Muszkieterowie Poręba i Nadbereżny wspierają Webera na ostatniej prostej do Sejmu

Image

W sobotnie popołudnie przyszli do Parku Miejskiego, by tuż przed wyborami wesprzeć Rafała Webera, wiceministra i posła z Podkarpacia w drodze do Parlamentu.

Są jak trzej muszkieterowie. Wspierają się, współpracują i walczą o sprawy miasta i Podkarpacia. Ich walka skupia się na eliminacji chociażby wykluczenia komunikacyjnego, by region nie był białą plamą na mapie Polski. Również dziś spotkali się we trzech: członek rządu Premiera Mateusza Morawieckiego, wiceminister Infrastruktury i poseł na Sejm Rafał Weber, europoseł Tomasz Poręba i Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Każdy z nich pracuje na „innym odcinku” po to, by globalnie ich praca przyniosła wymierne efekty. Uzupełniają się, pomagają sobie i patrzą w przyszłość w jedną stronę. W jedności i współpracy siła!

Współpracują na rzecz małej i dużej Ojczyzny

Każdy z nich działa aktywnie w swoim obszarze. Europoseł Tomasz Poręba od 10 lat skutecznie pracuje na arenie międzynarodowej zajmując się budową szlaków transgranicznych, międzynarodowych, w szczególności ważna jest dla niego Via Carpatia.

By mogło się wiele dziać musieli zakasać rękawy i plany przekuć w czyny. To, o czym wcześniej była mowa właśnie się dzieje: obwodnica Stalowej Woli, S-19, S-74. To wszystko jest realizowane i będzie służyć mieszkańcom Podkarpacia i Polski. Do tego potrzebna była współpraca i zgoda.

- Nie ma szans żeby cokolwiek zrobić ważnego, strategicznego dla kraju, dla mniejszego czy większego miasta, regionu jeżeli się nie ma wsparcia, jeżeli się nie ma ludzi, którzy chcą pomóc i się zaangażować i chcą bardzo mocno realizować wspólnie różnego rodzaju projekty. Dzisiaj jesteśmy z takimi osobami: posłem, ministrem Rafałem Weberem, prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym, osobami, które ja znam od 10 lat- mówił podczas spotkania w Parku Miejskim w sobotę europoseł Tomasz Poręba.

Przez ostatnie lata wiele się zmieniło, a projekty stały się faktem właśnie dzięki współpracy samorządu z rządem i UE. Trzej muszkieterowie reprezentują każdy z tych elementów.

- Jesteśmy razem, działamy razem, znamy się świetnie i na pewno w przyszłości- jestem tego pewien- Rafał Weber jako poseł z tego regionu, z tego miasta, syn tej ziemi, będzie nadal dla Stalowej Woli ciężko pracował. To jest taki bardzo dobry ambasador Stalowej Woli, Podkarpacia w Warszawie, ale też osoba, która świetnie współdziała na poziomie politycznym, również jeżeli chodzi o moje relacje w Brukseli- mówił Tomasz Poręba.

Jak zapewnił europoseł, Rafał Weber toosoba wiarygodna i skuteczna w działaniu, posiadająca plan, konsekwentnie realizowany od lat, warto więc na niego oddać głos w nadchodzących wyborach. Współpraca wiceministra z Lucjuszem Nadbereżnym przynosi wymierne korzyści dla mieszkańców miasta. A przed nami kolejne projekty i plany rozwojowe. Jeśli nie będzie komunikacji między miastem a rządem, rozwój może przygasnąć. Rafał Weber sprawdził się w roli posła, ma mocne wsparcie władz partii i rządu, zarówno premiera Mateusza Morawieckiego, jak i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Inwestycje lokalne siłą małej Ojczyzny

Stalowa Wola rozwija się i pięknieje. W zasadzie wszystkie zadania i projekty realizowane u nas nie miałyby szans zaistnienia gdyby nie współpraca na linii- Unia Europejska- Miasto- Rząd. Dzięki współpracy trzech muszkieterów, którzy reprezentują te trzy punkty, wszystko stało się możliwe. Miasto czerpie pełnymi garściami z dobrodziejstw płynących z Unii i Warszawy.

