Tydzień Otwarty w Centrum Dietetyczny NaturHouse Stalowa Wola

Image

Zapraszamy na Tydzień Otwarty w Centrum Dietetyczny NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99. W dniach 30.09.2019-04.10.2019, w ramach Tygodnia Otwartego będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, dokonać badania składu ciała, degustacji dietetycznych potraw, wziąć udział w konkursie z nagrodami.

NaturHouse jest największą siecią punktów dietetycznych w naszym kraju z najbogatszym doświadczeniem, cechującym się wyśmienitą skutcznością w dążeniu i osiąganiu zakładanego celu! Bardzo dobrym przykładem jest Pani Monika, która schudła razem z nami 26,3 kg!

Obrazek

*Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane.

Poniżej wywiad z Panią Moniką:

- Pani Moniko, co skłoniło Panią do walki z nadmiarem kilogramów?

Decyzyjnym momentem było osiągnięcie wagi przekraczającej 100 kg oraz fakt, iż nosiłam ubrania w rozmiarze 48, a większość atrakcyjnych ubrań szyta jest na kobiety zdecydowanie szczuplejsze. Bardzo zmotywowała mnie fotografia z tamtego okresu, na których muszę przyznać mimo uśmiechu na twarzy nie wyglądałam korzystnie. Nie lubiłam być fotografowana. Postanowiłam zawalczyć o "nową figurę" przed wakacjami, a marzeniem było włożenie stroju bikini w okresie urlopowym. Nasiliły się u mnie również problemy zdrowotne z nadciśnieniem oraz bóle kręgosłupa, na które nadwaga a nawet otyłość miały wpływ

- Czy podejmowała Pani wcześniej próby odchudzania?

Tak! Dokładnie trzy lata wcześniej, także w NaturHouse startowałam z wagi 100,2 i dotarłam do 78 kg, ale nie sądziłam, że proces stabilizacji wagi pod kontrolą dietetyka jest tak ważnym elementem po procesie odchudzania i odpuściłam sobie sądząc, że schudłam i tak już pozostanie.

- Czy zaobserwowała Pani dodatkowe korzyści, poza redukcją masy ciała płynące ze stosowania kuracji w Centrum NaturHouse Stalowa Wola?

Moje samopoczucie wzrosło nieporównywalnie. Czuję wzmożone chęci do działania. Pokochałam swoje ciało na nowo. Uwielbiam szpilki i ubrania podkreślające figurę. Moje wyniki badań są bardzo dobre. Znikły problemy z nadciśnieniem i bóle kręgosłupa, a ostatnie badania okresowe w sierpniu 2019 mam aktualne aż na 4 lata. To wszystko dzięki redukcji masy ciała. Czuję się zdrowa i szczęśliwa. Zarażam tym wszystkich wokół.

- Co dawały Pani cotygodniowe wizyty z dietetykiem?

Przede wszystkim ogromne wsparcie, że nie jestem sama, a także motywację do trwania w długim procesie jakim jest utrata wagi z otyłości do zdrowej wagi. Podczas rozmów z dietetykiem uczyłam się na nowo zmiany złych nawyków żywieniowych oraz ich negatywnych skutkach dla mojego zdrowia.

- Pani Moniko, co było najtrudniejsze podczas trwania kuracji?

Na pewno liczne pokusy, szczególnie podczas wizyt poza domem, kiedy to rodzina bądź znajomi namawiali mnie na posiłek "zakazany" lub spożycie alkoholu, a każdym razem odmawiałam konsekwentnie. Z czasem otoczenie zaakceptowało moją dietę i nikogo nie dziwił już fakt, że zawsze mam zaplanowane posiłki w ciągu dnia oraz wodę do spożycia ze sobą.

- Osiągnęła Pani wspaniały wynik, jak reaguje na zmianę Pani rodzina, przyjaciele?

Oczywiście jedni gratulują, inni niedowierzają, że w takim czasie można taką zmianę wyglądu zewnętrznego przejść nie głodząc się. Ale są i takie osoby, które uważają, że znowu to to tylko na pewien czas zmiana i jak poprzednio dopadnie mnie efekt jo-jo. Wszystkim zawsze powtarzam, że dwa razy nie popełnia się tych samych błędów i po udanej stabilizacji mam zamiar wytrwać przy swojej nowej wadze.

- Czy jest Pani zadowolona ze współpracy z Centrum Dietetycznym Naturhouse Stalowa Wola?

Bardzo. Szczerze polecam panie: Agnieszkę i Martę ze Stalowej Woli. Obecnie byłam po opieką p. Agnieszki, która wspaniale mnie dopingowała i motywowała do walki jaką jest utrata wagi, ale muszę także wspomnieć o p. Marcie, z którą poprzednim razem pracowałam nad sobą w NH, ale niestety jej urlop przerwał "nasze wspólne efekty". Jestem jednak im obu wdzięczna za okazane wsparcie. Zawsze uśmiechnięte, służące cennymi radami i pomocą.

Sama bez opieki dietetyka na pewno nie uzyskałabym takich efektów. Dziękuję Wam!

Obrazek

Zapraszamy do zapisów na bezpłatną konsultację:

Centrum Dietetyczne NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99

pod numerem telefonu 503-940-573 lub online

Rezerwacje Stalowa Wola

Centrum Dietetyczne NaturHouse Nisko, Plac Wolności 13,

pod numerem telefonu 517-180-166 lub online

Rezerwacje Nisko

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona