Miejskie zakończenie wakacji na grillu

Image

Koniec sezonu urlopowego, ostatnie gorące dni roku były okazją do zorganizowania pożegnalnej imprezy wakacyjnej.

W sobotę w Parku Miejskim miasto pożegnało wakacje. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji dla młodszych i starszych. Był więc dmuchany park rozrywki, malowanie twarzy, animacje dla dzieci, występ orkiestry dętej, warsztaty malowania ekotoreb, konkursy z nagrodami i wiele innych. Ponadto, jak na prawdziwe grillowanie przystało, przygotowano potrawy z grilla, a dla smakoszy słodyczy watę cukrową i popcorn.

Jako, że panowały tropikalne warunki mocno oblegany był park wodny. Dzieciaki szalały w nim radośnie chlapiąc się i korzystając z atrakcji. A kto wolał z góry spoglądać na świat, mógł powspinać się po parku linowym zażywając nieco ruchu „w przestworzach”.

Końcówka wakacji, choć nie dla studentów, którzy jeszcze przez miesiąc będą mogli wypoczywać lub pracować zbierając fundusze na dalszą naukę, upływa pod znakiem słońca i wysokich temperatur. A już od poniedziałku trzeba będzie, z czystą kartą, rozpocząć żmudny rok szkolny lub przedszkolny. Trzeba więc naładować do pełna akumulatory mocy, by mieć siłę na nowe wyzwania.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.