Ta ulica przestanie przypominać rwącą rzekę

Image

Po deszczach, nawet tych niezbyt ulewnych, za każdym razem strażacy mają tam ręce pełne roboty. Po wypompowaniu wody zbierane są tablice rejestracyjne. Czy coś się zmieni w temacie?

Chodzi o ulicę Okulickiego na wysokości SanBanku, czyli odcinek za zakrętem jadąc od skrzyżowania na górce rozwadowskiej. O sprawie wielokrotnie pisaliśmy, pokazywaliśmy zdjęcia i materiał video z akcji osuszania drogi. Przejazd ulicą Okulickiego na wspomnianym odcinku jest po deszczach w zasadzie niemożliwy dla mniejszych aut. Większe jakoś sobie radzą. Teraz ma się to zmienić.

Jak zapowiedział prezydent Lucjusz Nadbereżny część ulicy Okulickiego zostanie zmodernizowana, by więcej nie dochodziło do takich sytuacji. Stanie się to jednak nie prędzej niż za rok.

- Część ulicy Okulickiego do wiaduktu zostanie w pełni zmodernizowana. W roku przyszłym chcielibyśmy rozpocząć to duże zadanie wraz z pełnym odwodnieniem tego osiedla, bo dużym problemem bloków w tej części ulicy Okulickiego przy SanBanku jest zalewanie tej ulicy. Będziemy starali się o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Biorąc pod uwagę przychylność rządu w stosunku do Stalowej Wolipieniądze uda się uzyskać. A póki co, kiedy pada jeździmy naokoło wybierając te bardziej suche rejony miasta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Do Babci i E2rwpg, hahahaha.

~Babcia

Raczej sfilcuje go starego ramola filmować śmiechu warte umiech

~E2rwpg

e2 daj sobie spokój z tym absyntem bo emeryta takie coś filmuje od razu i po co Ci to ,lepiej zrób sobie lewatywe A toast wznies sokiem z mirabelki

e2rds

Trolle pisowskie czy nie za bardzo was denerwuje ten obnażany smród kiełbasy wyborczej, więcej spokoju i dystansu, życie nie jest takie złe, musicie wytrzymać, przecież wam za to płacą. Jak dostanę następną trzynastkę, to wypiję kielich za wasze zdrowie, nawet Absyntu.

e2rds

Lekarz, widzę, że tobie zrobiono już parę lewatyw, w tym lewatywę mózgu i nie dziwi mnie, że tak piszesz. Możesz napisać który to twój kolejny nick trolla pisowskiego, może zmieniłeś z inteligenta po lewatywie.

~Lekarz

Jeszcze do 24 dziś na sorze czopkujemy A e2 tobie możemy zrobić lewatywe gratis

e2rds

Ludzie czytający te reportaże, dotyczy też to trolli pisowskich czytajcie je uważnie. W reportażu jak prezentowano te obiecane witrualnie 20 mln, napisano cyt. "Kolejnym wyzwaniem ma być likwidacja w 2020 roku kłopotów z zalewaniem części ul. Okulickiego na wysokości SanBanku. Odwodnienie osiedla jest koniecznością ze względu na podtopienia jakie mają tam miejsce po każdej większej ulewie." W tym już napisano, że ta inwestycja będzie odłożona do realizacji nie prędzej niż za rok, oznacza to że stworzono furtkę do realizacji w czasie nieokreślonym. Trolle biją brawa, a ludzie myślą, że będzie to w przyszłym roku, właśnie tak tworzy się propagandę sukcesy.

e2rds

inteligent, ty to tak w pracy nie masz innego zajęcia tylko pisać na forum, czy jesteś może zatrudniony jako pisowski hejter w farmie trolli i już ci pisałem jaki z ciebie inteligent, a co będzie z tej kiełbasy wyborczej odłożonej do realizacji nie prędzej niż za rok to się okaże.
A na temat buhahaaa i dziadka to szkoda języka strzępić bo to tacy sami inteligenci jak ty, przyszłość pokaże jak będzie z realizacją obietnic, byle nie były wykonane tak jak przedszkole i rewitalizacja placu przed MDK-em.
dziadek, ty jeszcze tak nie ciesz, bo i ty i buhahaaa możecie jeszcze ten szczaw żreć i mirabelki i to niedługo, bo mnie to nie grozi. Pozdrawiam zadowolonych trolli pisowskich.

