Przed wyborami, czyli na kogo zagłosujecie?

Image

Zakończyliśmy dwie nasze sondy, w których odpowiadaliście na pytania: jakie komitety wyborcze poprzecie i czy w ogóle pójdziecie na wybory parlamentarne?

Okazuje się, że nasi Czytelnicy są bardzo świadomymi obywatelami i nie zamierzają pozwolić na to, by ktoś wybierał za nich. Biorący udział w sondzie wyraźnie dali sygnał, że w niedzielę do urn pójdą tłumnie, całymi rodzinami.

Na wybory chce iść aż 84,9% czytelników StalowegoMiasta, wciąż waha się 5,6%, 9,6% zamierza przyglądać się z boku lub w ogóle nie myśleć o tym co dzieje się w polityce, czyli sprawy rządzenia pozostawić innym.

Na kogo oddadzą głos nasi czytelnicy? Tutaj nie ma niespodzianki. Nie bez powodu mówi się, że Podkarpacie jest bastionem Prawa i Sprawiedliwości. Również nasi Czytelnicy uznali, że największe poparcie dadzą tej partii. PiS w naszej sondzie uzyskał poparcie 41- procentowe. Na drugim miejscu, podobnie jak w skali całego kraju, stanęła Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni uzyskując 22,4%. Miejsce na podium wywalczyło lokalne SLD. Na Sojusz będzie głosować aż 16,2% naszych Czytelników. Konfederacja Wolność i Niepodległość zyska poparcie 11,2% głosujących, na PSL zagłosuje 6,4%, a na Skutecznych 2,9%.

Zobacz również na kogo możesz zagłosować

Na tydzień przed wyborami w miejscowości Wieruszów zorganizowano prawybory. Fenomenem tej miejscowości jest fakt, że wyniki wyborów ogólnopolskich pokrywają się niemal z wynikami uzyskanymi tam. Wprawdzie 6 października do wieruszowskich urn poszło zaledwie 13% wyborców, niemniej jednak wyniki prawyborów są ciekawe. A oto one. PiS wygrał uzyskując 46,5%, II miejsce przypadło Koalicji Obywatelskiej- 23,49%, III- SLD 13,8%. Próg wyborczy przekroczyły też komitety PSL-Koalicja Polska z wynikiem 7,86% oraz Konfederacja Wolność i Niepodległość- 7,02%.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~wiadomo

Do maciek, pajacu to była zwyczajna ustawka a ty się podnieciłeś, jeszcze nie jedną taką ustawke ta pseudoopozycja zrobi.

~wielki

Do e2rds, nie wsty ci emerycie takie bednie wymyślac? A ja ci napisze prawde wyciekl tajny dokument ,że gdyby do koryta wróciła PAŁO to wszystkie programy plus zostaną zlikwidowane. Także zostanie przywrócony wiek emrytalny do 70 lat męższczyźni a kobiety do 65 lat będą harowac na polityków PAŁO. Po za tym PAŁO wprowadzi podatek katastralny, macie to zagwarantowane jak pies bude POpaprańcy.

~www

Bredzisz....

~Maciek

Biedroń przypadkowo uratował wczoraj z płonącego auta 2-latka i jego ojca. Przypadek pokazał, że jest odważnym facetem. Życzę wszystkim pisiorom i ich wielbicielom, żeby uratował ich gej. Gwarantuję, że żaden więcej nie będzie szczuł. Życzę wszystkim nienawistnikom Jurka Owsiaka, żeby kiedyś sprzęt zakupiony przez WOŚP uratował im życie albo zdrowie.

PS. Kochani, ratujcie kraj! Pomóżcie, choćby skromnym swoim udziałem, nie tylko w głosowaniu.

~@zmiecione

Sam widzisz gdzie największa ciemnota zamieszkuje.

~zmiecione

Sondaż Polska the Times:
Podkarpacie: PiS odnotowało 66,8 proc. poparcia, zaś KO 15,5 proc

~@ogier

Hejterze bo białej gorączki zaraz dostaniesz!!

~Cała prawda

"Cele poszczególnych warstw są absolutnie nie do pogodzenia. Celem górnej jest utrzymanie swojej pozycji. Celem średniej jest zamiana miejsc z górną. Celem dolnej, jeśli akurat go ma - gdyż na ogół jej przedstawiciele są zbyt ogłupieni ciężką pracą fizyczną, aby myśleć o czymkolwiek poza żmudną codziennością - jest znieść przywileje i stworzyć społeczeństwo, w którym wszyscy będą sobie równi. Na przestrzeni dziejów wciąż toczą się boje, w ogólnych zarysach przebiegające identycznie. Przez długie okresy warstwa górna pewnie dzierży władzę, lecz prędzej czy później następuje moment, kiedy traci wiarę we własne siły, albo w swoje umiejętności sprawnego rządzeniu; czasami dzieje się to równocześnie. Wówczas obala ją warstwa średnia, która kaptuje do pomocy dolną, wmawiając jej, iż walczy o wolność i sprawiedliwość. Zaledwie osiąga cel, spycha warstwę dolną na jej dawną, podrzędną pozycję, a sama przeistacza się w górną. Po pewnym czasie z jednej lub obu tych warstw wykluwa się nowa grupa średnia i bój zaczyna się od początku. Z trzech warstw tylko dolnej nigdy nie udaje się choćby na krótko zrealizować upragnionych celów. Twierdzenie, iż w ciągu wieków nie dokonał się żaden postęp materialny, byłoby przesadą. Nawet w obecnych czasach, mimo panującego zacofania, warunki bytowe przeciętnego obywatela są lepsze niż przed kilkuset laty. Lecz ani dostatek, ani wzrost kultury obyczajów, ani reformy i rewolucje nie przybliżyły choćby o milimetr realizacji ideału powszechnej równości."

