Miejskie zakończenie wakacji na grillu

Image

Koniec sezonu urlopowego, ostatnie gorące dni roku były okazją do zorganizowania pożegnalnej imprezy wakacyjnej.

W sobotę w Parku Miejskim miasto pożegnało wakacje. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji dla młodszych i starszych. Był więc dmuchany park rozrywki, malowanie twarzy, animacje dla dzieci, występ orkiestry dętej, warsztaty malowania ekotoreb, konkursy z nagrodami i wiele innych. Ponadto, jak na prawdziwe grillowanie przystało, przygotowano potrawy z grilla, a dla smakoszy słodyczy watę cukrową i popcorn.

Jako, że panowały tropikalne warunki mocno oblegany był park wodny. Dzieciaki szalały w nim radośnie chlapiąc się i korzystając z atrakcji. A kto wolał z góry spoglądać na świat, mógł powspinać się po parku linowym zażywając nieco ruchu „w przestworzach”.

Końcówka wakacji, choć nie dla studentów, którzy jeszcze przez miesiąc będą mogli wypoczywać lub pracować zbierając fundusze na dalszą naukę, upływa pod znakiem słońca i wysokich temperatur. A już od poniedziałku trzeba będzie, z czystą kartą, rozpocząć żmudny rok szkolny lub przedszkolny. Trzeba więc naładować do pełna akumulatory mocy, by mieć siłę na nowe wyzwania.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~stalowiak

Dobra ta kiełbasa była stałem w kolejce z rodziną ze trzy razy wzięliśmy 15 kiełbasek i 3 karkówki

~fix

Nie chodze na takie plebskie imprezy ale sadzac po kolejce tak było .

~Mirabelka

Bardzo fajna impreza dla całych rodzin, były tłumy. Opozycja już szkaluje. Naprawdę żałosne

~he hee

tego nigdy by nie było jakby rzadziła peło.

~Lex

Jeszcze się nie odzywa bo przelyka kiełbasę z wczoraj haha

~Trol

Było fajnie . A już się odzywa hejter Ładny Lrzytuła

~kika

Wszyscy co komentujecie jesteście żałośni . Jeśli chodzi o ścisłość to skąd masz taką informację ,że za darmo. Na pewno tam byłeś/byłaś i węszyłaś... co by jeszcze napisać/ swoje wywody na ten temat/. Źle CI to się nie patrz co dzieje się wokół.Idź swoją drogą,pracuj ,baw się ,pij piwko zapychaj się pizzą tańcz na parkiecie itd A zresztą szkoda słów na takie komentarze.

~wyborca

Władza nam funduje wzrost cen za bezpłatną kiełbasę wyborczą wzrost cen prądu podatek handlowy wzrost akcyz ..Ludzie przejrzycie na oczy

~fix

A te tluki stoja w kilometrowej kolejce żeby kawalek kiełbasy dostać za darmoszke zenada !!

~Marek

To teraz oczekuję na "mowę miłości" naszej opozycji smiech2

piket

i to wszystko za "darmo" a ciemny lud to kupił umiech

~Yunak

Miejmy nadzieje, ze pracownicy MDK dostali za sobote wynagrodzenie a nie robili za tzw. odbior godzin. Pani Monika Trela potrafi przynajmniej swoim znajomym w urzedzie zalatwic wynagrodzenie za prace w soboty. Reszta robi za darmo i moze sobie ew godziny odebrac....