójdziecie na wybory parlamentarne?

Okazuje się, że nasi Czytelnicy są bardzo świadomymi obywatelami i nie zamierzają pozwolić na to, by ktoś wybierał za nich. Biorący udział w sondzie wyraźnie dali sygnał, że w niedzielę do urn pójdą tłumnie, całymi rodzinami.

Na wybory chce iść aż 84,9% czytelników StalowegoMiasta, wciąż waha się 5,6%, 9,6% zamierza przyglądać się z boku lub w ogóle nie myśleć o tym co dzieje się w polityce, czyli sprawy rządzenia pozostawić innym.

Na kogo oddadzą głos nasi czytelnicy? Tutaj nie ma niespodzianki. Nie bez powodu mówi się, że Podkarpacie jest bastionem Prawa i Sprawiedliwości. Również nasi Czytelnicy uznali, że największe poparcie dadzą tej partii. PiS w naszej sondzie uzyskał poparcie 41- procentowe. Na drugim miejscu, podobnie jak w skali całego kraju, stanęła Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni uzyskując 22,4%. Miejsce na podium wywalczyło lokalne SLD. Na Sojusz będzie głosować aż 16,2% naszych Czytelników. Konfederacja Wolność i Niepodległość zyska poparcie 11,2% głosujących, na PSL zagłosuje 6,4%, a na Skutecznych 2,9%.

Zobacz również na kogo możesz zagłosować

Na tydzień przed wyborami w miejscowości Wieruszów zorganizowano prawybory. Fenomenem tej miejscowości jest fakt, że wyniki wyborów ogólnopolskich pokrywają się niemal z wynikami uzyskanymi tam. Wprawdzie 6 października do wieruszowskich urn poszło zaledwie 13% wyborców, niemniej jednak wyniki prawyborów są ciekawe. A oto one. PiS wygrał uzyskując 46,5%, II miejsce przypadło Koalicji Obywatelskiej- 23,49%, III- SLD 13,8%. Próg wyborczy przekroczyły też komitety PSL-Koalicja Polska z wynikiem 7,86% oraz Konfederacja Wolność i Niepodległość- 7,02%.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Babcia

Patrz erdeesie jakie hamstwo wylewa sie z pełowskiego hejterstwa ,ale skoro ich politucy znają tylko taki język i zamiast przecinka to słowa na k lub ch to nie ma sie co dziwić. Prostactwo na salonach .

~allo

Do Wyborca poniżej Pożyteczny idiota

~Wyborca

46% poparcie pokazuje jak glusi i ślepi są ludzie i to najbiedniejszym i najbardziej zasciankowym województwie w Polsce..
Na szczęście to tylko jedno..
W pozostałych już tak nie będzie więc jarus może sobie swoją mowę nienawiści do kota adresowac co najwyżej..

~Lodołamacze

PiSiory zapowiedział budowę lodołamaczy w Szczecinie!!! Już stępka na budowę promu od 3 lat rdzewieje więc teraz po samochodach elektrycznych - lodołamacze.

~@Lekarz

Tobie ani czopki ani lewatywa nie pomorze. Z ciebie taki lekarz jak z mojego kanarka śpiewak operowysmiech2 tyle że tam gdzie kanarek ma swój móżdżek ty masz kacze łajno smiech2smiech2smiech2

ogier

PISIORY organizują pielgrzymki z nauką wprowadzającą jak obracać się i korzystać z uciech w burdelu u Banasia w Krakowie

~Anty pis

Głosować na PiS dla bo nowy stadion dla drużyny na 4 ligę? Pastwisko kopaczom starczy po co wydawać kasę na coś bezsensowne? Kolejny pokaz bezmyslnosci i głupoty elektoratu..

ogier

Ciekawe kiedy Pis zorganizuje pielgrzymki do Burdelu banasia do Krakowa?

~Do lekarz

Ciebie lekarz powinien zbadać i zapisać mocniejsze leki na głowę

~@!!!!

zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.
Wyborcy pis to roszczeniowcy,uważają że im się należy, ale zapytany z jakiego tytułu, nie jest w stanie udzielić obiektywnego wyjaśnienia. Najczęściej natomiast przybierze ono formę swojskiego „bo tak” nierzadko przystrojonego w emocjonalne epitety, ideologiczne frazesy, populizm zrzucające odpowiedzialność za cokolwiek co jest przedmiotem roszczenia na państwo, organizacje, społeczeństwo, rodziców, szefa, przypadkowe osoby.

ogier

Prawo i Sprawiedliwość = burdel u Mariana Banasia w kamienicy w Krakowie dla pisiorów zniżki

ogier

kto zagłosuje na pis temu Banaś kolega Jarka Kaczyńskiego daje godzine w burdelu U BANASIA dratis

ogier

kto zagłosuje na Pis ten za darmo rucha po godzinie w kamienicy Banasia w Krakowie, jeden głos jedno ruchanie

ogier

na burdel mame głosować pisiorową Banasia, godzina ruchania gratis dla kazdego pisiora

~!!!!!

