San zatopiony w Gliniance

Image

W piątej kolejce San Stalowa Wola stracił pierwsze bramki i pierwsze punkty. Mecz z mającym na swoim koncie komplet punktów Orłem Glinianka zapowiadał się jako hit kolejki. Spotkanie dostarczyło wiele emocji i okraszone zostało czteroma bramkami. Zwycięstwo gospodarzy spowodowało, że San w następnej kolejce, podejmując lidera z Harasiuk, nie może sobie pozwolić na porażkę. Ewentualna przegrana może już na starcie mocno skomplikować kwestię awansu. Ceramika Harasiuki i Orzeł Glinianka to na tę chwilę drużyny z kompletem punktów.

Mecz San – Ceramika w sobotę 07.09.2019 o godzinie 16:00.

Orzeł Glinianka – PKS San Stalowa Wola 3:1

Stal II Stalowa Wola w pojedynku z Ekoball Sanok wygrywała już 2:0. Niestety, w ostatnich minutach straciła cenne 3 punkty, remisując ostatecznie 2:2. Z dorobkiem 4 punktów w 6 meczach nasza drużyna plasuje się na 13 pozycji w IV lidze.

Następny mecz nasze rezerwy rozegrają w Przemyślu z tamtejszą Polonią. Początek spotkania w sobotę 07.09.2019 o godzinie 11:00.

STAL II STALOWA WOLA - EKOBALL STAL SANOK 2:2

Bramki: 1:0 Stelmach 4, 2:0 Marut 19, 2:1 Kuzio 24, Tabisz 89

Stal II: Konefał, Stępniowski, Jarosz, Szifer, Tłuczek, Stelmach, Marut,Mistrzyk, Kuchyt (86. Piechniak), Piotrowski(76. Myszak),Zjawiński

Opracował Radosław Brzyski

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.