Prezydent Lucjusz Nadbereżny trzy dni temu w Katowicach na XVII Kongresie Kapitału i Finansów Samorządowych odebrał dwie ważne nagrody dla miasta: za zajęcie 4 miejsca wśród miast powiatowych pod względem inwestycji w przeliczeniu na liczbę mieszkańców i za 8 miejsce pod względem wielkości pozyskanych środków unijnych.

- To jest ranking, który nie jest liczony według sympatii, czy jakiegokolwiek wpływu grona jakichkolwiek osób. To jest ranking, który powstaje na twardych danych ze sprawozdań wydatków zrealizowanych inwestycji i liczby mieszkańców. Stalowa Wola jest więc na topie, jesteśmy w ścisłej czołówce polskich miast, które wykorzystująwszystkie narzędzia, które są w środkach europejskich, które są w środkach rządowych i nie byłoby to możliwe, nie byłoby tych sukcesów Miasta Stalowej Woli gdyby nie działanie naszych ambasadorów, posła, ministra Rafała Webera, który- w sercu samorządowiec Stalowej Woli, bo przecież te duże działania Rafała rozpoczęły się od drogi samorządowej, wspólnie pracowaliśmy w samorządzie, w kadencji 2010- 2014, kiedy razem nabieraliśmy ważnego doświadczenia, kiedy razem, jeszcze w opozycji, ale kreśliliśmy ważne plany na przyszłość, od roku 2014, kiedy mieszkańcy Stalowej Woli nam zaufali, mamy możliwość realizacji tych naszych marzeń, tych planów, a odkąd Rafał jest posłem, a teraz ministrem w rządzie pana premiera Mateusza Morawieckiego, naprawdę te wszystkie projekty przyspieszyły- mówił Lucjusz Nadbereżny.

By niemożliwe wciąż stawało się możliwe- Głos na 10- tkę- Rafał Weber, lista numer 2

Dzięki wzajemnemu wsparciu „niemożliwe” do realizacji przez ostatnie dziesięciolecia, stało się nagle „możliwe”. Dlatego, jak przekonuje prezydent, warto zagłosować na takich ludzi, którzy potrafią działać i współpracować i pamiętają skąd pochodzą, wciąż tu mieszkają, a nie tylko bywają co jakiś czas. By Stalowa Wola i Podkarpacie mogły wciąż się rozwijać, jak zapewnia Lucjusz Nadbereżny, potrzebny jest głos na listę numer 2- Prawo i Sprawiedliwość, pozycja numer 10- Rafał Weber. Dopiero wówczas będziemy mieć pewność, że projekty, które są realizowane lub mają być realizowane doczekają się finału, a obietnice będą spełnione.

Sam Rafał Weber zapewnia, że wciąż chce popierać strategiczne projekty dla naszego miasta, konsekwentnie pracować na rzecz swojej małej i dużej Ojczyzny. A jak sam mówi jest to możliwe odkąd mandat zaufania otrzymało Prawo i Sprawiedliwość. Pieniądze płyną do nas zarówno z Brukseli, jak i od rządu. Państwo wspiera nas na różnych polach, dzięki czemu Stalowa Wola może prężnie się rozwijać. Drogi, mosty, obwodnice, ale też miejsca odpoczynku i rozrywki. To wszystko nie mogłoby powstać bez ambasadorów pracujących na rzecz Podkarpacia w Parlamencie i rządzie.

- Mam nadzieję, że będzie nam dane współpracować przez kolejne miesiące i lata, bo trudno sobie wyobrazić zmianę władzy, bo wszystko to, co zostało rozpoczęte może zostać wstrzymane. Podkarpackie pod rządzami Prawa i Sprawiedliwości przeżywa bardzo duży rozwój. Tutaj koncentrujemy bardzo duże środki finansowe- mówił wiceminister Rafał Weber.