George Orwell – Rok 1984

~Noimak

Wybór między dźumą(PiS), a cholerą(POKO i resztą). :(

~Becia

Suweren jest tak ogłupiały i cieszy się jak karp że będą święta Bożego Narodzeniasmiech2

~@ogier

Masz rację ale co z tego? Wchodzi na scenę stary pierdoła krokiem jakby go pampersy uciskały, rączki trzyma jak ruska lalka i bredzi jak dawnie Gomółka, a otumaniony motłoch dostaje orgazmu jak babki na widok Rydzyka

~@ogier

Masz rację ale co z tego? Wchodzi na scenę stary pierdoła krokiem jakby go pampersy uciskały, rączki trzyma jak ruska lalka i bredzi jak dawnie Gomółka, a otumaniony motłoch dostaje orgazmu jak babki na widok Rydzyka

~Pisiaki

Proszę zapoznajcie sie z definicja socjalizmu i pomyślcie choć ten jeden raz czy chcecie żyć w takim ustroju !

e2rds

Wyciekł ukrywany dokument rządowy, dotyczący nowych podatków. Młodzi będą płacić za brak dzieci!. Czyli wróci tzw. bykowe, no pieniądze potrzebne są na 500+, więc młodzi mają ulgę podatkową, to niech płacą bykowe. Ktoś musi ten program finansować.