~dziadek

Inteligent....e2rwetes udaje Tadka Norka a zna sie na kanałach jak Karol Krawczyk. A to co pisze buhaha o nim to tak to jak bracia blizniacy ze Stefkiem i wychowani na szczawiu i mirabelkach czy ulegałkach to w głowie sie po tym najnormalniej mózg lasuje.Biedaki.

~buhahaaa

erdees to taki drugi demagog jak Steff Niesiomirabelski.....Pamiętam jak ja chodziłem do szkoły, to wtedy rzeczywiście jeśli ktoś miał bułkę, kawałek czekolady, to było: "daj gryza". Myśmy grali w piłkę, bo była przerwa, to wyjedliśmy cały szczaw z nasypu i wszystkie śliwki ulęgałki, mirabelki jedliśmy. A potem sadzilismy las.....umiech))))

~inteligent

Do e2rds, po pierwsze jak zwykle nie masz racji a zabierasz głos w sprawch o których nie masz pojęcia. Żeby na ulicy OKULICKIEGO nie zbierała się woda to po pierwsze trzeba wzdłuż ulicy KEN zakopac nowe kolektory takie jak zrobił pan SIBIGA na ulicy OFIAR KATYNIA o średnicy 1,5 metra. Bo te które były zrobionde w tamtej epoce po pierwsze są za małej średnicy , po drugie zostaly zalene cementem w środku podczas budowy tego przejazdu nad torami w czasach komuny. Tak wtey się do roboty przykladali ludzie aż strach pomyślec gdyby dzis tak wszystko robiono. A dla twojej jasności trzeba było ostatnio oglądac telewizje TVP info byś zobaczył jak cała LÓDZ zamieniła się w jedno wielkie jezioro.

manukun

Wina Szlęzaka! Przecież mógł naprawić w 2008 r. Nadbereżny jest niewinny jak zwykle.

jusek

Więcej betonu i asfaltu.

~Hugo

Gondole miasto powinno zakupić i będzie kolejna atrakcja.

e2rds

Dziadek, mnie to lata, ale ciekawi mnie jak to zrobią. Już wcześniej pisałem, że między najniższym punktem na Okulickiego, a skrzyżowaniem na górce jest różnica poziomów 8 metrów i nie ma takiej kanalizacji która podoła przy ulewach. Tylko kwestia ile będzie ta woda stała, dokładnie tak jak przed wiaduktem.

~taxi

Popatrzmy prawdzie w oczy, pan Nadbereżny bryluje w mieście już 5 lat(rozpoczął druga kadencję!) i dalej jego zwolennicy/k uzywaja sobie na poprzedniku czy opozycji. Jest to kuriozum taka linia obrony prezydenta. Ledwo co zmusiliśmy LN do wyremontowania części chodnika przy tej ulicy bo gorszego nawet w Rozwadowie nie było a już o nawierzchni samej ulicy nie ma co myśleć. Słyszymy z ust ważnej persony... za rok. Po się ma spieszyć skoro i tak mu wszystko wolno i nikt mu nie podskoczy. Łatwiej byłoby zainstalować w tamtym miejscu kilka rowerów wodnych, kajaków czy podręczne wodery niż obiecywać gruszki na wierzbie! Na tym przykladzie widać cynizm decydenta jak na dłoni.

~he hee

poprzednika to waliło, a tfuski haratali w gałe .

~Czarek

Ciekawe czemu za poprzednika tego nie zrobili. ? Nie zalewało wtedy ? Nie miał hulajnogi zeby podjechac i zobaczyc ?

~Rrrr

Opozycja krzyczy a sami nic nie zrobili. Mieli szansę.

wopin

Już od 2 lat zbiera na to pianiedze....
Zapraszam szefa na przejażdżkę hulajnoga zaraz po deszczu

~Coś nowego

Jak SAN BANK to woda musi być zmienić nazwę na OKULICI BANK i woda zniknie .

~Dziadek

Erdeesik tu masz to o czym się martwiłeś niedawno,

~kierowca

I bardzo dobrze~!