I przypomniał, że chociażby na podkarpacki odcinek Via Carpatia pójdzie 10 mld zł. Nigdy jeszcze w historii naszego kraju tak duże środki nie zostały przeznaczone na projekt drogowy na terenie Podkarpacia. Rafał Weber zachęca również mieszkańców na oddanie na niego głosu.

Przypominamy, że wybory już w niedzielę 13 października.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~józek

aha ide się wyspowiadać do ksiendza z hejtu i będę miał już czystą duszę

~Obserwator

Spotkało się trzech karierowiczów którzy wykorzystują ich pięć minut, trzepią kasiore do własnych kieszeni. A ogłupiały pisowski ludek niech sobie pobiega na tych nadsanskich ścieżkach lub pomaszeruje w procesach tak kościelnych jak i tych ku pamięci pseudo patriotów minionych lat. Dziwi mnie tylko brak przy muszkieterach Lady Sagatowskiej. Ale może leciwa babuszka nie chciała konfrontacji swojego rzeczywistego wizerunku z tym na banerach.

~józek

Dobrze,że łeber zabrał z Poniatowskiego lawetę ze swoją mordą i tego kudłatego bar..a i już nie muszę codziennie z okna patrzeć na tych wrednych pisiorów

~inteligent

Do hejterów, nas wyborców PIS nie interesuje jak nasi kandydaci wyglądają , jakie studia skończyli co w przeszłośc robili . Nas sympatyków PIS interesuje tylko co oni dla naszego miasta w ostatnich prawie 5 latach zrobili. A jescze nikt nigdy tak dużo w tak krótkim czasie dla STALOWEJ nie zrobił jak PAN PREZYDENT LUCJUSZ NADBEREŻNY i PAN MINISTER RAFAŁ WEBER. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do mojego komentarza a PAN EUROPOSEŁ TOMASZ PORĘBA to właśnie dzięki niemu będziemy mieli ekspresówke VIA CARPATIA z LITWY do GRECJI.

~Student

Ostrzegam, to żadna tajemnica że studenci ciągną amfe, bez niej większość nie wyrobiła by na studiach nawet roku.

~Damian

Egzotyczny tercet- tylko dziś tego już nikt nie słucha.

~Marta

Do ostrzegam, a do tego brzydal z niego, aż rzygać się chce jak go widzę.

~Sport

Do kibice:W stylu Barei

~polak

Do roboty ,a nie do polityki on to pomyłka ministerialna,mierny bierny ale wierny.
.
Nic się nie zmieniło, tylko cwaniaki i układy.

~kibice

Wszyscy kibice z naszego miasta idą na wybory za tydzień i wszyscy głosujemy na PANA MINISTRA RAFAŁA WEBERA. A dlaczego bo to dzięki PANU RAFAŁOWI WEBEROWI mamy gotowe to piękne CENTRUM SPORTOWE.

~inteligent

Do tego samego hejtera który tylko nicki zmienia już wielokrotnie komentowałem, że wystarczy do artykułu dołączyc zdjęcie polityka PIS a ten hejter dostaje małpiego rozumu. Ale obrażaj dalej mieszkańców naszego miasta a łomot wyborczy będzie za tydzień konstytucyjny. Do rtv, to ty jesteś największym ciemniakiem w POLSCE, skoro uważasz najbardziej inteligentnych mieszkańców POLSKI z naszego miasta za ciemniaków. Marzę o tym abyś dostał się w moje ręce debilu z pseudoopozycji. Nie było jeszcze w historii POLSKI lepszych rządów jak rząd PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI ale ty jesteś za głupi aby to zrozumiec.

~Rtv

Stalowowolski ciemnota!

~boby

Swoi ludzie dbają o St.Wole i Podkarpacie ja popieram koniec kropka!!!