ogier

Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 1.1 Update: nie ma kto pilotować nowych samolotow VIP. Trzeba czarterować loty. Koszt 160M
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 5.3 Nagrody dla ministrów od początku 2019 już 6.3 miliona.
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 6.3 Update premii dla Urzednikow na rok 2018. Wzrost o 250 milionow złotych z 2016 (o 53%)
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 6.4 nagrody w PIP za 2018.
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 11 update nielegalne powolanie Banasia na prezesa NIKu. Nie został sprawdzony przez ABW przed objeciem nowej funkcji.
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 11.10 update nielegalna zastepca Banasia, kolezanka Kaczynskiej, nie może pracować bo nie ma dostępu do info scisle tajnych.
Rozdzial 2 (ogolne) Ppkt 39. Afera KGHM 2.0 – kradzież 4M, ustawianie przetargow i fałszowanie dokumentów
Rozdzial 2 (ogolne) Ppkt 40. Afera KGHM 3.0 - Nocny klub ze striptizem, przeloty, luksusowy hotel, prywatny jacht i ekstremalnie drogie drinki - tak szalał były już szef KGHM Mach
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 52. Afera Forum SA. Spolki kuzyna kaczynskiego. Dostal ponad pol miliona od spolek państwowych (np. Poczty Polskiej czy filharmonii narodowej) na co? Nie wiadomo. Podobno na ratowanie Gazety Polskiej
Rozdzial 3 (MS) ppkt. 12.15 Ziobro vs sedzia Bartlomiej Starosta. Wezwanie rzecznika nie miało wymogow formalnych.
Rozdzial 4 (Piotrowicze) ppkt 20. Pani Basia, była komunistka, sekretarka Kaczynskiego i siedzi w radzie Srebnej (ma udzialy na 12M zl)
Rozdzial 5 (Prokuratura) ppkt 9. Była Premier teraz europoslanka z ochraniana przez SOR (nielegalnie). Za 2000 zlotych dziennie.
Rozdzial 6 (misiewicze) ppkt 13 Anna Krupka – makijazystka Kaczynskiego jako sekretarz stanu w ministerstwie sportu
Rozdzial 6 (misiewicze) Ppkt 14 - Paweł Szefernaker – rocznik 87, niby odpowiada za propagandę pisu z lat 2014-2015 ale de facto nikt nie wie co robi. Po prostu sobie siedzi.
Rozdzial 6 (misiewicze) Ppkt 15 - Rafał Bochenek – z pogodynki w tvpis 3 na dyrektora PGNIGie
Rozdzial 6 (misiewicze) Ppkt 16 – Kacper Plazynski – z nikogo na pracownika Energii. Zamieszany w SKOKi i kolega Bierecckich
Rozdzial 6 (misiewicze) ppkt 19 – Edward Zaremba. Były szofer pisu teraz rzecznik MSWIA (za 10k miesięcznie). Zamieszany w afere Solvere (billboard) PFN). Syn został wiceprezesem Agencji mienia wojskowego (za 30k miesięcznie)
Rozdzial 6 (misiewicze) ppkt 20 – 37letni kulturysta został wiceprezesem dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Bo mowi do poseł PIS „Ciociu”. 20 tysiecy miesięcznie
Rozdział 6 (misiewicze) ppkt 21 – Piotr Zdrzalik, brat zony Michala Krupinskiego (zlote dziecko PIS, zamieszany w szereg afer) był dyrektorem w Alior Banku za 30k miesięcznie. Wczesniej sprzedawal na straganach.
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 11 – Zona Kacpra Plazynskiego – Natalia w Biurze Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi w Gdansku
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt 12. - Maria Szonert-Binienda – zawieszona konsul honorowa. Zona glownego prawnika od komisji smoleńskiej.
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt 13.1 az do .7 Uklad Zgierski. Z 7 czlonkow rodziny Matuszewskiego z PIS w radach powiatu itp.
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt 14 Elżbieta Wrotnowska-Gmyz
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 15.2 Marta Cymanska. Updajt o corce Cymanskiego w strukturach Europejskich
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 15.6 Joanna Czochara. Corka posłanki w strategicznym ośrodku hodowli zarodowej
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 15.8– update o synku Kaminskiego. 500 tysiecy zloty rocznie w NYC.
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 15.10 Mateusz Kochanowski – syn zmarłego RPO Pisu co tez pracuje w PE.
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 15.14 Maja Morka – corka tenorow z Radia Maryja, Tez pracuje w Parlamencie Europejskim
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 15.22– Marcin skrzypek. Syn komunistycznej sekretarki Kaczynskiego (która zasiada w radzie Srebna) pracuje w Parlamencie Europejskim
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 14.27 Karolina Tomaszewska – Corka kuzynka Kaczynskiego pracuje ofc tez w PE, od wielu lat w brukseli dla poslow PIS
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt. 14.29 Dominik Zaremba – Syn bylego kierowcy Kaczynskiego jako wiceprezes Agencji Mienia Wojskowego (ok. 30 kafli miesięcznie), + Zasiada w radzie nadzorczej Wojskowych Zakładów Elektronicznych wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej (następne kilka kafli miesięcznie)
Rozdzial 8 (TVPis) ppkt 7.1 Jacek Kurski i jego pensja za 2018… ponad 400k (wzrost o 33% w 2 lata)
Rozdzial 12 (MON) ppkt 13. Marynarka wojenna nie istnieje. Wszystko w naprawie od 4 lat.
Rozdzial 12 (MON) ppkt 14. Afera analityczna. 4x uniewaznione przetargi (od 2015) na nowe terenówki dla zolnierzy
Rozdzial 12 (MON) ppkt 20. Zniszczenie pozycji Polski w NATO.

30/09/2019

Rozdzial 7 (Nepotyzm) ppkt 5 Zona Macieja Wasika (szef sluzb, człowiek Kaminskiego, zamieszany w spokojnie 3 grube afery, reprywatyzacji, srebna i gruntowa, ma zdjecie gdzie caluje się z bratem glownego osarzonego w aferze reprywatyzacyjnej). Nabor w GIS ogłoszono 29 marca br. "Nabór zakończony bez zatrudnienia kandydatki/kandydata" – czytamy na stronie. 1 kwietnia w GIS pojawiła się Romualda Wąsik.
Rozdzial 8 (tvpis) ppkt 18.3 Darowizny TVP w postaci bezpłatnych spotów wyborczych dla PIS

29/09/2019

Rozdzial 2 (ogolne) ppkt. 15.2 P&P investments, Witold Ziobro, Srebna I 2 miliardy złotych ktore zrobily "puf" w Pekao
Rozdział 3 (MS) ppkt. 5.3.11 kim jest Maciej Mitera – członek Kasty hejterskiej
Rozdzial 3 (MS) ppkt. 12.12, 12.13 i 12.14 – Zemsta niby-rzecznikow dyscyplinarnych Ziobro vs. Łukasz Biliński, vs Krystian Markiewicz i vs Katarzyna Kałwak
Rozdzial 7 (Nepotyzm) ppkt.4 Rodzina Ziobry. Zona pracowala w TVPis w 2007, później zalozyla firme która wpolpracowala ze SKOKami, a później została dyrektorem marketingu w spolce PZU. Brat Ziobry- wspolpracowal z PZU później Doradca zarządu w PEKAO

28/09/2019

Rozdział 2 (ogolne) ppkt 69 Rosyjski Think tank Zmiana i Kownacki - Szołucha - Romanek - Piskorski
Rozdzial 4 (piotrowicze) ppkt 18 TW Wolfgang Piotrowicz
Rozdzial 4 (piotrowicze) ppkt 21 Jozef TW Elzbieta Dziki
Rozdzial 4 (piotrowicze) ppkt 22 Dariusz TW Rudy Klos
Rozdzial 11 (MSZ) – Super duzy update. Spor z USA, ze Szwecja, Wypowiedzi Waszczykowskiego, spory z Niemcami, z Francuzami itd.

