Stalówka wraca do Boguchwały? Co ze stadionem ?

Image

Opracował: Radosław Brzyski

Obserwując postępy pracy przy budowie nowego stadionu, kibice coraz częściej zastanawiali się czy budowlańcy, a potem stosowne odbiory zakończą prace przed 26 października, a więc przed hitowym starciem z Widzewem Łódź.

Coraz częściej można było spotkać się z poglądami, że szans w tym roku na otwarcie stadionu już nie ma, a z oficjalną informacją zwleka się do okresu po wyborach.

Udało się nam na ten temat porozmawiać z prezesem PSA Stal Stalowa Wola Mateuszem Nowakiem: Jeszcze tego nie potwierdzam. Wiem, że wycieka dużo nieprawdziwych informacji, póki co nie ma takiej decyzji. Faktycznie trochę się sprawy skomplikowały, ale po pierwsze ja tego nie potwierdzę, bo to nie jest tak do końca pytanie do mnie, a po drugie czekamy na decyzje, gdzie dużo zależy od firmy Budimex. Nie ma jednej konkretnej przyczyny opóźnień, jak czytam gdzieś, że brakło trawy to kompletna bzdura jest. Trwają uzgodnienia co do rodzaju nawierzchni, są poprawki wewnątrz i na zewnątrz trybuny, dużo czynników się na to składa. Jednak moją wypowiedź proszę traktować nieoficjalnie. Oficjalną stroną w tej sprawie jest Budimex. Co do stadionu w Boguchwale, to aby dostać licencje na występy w obecnym sezonie, podpisaliśmy umowę wynajmu do 30 czerwca 2020 r. i jej nie zrywaliśmy. Wiadomo, że nie chcielibyśmy już z niej korzystać, albo jak najmniej, ale jest taka opcja, że jeszcze może się tam coś odbyć.

W dniu dzisiejszym, nie udało nam się uzyskać informacji i stanowiska ze strony wykonawcy.

Dla wielu osób, prawdopodobna informacja o odłożeniu w czasie otwarcia stadionu, to będzie przykra wiadomość. Kibice cieszyli się na mecze z Widzewem czy GKS-em Katowice. Z drugiej jednak strony, jakby miał być oddany „na siłę”, to bardzo szybko wyszłyby niedociągnięcia i stałyby się powodem jeszcze większej irytacji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Kibice, nie martwcie się, stadion zostanie oddany w przyszłym roku.

~TwójStary

Przypominam....!!! Już za tydzień czyli 13 października..... PiS = 70%....reszta świata = 30% czyli totalna rozpierducha pOpaprańców i lewusów...

~andrzej

nie bądźcie pizdami i nie uzależniajcie zagłosowania na pis z powodu opóźnienia w budowie stadionu. do wyboru partii politycznej do parlamentu podchodzi się z myślą o przyszłości swojego kraju jako całości, a nie o przedsięwzięciu lokalnym. sprawa jest prosta jak pis nie wygra uzyskując większość do rządzenia to znowu wróci bieda i to szczególnie wśród ludzi młodych i w podeszłym wieku. bo reszta sobie poradzi idąc do pracy na 12-16 godzin taki mini obóz pracy.

~~rzecznik

Nie tylko orika nie zagłosuje na pis bo ja też.

~rysiek,kibic

Stalówka nie ma zadnego rzecznika.Jakis urzędnik podaje się za rzecznika i namawia kibiców na zagłosowanie .

~@rzecznik

Ja ci rzecznik mówię Idź na ambonę i razem z prezydentem pomódl się jak św.Franxiszek z Asyżu.Tak jak to zrobił Prezydent na konwencji w Warszawie.
Panie uczyń mnie narzędziem Twego pokoju.
Ocieplisz swój wizerunek.Nie t.pacanie czy takie tam cipa bohater
Módl się Rzecznik

~kibic

Ten samozwańczy rzecznik jest jak urban w stanie wojennym albo gebels w 3 rzeszy .Ale on jest tuba propagandy sukcesu partii gnoma z Warszawy !!

~rzecznik

Do orika, tay jak ty to lepiej że nie głosują na PIS bo byś nam wstyd przyniósł , lepiej zrobisz jak zagłosujesz na NEUMANNA. A propagade to możesz wyczytac w wypocinach hejterów, ja zawsze komentuje prawde bo najbardziej mi zależy na prawdzie. Jeszcze jedno gdzie ja napisałem propagande pacanie, czytaj rzecznika kibiców a będziesz mądrzejszy.

~orika

rzecznik - propaganda rodem z PRL, i dlatego nie głosuje na PIS. i co mi zrobisz?

~@rzecznik

Jak Lucjusz pomodli się publicznie w Stalowej Woli jak ŚwFranciszek z Asyżu to ja też idę

~fix

kibole to nie mieszkancy to bandyci i wandale .Nie ma znaku rownosci miedzy nimi .

~kibic

Do fix, hejterze wracaj do szkoły podstawowej bo robisz największe pośmiewisko ze siebie i z naszego miasta.Kiedy hejterzy zrozumecie że im więcej będziecie gardzic kibicami i mieszkańcami naszego miasta tym łomot wyborczy będzie większy.

~fix

Żecznik już się nachlales idz wytrzeźwiej i przepraszaj na forum ze zżyjesz bo matka twoja nazarla się sniegu i takiego bałwana urodzila !!

~@Rzecznik

Macie najpiękniejszych chłopców jeszcze Lucjusza i Mateusza że zwisającymi brzuchami,no i wy piękni stalowowolanie.piękni i młodzi jak z niepełnym uzębieniem.Rzecznikmoze idź się przespać.