~jarekzkotem

trzeba na PIS głosować lub nie przeszkadzać. umiech

~No name

"Wpierają" bardzo dobry tytuł

~Reklama

Żenująca reklama. Nikt inteligentny tego bełkotu nie kupi :(

~Mieszkaniec

... czy nie jest Ci mdlo od ciaglego lizania d.... pishejterze?

~Kibic

Weber widać coś robi.
Hejter opozycji zamiast działać dla ludzi woli 10 hejtów wstawić

~verso

szkoda gadać

~Marco

Ja i moi bliscy oddamy głos na pana Rafała Webera. Prosiłem o pomoc i ją w swojej sprawie otrzymałem. Skuteczny.

~Marco

Ja i moi bliscy oddamy głos na pana Rafała Webera. Prosiłem o pomoc i ją w swojej sprawie otrzymałem. Skuteczny.

~Brut

Wszystkie wpisy około 23 to ten sam hejter. Nicki tylko zmieniał, nawet w Stalowej Woli nie mieszka.
Ciekawe kiedy druga partia hejtu?

b-real

jak znacie ekonomię to na pis nie zagłosujecie

~Nobel dla...

Sakiewicz uważa że Kaczyński odbierze Nagrodę Nobla. Pytanie tylko KOMU?

~śmichu warte

JAK TU NIE KPIC . przeciez jeszcze nigdy w historii Polski nie bylo u steru tylu burakow

~student

NIKT ROZSĄDNY NA PIS NIE ZAGŁOSUJE !!!!!!!!

~eldorado

Jarosławie przestań już bełkotać, wysoki, przystojny brunecie z 5-giem dzieci. Zamiast kłamać zajmij sie tymi aniołkami Glapinskiego dostają po 500-700 tyś, brat Ziobro w Pekao, syn Przylebskiej w PZU albo syn Kaminskiego w BS (dzięki Glapinskiemu) po kilkaset tysięcy, Janina Goss znajoma emerytka Kaczyńskiego dostała juz 500 tys. ... FAKTYCZNIE KASTA PIS MA LEPIEJ ... Przecietny Polak ktory nie dostaje 500+ odczuwa jedynie wzrost cen ... Afera SKOK, KNF, NBP, Kaczyńskiego, Kuchcinskiego, Ziobro, Banasia wszystko zamiecione pod dywan ... ZERO INWESTYCJI tylko rozdawnictwo pieniędzy dla części społeczeństwa... łamanie prawa oraz wprowadzenie sowieckiego modelu rządzenia państwem w ktorym nie obowiazuje prawo a wola chorego starca ... tępa propaganda ... totalne miernoty na stanowiskach ministrow z Sasinem, Andruszkiewiczem i Suskim na czele, że nie wymienię tu innych smiech2 ... TOTALNE DNO

~mIRKA

PiS rwie się dalej do władzy. Świadczy to tylko o tym, że nie mają ekonomistów. Ci uświadomiliby im, że finanse kraju są już w stanie agonii. Wzrost gospodarczy na poziomie 8-9 procent to "przegrzanie gospodarki". "Produkcja wzrasta" ! A jak się to ma do importu i eksportu ? "Bezrobocie maleje", bo nie opłaca się rejestrować. Zasiłek marny albo w ogóle. Lepiej pracować we własnym kraju "na czarno". Może zabrzmi to sarkastycznie, ale niech PiS wygra wybory. KTOŚ MUSI "POŁKNĄĆ TĘ ŻABĘ".

~Jurgen

No to około północy hejt z IP z Rzeszowa popłynie.
Różne nicki ten sam troll opozycyjny.

~kibic3

Najlepszą promocje PANU MINISTROWI RAFAŁOWI WEBEROWI to można zrobic otwierając nie oficjalnie to CENTRU SPORTOWE w piątek tuż przed wyborami bo wszystko jest tam już gotowe.Ale nie będę podpowiadał temu politykowi bo nie jestem jego rzecznikiem.