27/09/2019

Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 4.2 Update Afera billbordowa. Kim sa Piotr Matczuk i Anna Plakwicz wlasciciele firmy Solvere? Ile kasy zgarnęli – 300k czy 10M?. Jakies oskarżenia prokuratorskie?
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 4.3 Update Regata I love poland i 500 USD dziennie za cumowanie w porcie (od 150 dni)
Rozdzial 2 (ogolne ) ppkt 11.2 Znowu Banas i nielegalne glosowanie „az przejdzie” za tylko 1 (tez nielegalne) wiceprezes NIK. Dodatkowo Agnieszka Natalia Banas jako prezes X4 Poland (wcześniej X4 revolution) – spółki hotelu burdelu.
Rozdzial 8 (tvpis) ppkt 18.2 – Pominiecie wynikow Konfederacji

26/09/2019

Rozdzial 2 (ogolne ) ppkt 11.2 Znowu Banas. Wypunktowane możliwie oszustwa podatkowe
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 76. Z miliona aut elektrycznych do 2025 nie zostało teraz nic
Rozdzial 6 (misiewicze) ppkt 14 Malgorzata Motylow – Kolezanka Marty Kaczynskiej – zastepca prezesa NIK
Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt 10.1 Update Syn Banasia
Rozdział 9 (Kościół) ppkt 7. Kampania PISu w Kosciele katolickim
Rozdzial 9 (kosciol) ppkt 9 Arcybiskup Glodz na sygnale
Rozdzial 3 (MS) ppkt 12.3.3 brak postepowan dyscyplinarnych wobec sedziow kasty
Rozdzial 13 (zdrowie) ppkt 9. Brak programu profilaktycznego dla seniorow

25/09/2019

- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 19. Trzynascie falszywych oswiadczen majątkowych Dworczyka. Zamiast postepowania dostal awans na ministra. Do tego budowanie malej komuny Opus Dei pare lat temu z corka Macierewicza, prokuratorami Ziobro, dyrektorem Prokuratorii, asystenta Marka Jurka itd. Itp.
- Rozdzial 5 (prokuratura) ppkt 1. Updejt wsp. Ilości podsluchow.

24/09/2019

- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 11.1 Pancerny Banas dostal kamienice „od zolnierza AK” hahahahaha – to jest jakiś dzień swira! Dodalem rowniez możliwe oszustwo podatkowe i mozliwe zacieranie sladow. jako bonus wypowiedzi Banasia w tvp (boki zrywac)
- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 14.3 updejt w aferze pedofilskiej Kuchcinskiego. Punkt o taśmach dla Ukrainskich sluzb.
- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 35 Marek Suski i lapowki za autostradę w Radomiu w 2016. Dowodzący operacja w CBA został zwolniony a afera zakopano.
- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 37. Afera KGHM. Chrzesny Lipinskiego, prezes Kos ustawia przetargi na 3M pln. Nie jest prowadzone sledztwo…
- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 68 – Funkcjonariusz strazy marszałkowskiej grozi smiercia posłance
- Rozdzial 3 (MS) ppkt . 12.9 dodane nazwiska do Ziobro vs sędziowie wolności. Wzywania na dywanik, rzecznicy dyscyplinarni itp. (do uzupełnienia)
- Rozdzial 5 (prokuratura) ppkt 2.8 – Przewlekłość prokuratur. Rosnie ilość starych spraw za rządów Ziobro.
- Rozdzial 5 (prokuratura) ppkt 8 – CBA zabrało się za prezydent Świdnicy po tym jak skrytykowała Morawieckiego.
- Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt 5 i 6 – Brat Waszczykowskiego i ojciec Jakiego
- Rozdzial 8 (TVPIS) ppkt 18.1 – Lamanie prawa wyborczego. Odmowienie emisji spotu ale TV panstowa nie może odmowic …
- Rozdzial 8 (TVPIS) ppkt 2.19 – troll Radosław Poszwiński w tvp info i wyrycie tvp forever na skale w Jordanii
- Rozdzial 10 (finanse) ppkt 6 – Raport NIK Krolestwo Glapinskiego w NBP. Każdy z aniolkow zarobil 500 tysiecy w zeszłym roku. Sam Glapinski w premiach i nagrodach sobie tez wyplacil pol miliona.
- Rozdzial 12 (MON) ppkt 13. Zawodowi zolnierze wypowiadają się nt. WOT. Caly sprzet idzie na WOT. Brak przygotowania WOT.

23/09/2019

- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 8. Wypadek Macierewicza i brak zezwolenia na kierowanie pojazdami uprzyw..
- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 10. Maciej Wasik, poseł PIS i zastępca służb specjalnych, i afera reprywatyzacyjna. Czemu caluje sie z bratem glownego oskarzonego w aferze reprewatyzacyjnej?

Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 53 – Afera madrycka z 2014. Ladowanie na czworaka i 20k nielegalnej kilometrowki

- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 67 – Afera procedur w KRUS. Wygrane przetergi. Kowalczyk i Branska
- Rozdzial 6 (misiewicze) ppkt 1 – wiecej info o misiewiczu
- Rozdzial 6 ( misiewicze) ppkt 6 Jaroslaw Broda, partner siostry Morawieckiego. Zastepca naczelnika Radia Wroclaw

Rozdzial 6 (Misiewicze) ppkt 7 23-letni Przemyslaw Bednarski, szef gabinetu politycznego Kowalczyka (14k brutto miesiecznie). Ciotka Przemyslawa, Jolanda Branska, jakims cudem pracuje z Kowalczykiem od wielu lat

- Rozdzial 7 (Nepotyzm) ppkt 6.7. Przemyslaw Humiecki 25 letni szef gabientu morawieckiego za 14k. Syn Waldemara ktory zwalnial w stadninach koni jako prezes ANR, „zgubil” 4M w wojskowej spolce Cenzin. A teraz zasiada w Orlen Aviation i orlen Ochrona jako prezes.
- Rozdzial 10 (Finanse) ppkt 1.1 – Jacek Sasin i koperty od SKOKow
- Rozdzial 12 (mon) ppkt 12 - Wrogie przejęcia i 30 tysięcy za audiencje. Mariusz A.K. z afery madryckiej

22/09/2019

- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 15 - Prezes NIK Banas

21/09/2019

- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 19 Radny PIS Troll Dariusz Matecki
- Rozdzial 3 (MS) ppkt 5.3 – Dodanie kim jest MalaEmie oraz kim jest jej byly maz
- Rozdzial 3 (MS) ppkt 5.4.3 – dodany punkt o hejcie na sędziego Żurka
- Rozdzial 3 (MS) ppkt 12.4 – Atak Ziobro na sędziego Żurka + niesamowity wywiad sędziego z GW
- Rozdzial 3 (MS) ppkt 12.8 – Propozycja sędzi Franckowiak na pojscie na uklad
- Rozdzial 5 (Sluzby) ppkt 3.5 Afera Kaminski-mengele

20/09/2019

Rozdział 3 (MS) ppkt. 5.3 Dodani "bohaterowie" Afery Ziobro-Piebiak. Opis kazdego. Dodana fajna mapka
Rozdział 3 (MS) ppkt. 5.4 Opisana akcja hejterska z lipca 2018 przeciwko sędzi Przeczek.
Rozdział 5 (Zycie na podsluchu) ppkt 3 – Duzy punkt! - Mariusz Kaminski i Stowarzyszenie Helper, jego syn, pies tequilla i ofc afera gruntowa.

19/09/2019

Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 16: dokonczenie wpisu o (rzekomej) pedofilii Kuchcinskiego. Dodane zeznania Kosteckiego
Rozdział 2 (ogolne) ppkt 18 – Rodzina taka świeta. Obłuda polityków pis i ich rodzin (do zupdajtowania)
Rozdział 2 (ogolne) ppkt 32 : Update dot. Przetargu na system Viatoll. 441M zlotych utopionych wsrod kontrahentow i podwykonawcow.
Rozdział 3 (MS) ppkt. 12.1 – Duzy update dot. Nowelizacji ustawy o ustroju sadow powszechnych
Rozdział 3 (MS) ppkt. 12.3 – Duzy update dot. Rzecznikow dyscyplinarnych oraz specgrupy dyscyplinarnej (prawie cala Kasta)
+ rozne wpisy nt klamstw poslow pis lub dziennikarzy tvpis nt wyzszego wyksztalcenia

18/09/2019

Rozdział 2 (ogolne) ppkt. 2.4.4 Kolega Pisu Marek Jan Chodakiewicz i jego rodzina otrzymala 1M pln od PFN za maile i pare konferencji
Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 47 – Dublowanie muzeów przez min. Glińskiego
Rozdzial 3 (MS) ppkt 1.1 czym była afera gruntowa i dlaczego dalej się ciagnie pomimo rzekomego ułaskawienia Kaminskiego
Rozdzial 3 (MS) ppkt 3. O waznosci wyborow decyduje niekonstytucyjny skład nowej PISowej izby SN
Rozdział 10 ppkt 1.1.1 Janusz Szewczak kim jest poseł PIS, glowny ekonomista SKOK z fałszywym tytulem doktora?

