Stalówka wraca do Boguchwały? Co ze stadionem ?

Image

Opracował: Radosław Brzyski

Obserwując postępy pracy przy budowie nowego stadionu, kibice coraz częściej zastanawiali się czy budowlańcy, a potem stosowne odbiory zakończą prace przed 26 października, a więc przed hitowym starciem z Widzewem Łódź.

Coraz częściej można było spotkać się z poglądami, że szans w tym roku na otwarcie stadionu już nie ma, a z oficjalną informacją zwleka się do okresu po wyborach.

Udało się nam na ten temat porozmawiać z prezesem PSA Stal Stalowa Wola Mateuszem Nowakiem: Jeszcze tego nie potwierdzam. Wiem, że wycieka dużo nieprawdziwych informacji, póki co nie ma takiej decyzji. Faktycznie trochę się sprawy skomplikowały, ale po pierwsze ja tego nie potwierdzę, bo to nie jest tak do końca pytanie do mnie, a po drugie czekamy na decyzje, gdzie dużo zależy od firmy Budimex. Nie ma jednej konkretnej przyczyny opóźnień, jak czytam gdzieś, że brakło trawy to kompletna bzdura jest. Trwają uzgodnienia co do rodzaju nawierzchni, są poprawki wewnątrz i na zewnątrz trybuny, dużo czynników się na to składa. Jednak moją wypowiedź proszę traktować nieoficjalnie. Oficjalną stroną w tej sprawie jest Budimex. Co do stadionu w Boguchwale, to aby dostać licencje na występy w obecnym sezonie, podpisaliśmy umowę wynajmu do 30 czerwca 2020 r. i jej nie zrywaliśmy. Wiadomo, że nie chcielibyśmy już z niej korzystać, albo jak najmniej, ale jest taka opcja, że jeszcze może się tam coś odbyć.

W dniu dzisiejszym, nie udało nam się uzyskać informacji i stanowiska ze strony wykonawcy.

Dla wielu osób, prawdopodobna informacja o odłożeniu w czasie otwarcia stadionu, to będzie przykra wiadomość. Kibice cieszyli się na mecze z Widzewem czy GKS-em Katowice. Z drugiej jednak strony, jakby miał być oddany „na siłę”, to bardzo szybko wyszłyby niedociągnięcia i stałyby się powodem jeszcze większej irytacji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kibole+

zaorać to pole stadionem zwane i niech kibole mają prze..ne

~kibole+

zaorać to pole stadionem zwane i niech kibole mają prze..ne

~rzecznik

Do lux, Hejterze właśnie skomentowałem jako rzecznik kibiców co się dzieje na tym pięknym CENTRUM SPORTOWYM ale ty chyba jesteś od tych nie kumatych z TOTALNEJ. Koło głównej bramy stoi kilka TIRÓW wyładowanych murawą a fachowcy od układania murawy się tam przewijają po to żeby do soboty wszystko na tym CENTRUM SPORTOWYM skończyc , bo idą na inną budowe. Ten FAKE NEWS z portalu WIDZEWA że nasz stadion nie bedzie gotowy na mecz z WIDZEWEM to robota hejterów z naszego miasta bo każdy użyteczny idiota może na tym portalu się produkowac. Podobno zostało zlożone zawiadomieni do prokuratury po to aby odnaleźc tego debila co wypocił taki FAKE NEWS.

~@rzecznik

No.wiesz rzecznik tak w ramach rozwoju
,,Rozwijamy tępe.umysły kibiców,,
posinienieś już wiedzieć ,że nie środkowy palec od was zobaczy ,a jak na prawdziwych inteligentnych kibiców przystało poniesie pdpowiedzialnośc za rozpowszechnianie nieprawdy.Za to wymierzane są płatne kary,lub przynajmniej oficjalne przeprosiny w prasie Udowodnij rzeczniku swoje racje Jest szansa ,że ktoś weźmie cię wtedy na poważnie.

~Lux

Nie pisz co będzie tylko pisz co jest

~rzecznik

Właśnie wróciłem z tej budowy pięknego CENTRUM SPORTOWEGO i już dziś mimo padającego deszczu połowa boiska będzie pokryta nową najlepszą murawą ze SZCZECINKA.A do soboty wszystko bedzie skończone zainstalowane bramki a także wymalowane linie boiskowe. Tak że wszyscy kibice idą na wybory 13 października i wszyscy głosujemy na PIS a także na PANA POSŁA RAFAŁA WEBERA. Bo gdyby nie PIS i PAN WEBER to to CENTRUM SPORTOWE nigdy w naszym mieście by nie powstało. Wszyscy bierzemy na te wybory kolegów i to tych ktorzy jeszcze nigdy nie chodzili na wybory , każdy kibic bierze przynajmniej 10 kumpli i głosujemy na PIS.Aten hejter z naszego miasta który wyprodukował wypocił ten FAKE NEWS na portalu WIDZEWA to zobaczy od nas środkowy palec do góry.