Nie oddam głosu na Przestępców i Sprzedawczyków ale niech rządzą jeszcze jedną kadencję. Po tej drugiej ci co całują dziś konusowi rece będą go przeklinać i zagłosują nawet na Wiosnę byle juz wiecej pis nie rządził. Wystarczy nadchodzacy kryzys na swiecie i tak nas kopnie ten kryzys w dupe że bedziemy bankrutem jak grecja i argentyna razem wziete. Unia nas ratować nie będzie bo nie mamy euro, i wtedy co niektórym opadną uszy a ci co dziś rządzą beda uciekac przed swoimi wyborcami. I ci co dziś tak gardłują za pisem sami będą pluć na nich bo Polak juz taki jest. Dlatego zrobmy to teraz i niech wszyscy idą do urn i wybiorą ale nie złodziei z Przestępców i Sprzedawczyków

~~ALFONS

Ty nie jesteś od tego Banasia i jego burdelu z Krakowa?

mark30

nie na popis bo to już było

~NieDlaPiS

Nigdy nie zagłosuje na PiS! Przez nich wszystko drożeje, kolejki do lekarzy coraz dłuższe, a młodzi wyjeżdżają z kraju w poszukiwaniu lepszego życia! Nigdy nie oddam głosu na PiS!

~ALFONS

TYLKO I WYŁĄCZNIE GŁOSUJEMY NA PIS JEST SIŁA JEST WŁADZA JEST I NOWY STADION ZKS

~Do 123

A pomyśl że to jeszcze mało żeby dorównać temu co robiło PO. Jak oni swoją postawą zniechęcili do siebie Polaków . I dalej gówno robią żeby było lepiej.

~E2rwpg

Wstyd mi za prominentów po nie umieją skleic zdania bez wulgaryzmów. Prostactwo i hamstwo.

~Lekarz

Lolek zrób sobie lewatywe lub dzis na sorze do 24 czopkują gratis,dobrze ci zrobi.

e2rds

PiS wiele obiecuje pod publiczkę, obiecał kobietom urodzonym w 1953 roku wyrównanie emerytur i co "Kilkadziesiąt tysięcy kobiet z rocznika 1953 wygrało proces o wysokość emerytur przed Trybunałem Konstytucyjnym. Władza obiecała im wyrównanie, ale prace zostały nagle wstrzymane" i obliżą się smakiem. To jest działanie PiS-u, tylko to już robi się nie z pompą, a po cichu.

~~123

nigdy nie zagłosuje na PIS banda złodziei afery nigdy jak do tej pory nie było jak nastał PIS afera goni aferę i to na szeroką skale SKOKI.NAGRODY, LOTY SAMOLOTAMI KASĄ SZYDŁO DO DOMU KASĄ DZIAŁKI ZA PRAWIE DARMO BO IM SIĘ WSZYSTKO NALEŻAŁO TAKA DOBRA ZMIANA AFERA LEKOWA itd . przed tym były ośmiorniczki za 18 zł zegarek a teraz osmiornice za miliony

~witek

Ja z rodziną będę głosował na PIS ! Ostatnio skutecznie zachęcił mnie do tego wyboru swoją reklamą Pan Pszoniak umiech

~Lolek

Wyborcy pis są ograniczeni umysłowo, co widać po wpisach.

~anty pis

Na partie ktora sprzedaje i rozkrada kraj nie oddam głosu.

~AERAWER

Ja oddam jak zwykle głos nie ważny, bo oni wszyscy są siebie warci, każda partia jest pełna najduchów i chciwych hipokrytów.

~Babcia

Wybór mamy tylko jeden..
PiS. Reszta to łobuzy, aferzysci i złodzieje no i zboczeńcy.

~E2rds0

Przez komuchów i pełowców nastała bieda i masowe wyjazdy za pracą .Koniec z tym tylko PiS ma coś nam do zaoferowania, nie tylko jak kraść ale prace i programy osłonowe. Koniec z hamstwem peło. Głosujemy na PiS .Aż mnie jedno dziwi kto chce komuny ? czy pedalstwa....tfe .