17/09/2019

- Rozdział 2 (ogolne) ppkt 2.3 – updajt yachtu I love Poland
- Rozdział 2 (ogolne) ppkt 2.4 – White House Writers Group miala promowac Polske w Stanach za 20M pln. 13 subskrybentow na youtube (Kurde to nawet ja mam wiecej smiech2!)
- Rozdzial 3 (MS) ppkt 11.6 Ziobro przeciwko sedzia Laczewski (z poszkodowanego na dyscyplinowanego)
- Rozdzial 8 (Tvpis) ppkt 2.2 Twarze propagandy – Samuel Pereira i jego zona.
- Rozdzial 10 (finanse) ppkt 1 – updejt afery SKOK – co ja laczy z KNF, Kim jest Bierecki i jego syn.
- Rozdzial 10 (finanse) ppkt 2 – updejt afery KNF

16/09/2019

- Rozdział 3 (MS) ppkt 4.3.2 Update Sedzia Kasty, dubler KRS, Dudicz zrezygnowal z funkcji rzecznika po antysemickich wpisach
- Rozdział 3 (MS) ppkt 9 – Sady apelacyjne przeciwko KRS. Blokowanie nominacji kolegow Ziobro na sedziow powszechnych
- Rozdział 3 (MS) ppkt 10 – Atak na Sad Najwyszy! Kilka stron punkt po punkcie. Daty, ustawy i nazwiska. Koledzy Ziobro w nowych izbach. Prezes nowej izby kolezanka Dudy.
- Rozdział 3 (MS) ppkt 11.1 – 158 prezesow i wiceprezesow sadow Ziobry. Nazwiska i sady
- rozdzial 3 (MS) ppkt 11.5 - Ziobro przeciwko Prokuratorowi Parchimowicz. Szukanie brudów
- Rozdzial 5 (Prokuratura) ppkt. 3 – Updejt umowy na wybory prezydenckiew 2015 pomiedzy PIS a firma trollujaca
- Rozdział 6 (Misiewicze) ppkt 13 – siedmiu najwierniejszych ludzi Ziobry w ministerstwie i prokuraturze.
- Rozdzial 10 (finanse) ppkt 2 – updejt afery KNF – Sledztwo sie slimaczy...

15/09/2019

- Rozdział 2 (ogole) ppkt 40 – Updejt Srebnej. 7 przesluchan Birgfellnera, 0 Kaczynskiego. 50k dla ksiedza. Prokurator dobrej zmiany
- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 74 – Senator Kogut i 1 Mln pln za umorzenie postepowania administracyjnego
- Rozdzial 3 (MS) ppkt 4.6.2 Afere Kasty trzeba przykryc Afera Inowroclawska. Aresztowana poslanka PIS Malgorzata S.
- Rozdzial 9 (Kosciol) ppkt 4 – Polski Kosciol przeciwko LGBT – Odkażanie ksiedza Kancelarczyka
- Rozdzial 9 (Kosciol) ppkt 5. 7 Biskupow co ukrywalo pedofilow w Kosciele
- Rozdzial 9 (Kosciol) ppkt 7. Kampania posla Budy w kosciele
- Rozdział 12 (MON) ppkt 9 – Raport NIK o PGZ. Z zysku w 2015 na ponad 300 mln strat do konca 2017
- Rozdział 13 (Zdrowie) ppkt 3 - Stanisław "Jeśli uczciwie głodują, to schudną" Pięta i jego kochanka jezdzaca za nim po calej Polsce.

14/09/2019

Rozdział 2 (ogolne) ppkt 8.1 – Masowy exodus BORowcow (200) w 2018
Rozdział 2 (ogolne) ppkt 34 – DUZA aktualizacja Afery PKP – Swiatowe dni mlodziezy. 2M pln na szkolenia. Byly szef BOR + Byly szeg AW + prezes Slawomir W. Sensus = koledzy z innej spolki Binansow
Rozdział 2 (ogolne) ppkt 70.2 – Afery z wyborami parlamentarnymi 2019. „opatrznosc nade mna czuwa”
Rozdział 2 (ogolne) ppkt 70.3 PIS wiedzialo o liscie 2. NAGRANIE https://www.daily(...)/x7l2jyq
Rozdział 2 (ogole) ppkt 72 – Kupiona magisterka ministra Adamczyka?
Rozdział 2 (ogole) ppkt 73 - Ostatni szef BOR - Tomasz Milkowski - przyjęty dzień przed likwidacja BOR. Zeby uzyskac wyplate ekwiwalentu za brak mieszkania w sumie kilkuset tysiecy?
Rozdział 2 (ogolne) ppkt 74 DUZY ppkt dot. Nienawisci PISu wobec LGBT+. Cytaty, wyklad IPN, Klepacka
Rozdział 3 (MS) ppkt 7: WIELKI PUNKT O KRS. Nielegalni sedziowie KRS i ich powiazania z Ziobro.
Rozdział 3 (MS) ppkt. 8: Afera podpisowa. Pis nie chce ujawnic list poparcia kandydatow do KRS.
Rozdział 3 (MS) ppkt. 9: Niekonstytucyjny KRS wybiera kolegow Ziobro na sedziow
Rozdział 6 (misiewicze) ppkt 86 – Adam Abramowicz. Pisowy Rzecznik Malych przedsiebiorstw i jego 18M rocznie na wydatki.
Rozdział 8 (TVPis) ppkt 20 – ataki na lgbt przez media
Rozdział 9 (Kosciół) ppkt 6 - Kuria Gądeckiego nie chce przekazać śledczym akt podejrzanego o pedofilię. „Tajemnica zawodowa”
Rozdzial 13 (Zdrowie) ppkt 6 – przez ostatnie 4 lata likwidacja 69 szpitali