~@Trawa

W ramach rozwoju rozwijamy tępe umysły kibiców.

No właśnie i tu nie masz racji
Nikt nie może sobie napisać przedstawiciel stalówki powiedział.
Na to muszą być dowody.

Mogę wykazač jednak.zrozumoenie,że nie kojarzysz Nowaka z przedstawicielem stalówki

~--@Szansa

Ty też myślisz kategoriami Cipa bohater,czy rzecznik prasowy?Wszystko ok?
Bo twój śmiech wygląda na nerwowy.
Obiektywnych statystyk nie możesz nazwać hejtem.Z jednego prostego powodu.To Statystyki.
O jakiej aborcji znowu będziesz.Dlaczegp twierdzisz,że ją popieram lub nie?
Ale tego czego nie popieram to zamiatanie pod dywan przypadków ksiéży pedofili na terenie Stalowej Woli za kadencji Lucjusza

~@Trawa

Każdy sobie może napisać "przedstawiciel stalówki" że powiedział.
Nie ośmieszaj się.
Jak by było z imienia i nazwiska to co innego.

JEDYNE FAKTY: trawy miało nie być, a trawa jest.
KONIEC DYSKUSJI

~Trawa

O tym,że nie ma trawy powiedział
przedstawiciel ,,Stalówki,,Pytanie kto nim jest.Nowak boi się wywiadów jak diabeł wody święconej.

~@Szansa

No proszę, od nieistniejącej trawy, która przyjechała i jest rozkładana na stadionie w 3 zdania hejter schodzi na temat liczny urodzeń w Stalowej Woli.
I to ten hejter, który popiera aborcję na życzenie!!!
HAHAHAHAHA!!! ALE OBŁUDA!!!

~-@szansa

Widzę,że potrzebujesz więcej czasu.Z faktami dyskutować się nie da .Wymieramy.Statystyki,statystyki.

~@Szansa

Tak, najlepiej budować parki dla psów oraz przystanki klimatyzowane 70.000 szt + utrzumanie 15000 zł rocznie/szt. jak kche opozycja.
Ooooo to dochody z tego niebywałe będą!!!
Daj sobie szansę i wyłącz w końcu ten TVN!

~Szansa

Nawet i najbardziej tępym umysłom trzeba dać szansę na rozwój .
Proponuję zapoznać się z obiektywnymi danymi odpływu ludności.
Pomijając wszelkie podziały polityczne
Z kadencji Lucjusza Nadbereznego i
okresu poprzedzającegi.
Wykazać dochody z jego pseudoinwestycji.
Jeżeli jego działania prowadzą tylko i wyłącznie do zadłużania miasta i zaniedbanych niedokończonych obiektów chyba najwyższy czas się na jego poczynania spojrzeć trzeźwo.Również wartozapoznac się ze statystykami
urodzeń.
Ilu studentów nie wróci do Stalowej Woli wie każdy rodzic Wymieramy najszybciej zdaje się na całym Podkarpaciu(odsyłam do obiektywnych danych)

~jojo

Nowak miszcz, nieoficjalnie powiem ze nie powiedziałem. A ktp powoedział portalowi widzewtomy że przekladamy mecz bo nie ma trawy antek czy może wojtek czy dyrektor fanianowski. Wypadałoby coś wiedzieć a choć co się mówi. Trawa niby jest a dalej nie wiadomo kiedy i czy gramy

~Real

A ty? Skąd czerpiesz swoje przekonania?
Możesz nam przybliżyć swój punkt widzenia ?
Jakie fakty świadczą o tym, że w hucie nie jest "coraz słabiej"?

~Real

A ty? Skąd czerpiesz swoje przekonania?
Możesz nam przybliżyć swój punkt widzenia ?
Jakie fakty świadczą o tym, że w hucie nie jest "coraz słabiej"?

~@Real

Tak "w hucie coraz słabiej", że ludzi do pracy szukają i nowe kontrakty podpisują.
KURW@ CZŁOWIEKU WEŹ WYŁĄCZ TEN TVN!!!

~@Trawa

Gdyby nie Lucjusz to Stalowa Wola miałaby już pewnie ze 40 tysięcy mieszkańców, a żyłoby się tu dobrze 2-3 firmom, które mogłyby co roku liczyć na zwolnienie z podatku...
Żałosny typek, opłacany troll.

