Wyjazdowy remis piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Image

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie rozegrane we Wronkach, gdzie występujący w roli gospodarza Lech II Poznań zremisował ze Stalą Stalowa Wola

Wynik 2:2(0:1) nie ucieszył zbytnio żadnej z ekip, które dążyły w tym spotkaniu do zdobycia kompletu punktów.

Obie bramki dla Stali zdobył Robert Dadok. W 33 minucie dał prowadzenie z rzutu karnego, zaś w 78 minucie wyrównał stan rywalizacji pięknym strzałem z przewrotki.

Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola 2:2 (0:1)

0:1 33’ Dadok

1:1 60’ Dejewski

1:2 62’ Jacenko

2:2 78’ Dadok

Lech II : Miłosz Mleczko - Arkadiusz Kaczmarek, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Dejewski, Karol Smajdor - Kacper Janiak (46 Paweł Tupaj), Tomasz Cywka, Juliusz Letniowski, Filip Szymczak (76 Eryk Kryg), Filip Marchwiński (53 Jakub Karbownik) - Paweł Tomczyk (61 Ołeksandr Jacenko).

Stal : Krystian Kalinowski - Adam Waszkiewicz, Szymon Jopek, Krzysztof Kiercz, Szymon Jarosz, Bartosz Sobotka - Bartłomiej Ciepiela (71 Filip Wójcik), Piotr Mroziński, Łukasz Pietras (71 Przemysław Stelmach), Robert Dadok (90 Kacper Śpiewak) - Łukasz Zjawiński (64 Michał Fidziukiewicz).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kibice

Do wstyd, hejterze to wielki sukces bo to jest 4 pod rząd nie przegrany mecz a wszystkie mecze gramy na wyjeździe. Dobrze ,że tacy użyteczni idioci nie chodzą na mecze naszej STALÓWKI.

~rzecznik

Do siwy, prowokatorze,hejterze, frustracie TOTALNY ,na 1000 procent to piękne CENTRUM SPORTOWE będzie otwarte już w ten piątek.

~Wstyd

Ha ha ha ha
ale sukcesy 4 nie przegrany.mecz..Proszę z czego cieszą się kibice

~siwy

fajnie jakby na rundę wiosenna otworzyli H15

~siareczka

Ta dziadowska pseudodruzyna tylko zremisowala z taka sama dziadowska druzyna ?powinni ze wstydu pod ziemie się zapasc ale oni nie maja honoru za grosz .

~Kibic

W tej rundzie nie zagramy u siebie

~Kibic

Nie wiadomo trawa już jest czekac trzeba na potwierdzenie brawa za walkę z drużyną w której wystąpiło ponad 6 zawodników Lecha grających na codzien w Ekstraklasie

~kaczatko

kiedy pierwszy mecz bedzie na Hutniczej?

~abc

Brawo Chłopaki !!!!

~rzecznik

Naszym piłkarzom STALÓWKI należy się największy szacunek jaki można sobie wyobraźic.

~rzecznik

TO JUŻ 4 , NIE PRZEGRANY MECZ A PRZYPOMINAM NASZYM WIERNYM KIBICOM NASZEJ KOCHANEJ STALÓWKI ,ŻE WSZYSTKE MECZE GRAMY NA WYJEŹDZIE . ALE TYLKO DO MECZU Z WIDZEWEM.