13/09/2019

Rozdział 2 (ogolne) ppkt 46 - Dopisanie do afery Glińskiego o powiazaniach fundacji Czartoryskich z Gazeta Polska
Rozdział 2 (ogolne) ppkt 70 - Raport RPO i zlekcewazenie przez PIS
Rozdział 8 (tvp) ppkt 12 - Atak TVP na RPO
Rozdział 12 (MON) ppkt 2 - podkomisja smolenska i ukrywanie raportu

12/09/2019

Rozdział 3 ppkt (MS) 4.3.1 Piebiak i jego 26k wynagrodzenie + dostał 30k odprawy z ministerstwa.
Rozdział 3 ppkt (MS) 4.3.2 Sedzia Kasty Jarosław Dudicz i jego antysemickie wpisy pod nickiem jorry123
Rozdział 3 ppkt (MS) 4.3.3 Sedzia Kasty Rafał Stasikowski w ciągu 16 miesięcy z szeregowego sędziego SR na sędziego NSA...
Rozdział 3 ppkt 5 (MS)- Zamach na TK. Duzy updejt! Wrzystko punkt po punkcie w przejrzysty sposob. Pol nocy nad tym siedzialem
Rozdział 5 ppkt 1.1 (Prokuratura) - Posel PIS potwierdza istnienie systemu Pegasus w Polsce
Rozdział 5 ppkt 2.6.1 (Prokuratura) - 2,3M zł na delegacje Prakuratorów, a delegacji nie było
Rozdział 9 ppkt 6 (Religia) - 1.5 miliarda zł w 2018 za nauke religii w szkołach.

11/09/2019

- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 6 - updejt Afera z wycinką Puszczy Białowieskiej (dodane dane)
- Rozdzial 2 (ogolne) ppkt 69 Upokorzenie Protestu niepełnosprawnych w Sejmie.
- Rozdział 3 (Sprawiedliwosc) ppkt 1 Kaminski, Falenta i agent Wojtycki. Co ich laczy?
- Rozdział 8 (TVPIS) ppkt 1 - Czystka w mediach publicznych 235 zwolnionych dziennikarzy tvp
- Rozdział 13 (Zdrowie) ppkt 4 - Naprotechnologia i „byle nie in vitro” W 2017 r. za ponad 2,7 mln zł powstały spoty radiowe i telewizyjne o niepłodności. Elementem kampanii były reklamy o łatwo rozmnażających się królikach i byciu zdrowym jak koń

10/09/2019

- Rozdział 4 (Piotrowicze) ppkt. 8 - Leonard Krasulski, szef PiS w Elblągu, bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, służył w pułku pacyfikującym robotników na Wybrzeżu w grudniu 1970 roku. 1M pln przez ostatnie 4 lata
- Rozdział 8 (tvpis) ppkt 1 - Twarze propagandy. 13 nazwisk "dziennikarzy" tvpis i ich wybryki.
- Rozdział 8 (tvpis) ppkt 2- Paski propagandy. Zdjecia i badania nt. TVP. dzieki @FlasH za paski
- Rozdział 8 (tvpis) ppkt 10 - Welcome to propaganda. Rzadowe angielskie strony i propaganda na zewnatrz.
- Rozdział 8 (tvpis) ppkt. 11 - karuzela hejtu na SP Adamowicza w TVPis
- Rozdział 8 (tvpis) ppkt. 12 - Szukanie hakow na wrogow Kurskiego - Updejt dodalem o Paweł " Parasol" Gajewski
- Rozdział 8 (tvpis) ppkt. 18 - Łamanie prawa wyborczego
- Rozdział 12 (wojsko) ppkt 13 - Cenzin, spolka PGZ, stracila 4M PLN przez przypadek.

09/09/2019

- Rozdział 6 (misiewicze) ppkt.. ppktow duzo. ponad 100 nazwisk kolegow pisu w roznych spolkach panstwowych. pensje od kilkudziesieciu tysiecy do 4M rocznie. Lista nazwisk w spoilerze
- Rozdział 6 (misiewicz) ppkt. 13. Artur Michalski. Kolega Szyszko i 750 tysiecy w 2 lata
- Rozdział 6 (misiewicz) ppkt. 14. updajt Michal Krupinski. Zlote dziecko PIS 6M pln w PEKAO. Zamieszany w Srebna a rodzice w zakup kamienicy z afery reprywatyzacyjnej w Wawie za 2.5M pln. W BONUSIE afera tasmowa taty Krupinskiego - ustawki mandatowe PISu w Limanowej.
- Rozdzial 7 (nepotyzm) ppkt 7 - rodzina szyszki. corka, corka2, bratanek, ziec
- Rozdział 8 (TVP) ppkt 12 - Przeciętna rodzina według PiS: on jest wiceprezesem banku a premier wpada do nich na kawę i ciasto
- Rozdział 8 (TVP) ppkt 13 - publikowanie wizerunków i nazwisk protestujacych. Gdzie jest RODO?
- Rozdział 13 (sluzba zdrowia) ppkt 2 . Posłanka „Niech Jadą!” Hrynkiewicz i 280 tysiecy rocznie

ogier

Jarkowi dziadyga nie dyga, on już nic nie mógł i nie może, co najwyżej może mu służyć do mieszania herbaty, on już nic nie może