~Real

Jest wręcz przeciwnie . Padła elektrownia, w hucie coraz słabiej. Wyższe uczelnie przymierają i redukują co mogą . Przedsiębiorcy prywatni przestraszeni podwyższaniem podatków w Stalowej Woli oraz zmianami płacy minimalnej, cenami energii elektrycznej i brakiem stabilizacji wstrzymali inwestycje. Miasto nie pozyskało obiecanych 150ha terenów inwestycyjnych, nie inwestuje, ani w uzbrojenie nowych terenów, ani nie remontuje starych sieci. Nie robią tego również zadłużone miejskie spółki. Stadion zamknięty , basen zamknięty . Brak pieniądzy na oświetlenie ulic, placów, miejskich instytucji, których ilość wzrasta w zastraszającym tempie. Wzrasta dług miasta, który został potrojony w czasie jednej 4 letniej kadencji.
Władza chełpi się opóźnioną o parę lat realizacją "schetynówek"i innych dróg, których realizacja współfinansowanana ze środków unijnych była już dawno przesądzona.

~@kibic

Z ciebie taki "kibic" jak ze mnie papież.
Hejter opozycyjny i tyle w temacie.

cdn

Gdyby nie ten ''smieszny'' Lucek to Stalowa Wola nadal bylaby zapyzialym osiedlem przyfabrycznym.Oczywiscie przyfabrycznym tylko z nazwy bo fabryki by nie bylo..Kazdy glos oddany na inna opcje niz PIS to powrot do wlasnie takiego zapyzialego miasteczka.Wowczas to by byl odplyw ludzi.Dzieki Nadbereznemu i PIS-owi to miasto zlapalo oddech .

~kibic

Nowak sam powiedziałeś Widzewowi że brakło trawy to chyba sam wygadujesz bzdury.
Prezes wiem czyli nic nie wiem.
Skoro mówisz nieoficjalnie jako prywarna osoba to mam gdzieś to co mówisz.

~Trawa

Chyba nigdy nie było śmieszniej niż za Lucjusza.
Dzisiaj głównym zagadnieniem jest trawa.
Hulajnoga na patrol.Mateuszek.Prezes
Prezydent i Starostaktóry nie wie ,że w szkole jest strzelnica.
Udowodniono istnienie nielegalnej strzelnicy ,gdzie była ona powodem bardzo poważnego wypadku.Dikument pokazywały stacje telewizyjne i był szeroko opisany w prasie.
Przywrócono na stanowisko dyrektora.
Nikomu kto tu się urodził i mieszka nie zależy na tym żeby drużyna osiągała słabe wyniki.Jednak przyglądając się jak wykorzystuje się tępe umysły prymitywnych kibiców ,,Cipa bohater,rzecznik prasowy ,itp.zwyczajnie mdli.
To wszystko w duchu chrześcijańskich poglądów włodarza miasta.
Na takich autorytetach jak Andres ,próbuje budować się szkołę sportową.
Ludzie najwyraźniej boją się tam posyłać dzieci.bo brakuje roczników podczas gdy sąsiadującą z nią szkoła.pracuje na trzy zmiany.
Stalowa Wola jest wymierającymi miastem z mieszkańcami znuszonymi do emigracji zarobkowej.
To jej glówny proplem.Nie wasza trawa.

~kibic

Trawa właśnie rozkładana na stadionie.
DO PIĄTKU MA BYĆ ROZŁOŻONA!!!

Dalej te fejki piszcie!!
Dalej wstawiajcie hejt w komentach!!!

~set

Stalowa przechodzi na lekkoatletykę kończymy z piłką nożną

~FAKE NEWS

Trawa dojechala na stadion.
Tak właśnie jej "zabrakło"
"Brawo" za tego fake newsa!
I za kręcenie gównoburzy!
Napiszcie teraz prawdę, że trawa jest! smiech2

~czaplins

Jak miałby być oddany stadion w pazdzierniku to nie układali by teraz murawy tylko wczesniej. Cos kombinuja zeby jak naj dłuzej robić ten stadion.Kibice beda najbardziej pokrzywdzeni przez te przedłuzanie budowy.

~Kibic35

Byłem dzisiaj po 18stej na H15,nie wiem kto tutaj wkoncu mówi prawdę bo rozmawiałem z typem którego ściągnęli specjalnie bo dzisiaj w nocy ma przyjechać trawa ...wqurwia mnie już ta niepewność ale skoro facet odpowiedział muszę specjalnie go ściągnęli i ze do końca przyszłego tyg trawa będzie na głównym to w czym problem ??? Wiem ze z jednego bocznego maja trawę ściągać znowu bo zjebali ale co to ma wspólnego z otwarciem ? Nawet widzialem jak jeździli i jakiś granulat nawozy sypali żeby był rozsypany przed położeniem trawy ..masakra poprostu z tymi Fake News

~TNT1938

RAFIX ... gdzie jesteś ? jaki jest plan " B " i ewentualnie plan " C " ?