~rzecznik

Do manekin, już kibice ci wielokrotnie komentowali że ty o piłce nożnej nie masz zielonego pojęcia więc oszczędź wstydu. Żenadą to są twoje wypociny kibice już nie mogą się doczekac na sprzedaż karnetów bo wiem o czym pisze. A do ROZWADOWA nie którzy kibice idą bo STALÓWKA swoje mecze gra na wyjeździe.

~rzecznik

PANI I PANOWIE mieszkańcy naszego miasta i kibice STALÓWKI mamy to przepiękne CENTRUM SORTOWE skończone jeszcze jutro tylko zostało ustawienie bramek i namalowanie lini boiskowych. A od poniedziałku PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA przez 2 dni robi ostatnie odbiory. Wten przyszły piątek nie oficjalne otwarcie tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO na które są zaproszeni wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Bo będzie cała elita rządu PIS a także włdza naszego miasta. Kiedy tam przejeżdżałem samochodem widziałem wielu kibiców starszej generacji którzy obserwowali jak pięknie układają tą murawe. Przy okazji od tych kibiców dowiedziałem się że mecze z WIDZEWEM i KATOWICAMI będą rozgrywane na nowym naszym stadionie. Szkoda że to CENTRUM SPORTOWE nie będzie otwierane w sobote ale jest to dzień ciszy wyborczej. Na otwarciu wszyscy będą mogli zobaczyc kandydata na posła PANA RAFAŁA WEBERA a także ministra sportu PANA BAŃKE. Mamy najpiękniejsze CENTRUM SPORTOWE w POLSCE dzięki pieniądzom rządu PIS z ministerstwa sportu dostaliśmy na dzień dobry 5 milionów a teraz to ministerstwo dołożyło nam następne 15 milionów zlotych a dostaniemy też zwrot VAT około 15 milionów tak że mamy e CENTRUM SPORTOWE za darmo. A 13 października idziemy na wybory i wszyscy mieszkańcy STALOWEJ WOLI głosują tylko na polityków partii PIS.

~kibice

Jak jesteś rzecznikiem kibolstwa wypierd,,aj na strony kiboli i nie zawracaj du,y najbardziej dziadowska druzyna podkarpacia !!

~nurek20

Niech Lucek wypowie sie czy stadion będzie gotowy przed wyborami ,czy na wiosnę 2020.Wtedy kibice zdecyduja komu oddać głos w wyborach.Ma hulajnogę więc może tam pojechać i popytać kiedy bedą gotowi .

manukun

@rzecznik
Daj se siana edziu. Ludzie idą oglądać mecz, jeśli jest na co patrzeć. Jak klub istnieje dla działaczy i popularności politycznej władz, nie oczekuj zainteresowania ze strony mieszkańców. Kto chce patrzeć na tę żenadę? Stadion rozwadowski ściąga więcej widzów, bo tam nie mieszają sportu z polityką.

cdn

A od kiedy beda sprzedawane karnety na ten sezon?No to juz najwyzszy czas chyba ?prawda?

~rzecznik

Widze , że kibice naszej STALÓWKI już nie mogą się doczekac otwarcia tego przepięknego CENTRUM SPORTOWEGO ale poczekajcie jeszcze pare dni bo roboty dobiegają końca. A na przecięciu wstęgi powinno nas tam byc pare tysięcy niech władza naszego miasta wie jak nam zależy aby grac na swoich obiektach. Zaglądajcie na ten portal ja was wcześniej poinformuje o dacie otwarcia tego stadionu.

~rzecznik

Do wyborca peło, tak my wiemy że wy wszyscy o porcie nie macie zielonego pojęcia dlatego takie kretynizmy wypociłeś. Każdy facet z jajami chodzi na wszystkie mecze , zwłaszcza swojej drużny, gdybyś kieykolwiek był po za granicami POLSKI np. w NIEMCZECH to byś zobaczył że cała wieś idzie oglądac swoją drużyne grającą nawet na poziomie B lkasy. Ale komu ja to tłumacze jak ty w dupie byłeś i gówno widziałeś. Twoje wypociny to obraza mojej inteligencji tylko co można się spodziewac po hejterach z pseudoopozycji? Do kabi, na 1000 procent otworzymy to CENTRUM SPORTOWE tuż przed wyborami choc to nie znaczy że w tym dniu nasza kochana STALÓWKA zagra domowy mecz na tym CENTRUM SPORTOWYM. Na pewno przecięcie wstęgi otwarcia tego stadionu będzie przed wyborami bo już w tą sobote zakończymy wszystkie prace na tym CENTRUM SPORTOWYM.

~Totalniak

Piłka nożna to rozrywka raczej niskich lotów, wolę poezję.

~Mama

@kibic, rzecznik ładuj łbem w ścianę, mocy nie żałuj. Pa

~Mama

@kibic, rzecznik ładuj łbem w ścianę, mocy nie żałuj. Pa

~Mama

@kibic, rzecznik ładuj łbem w ścianę, mocy nie żałuj. Pa

~Mama

@kibic, rzecznik ładuj łbem w ścianę, mocy nie żałuj. Pa

~kabi

PIS jak nie załatwi otwarcia stadionu przed wyborami to u nas przegra .Sprawdzcie stony kibiców w sprawie głosowania .

~kibic

Rzecznik na pewno spod biurka nie wychodzi lubi lykac hahah

~Wyborca PO

Nigdy nie byłem i nie pójdę na mecz Stali.
To rozrywka prymitywna. Na wskroś prostacka. A fuj!