Od 2 września 2019 roku zamknięty ruch. Inaczej kursują autobusy miejskie

Image

W związku z przebudową przejazdu kolejowo - drogowego na ulicy Sandomierskiej, obok wieży ciśnień, zamknięto ruch na drodze.

Chodzi o przejazd znajdujący się w sąsiedztwie parku w Charzewicach. Samochody muszą kierować się na objazdy ul. Podskarpową i Brandwicką lub przez osiedle Piaski, ul. Składową i Świerkową.

Powodem jest trwający remont linii kolejowej relacji Stalowa Wola- Lublin. Prace prowadzone w tej chwili na tym odcinki spowodowane są elektryfikacją linii.Podobne prace będą wykonywane wkrótce na drugim przejeździe w ciągu ul. Sandomierskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Ziołową. Termin nie został jeszcze podany.

Utrudnienia na Sandomierskiej potrwają do 15 września 2019 roku.

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ulicy Sandomierskiej w Stalowej Woli od 02.09 do 15.09 br. nieczynne będą dla linii nr 14 przystanki na ulicy Sandomierskiej (Sandomierska – Muzeum, Sandomierska – Wrzosowa, Sandomierska – Ziołowa).

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ulicy Sandomierskiej w Stalowej Woli od 02.09 do 15.09 br. obowiązywać będą następujące zmiany w realizacji kursów komunikacji miejskiej:

Osoby zainteresowane dojazdem do Stalowej Woli i Niska linią nr 4 będą dowożone busem MZK do przystanku Pilchów – Sklep. W Pilchowie będą przesiadać się na autobus linii nr 4. Natomiast pasażerowie, którzy chcą dojechać z miasta do przystanków na ul. Sandomierskiej, korzystają z linii 4, która dowiezie ich do Pilchowa, skąd bus MZK dowiezie ich na przystanki na ul. Sandomierskiej. W związku z tym zmianie ulegną godziny odjazdu z przystanków na ul. Sandomierskiej oraz Agatówce. Pasażerowie będą zabierani z przystanków na ul. Sandomierskiej na pasie w kierunku Agatówki (!!!). Te same zasady będą obowiązywać pasażerów korzystających przystanku w Agatówce.

Planowane zamknięcie przejazdu kolejowego w poniedziałek. W godzinach porannych ruch ma odbywać się normalnie. Prosimy Pasażerów, aby zwrócili uwagę na informację na przystankach. Poniżej rozkład jazdy busa, który będzie dowoził do przystanku w Pilchowie.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Mariusz77

wafik68 pretensje miej do pkp a nie kudlatego lucka bo to teren pkp

~wafik68

Dobrze ze zamkneli bo tam po jednej stronie jest wizytowka Stalowej Woli czyli guz i beton po parowozowni.Wstyd krajobraz jak po wojnie swiatowej.Mija 5 lat a tam dalej straszy ten balagan i gruzowisko.Lucek nawet nie zajmuje sie tym bo tam parkingu nie bedzie budowal ani placu zabaw.Zeby ten gruz byl cos wart to juz dawno by zniknal tak jak szyny i metalowe wsporniki po parowozowni.

Triumph

Tak tak bo się nie da zrobić ich w jednym terminie? Tak samo trzebabylo ustawić dwa stopy gdzie ruch pociągów został całkowicie wstrzymany na czas remontu. Co za debilizm!