~tylkoPIS

A ja powiem tak po tych hejtach tego naczelnego POpaprańca z RZESZOWA wiadomo że wybory tuż , tuż ale pisz więcej swoje wypociny a ty będziesz kozłem ofiarnym po wyborach bo przecież SCHETYNA nie przyznasię , że poniósł tą dotkliwą klęske można powiedziec że będzie pogrom. Ktoś powie dlaczego ano bo POLACY bardzo dobrze pamiętają 8 lat ich nierządu, SUPER AFER bez przerwy. Mimo ,że mieli wszystkie media w swoich łapach to dzięki taśmom prawdy wszyscy POLACY, wszystko się o nich dowiedzieli. Teraz tylko użyteczni idioci będą na nich glosowali bo wśród POpaprańców debili nie brakuje. Najważniejsza sprawa teraz nikt POLACY tyle wam nie ukradnie co PAŁO wam obieca , bo tylko PIS jest w 100 procentach wiarygodny. Przez 8 lat jak POparańcy siedzieli przy korycie to mieliśmy największy ucisk w dziejach POLSKI. Pisze ten komentarz do tych którzy idą na wybory pierwszy raz bo wśród nich najwięcej naiwnych. Żeby za tydzień nie było , miałeś cha..mie złoty róg , miałeś ch..amie czapke z piór a został ci ino sznur na którym możesz się powiesic.

~RUSA

Żałosne hejty opozycyjnego trolla z Rzeszowa.

Tim

Do :internetu- napisałeś litanię na PIS wybacz ja nie napisze bo by zabrakło miejsca na smoka trójgłowego.

Tim

Mielibyście to co we Francji dużo "turystów kolorowych" mało wam obrazków? Pamiętajcie to co zrobił PIS inni WAM zabiorą będzie płacz i zgrzytanie zębów.Więc nie ujadajcie jak te psy na smyczy

Tim

Ale hejtujecie na PIS.Podejrzewam że robi to kilka osób w imię własnego portfelaumiech Pamietajcie KO czyli smog trójgłowy niczym się nie różni od KONFEDERACJI przepraszam nazwą;) PLatformo czy jak Cie zwał miałaś swoje 5 minut i co i ruina po tobie została.

~Proxima

POKO KO KO EURO SPOKO

~Adelajda

Pamiętajcie ludzie, że DOBRY POLITYK, TO MARTWY POLITYK, a ten kraj, może uratować tylko wojna. Jeszcze wspomnicie te słowa.

~Monika

Ja zagłosuje tradycyjnie, czyli na wszystkich na raz. Oni wszyscy są tacy cudowni, że nie mogę się zdecydować. A więc postawię krzyżyk przy każdym nazwisku.

~Joker

Ceny prądu znacząco wzrosną po wyborach. Ulgi i dopłaty, do prądu dostaną wojskowi i policjanci, a żeby utrzymać te bonusy, będą gotowi nawet zabijać, protestujących na ulicach. O ile w ogóle, będą jakieś protesty, bo Polacy to posłuszne pieski, które skulą ogony i posłusznie będą płacić.

~z internetu

Ceny prądu. Po wyborach czeka nas podwyżka
Firmy energetyczne złożą wnioski taryfowe ze znaczącymi podwyżkami po wyborach - zapowiadają eksperci.

~mIRKA

Oj tam, oj tam. To przecież członek przewodniej siły narodu. Swój pisiorek. Gdyby to był Bolek co obalał komunizm, postawił się całemu ZSRR i niszczył siłę przewodnią narodu to byłoby co innego.

~Brycia 98

Trupy wypadają z pisowskiej szafy. Cóż z tego. I tak nasz dzielny suweren, zwany pięćsetplusem, zagłosuje na partię Partaczy i Socjopatów.

~@CO WY NA TO

Wszystko w porządku. Egzamin na mendę zdał już dawno, więc spokojnie może być jednym z wielu pisośmieci.

~sami swoi

Wielu takich. Znam na przykład kolesia, który był w latach 80 przewodniczącym miejscowego koła Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej i jeździł Pociągiem Przyjaźni z wizytami do ZSRR, po 89 roku był bezpartyjny i został nawet przewodniczącym Rady Miejskiej, potem działał w SLD, z 10 lat temu zapisał się do PO, a teraz jest gdzie? Tak. W PiS oczywiście.