Porażka koszykarzy z Legią Warszawa

Opracował : Radosław Brzyski

W drugim meczu obecnego sezonu koszykarze Stali Stalowa Wola ponieśli porażkę z zespołem Akademii Koszykówki Legii Warszawa.

Goście ze stolicy od początku spotkania wypracowali sobie przewagę punktową, którą systematycznie powiększali przez 3 pierwsze kwarty. Ostatnią kwartę, kiedy już rywalizacja była przesądzona, minimalnie wygrali nasi koszykarze.

Teraz przed młodymi koszykarzami Stali mecz wyjazdowy, a do własnej hali na mecz ligowy powrócą 23 października, kiedy to zmierzą się ze Startem II Lublin. O dokładnej godzinie będziemy informować na naszym portalu w dziale „Wydarzenia”, który znajduje się na dole strony. Wstęp na mecze wolny.

ZKS Stal Stalowa Wola – Akademia Koszykówki Legii Warszawa 73:96 (18:26, 17:24, 13:22, 25:24)

Stal : Tabor 26, Bejnar 15, Nowik 13, Łabuda 9, Pietras 6, Jadaś 4, Buczek 0, Kindlik 0, Siembida 0, Nowak 0

Trener : Bogdan Pamuła

Asystent : Robert Grzyb