Pobili tak, że doznał złamania otwartego nogi

Image

W piątek przy ulicy Okulickiego 1B doszło do pobicia 39- letniego mężczyzny. Trzech napastników zostało już schwytanych przez policjantów.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia około godziny 18:40. Przy wieżowcu obok przejazdu kolejowego zamontowane są kamery monitoringu, które napaść zarejestrowały. Nie ma więc żadnych wątpliwości, kto okazał się być oprawcą. Bandytów było trzech, dwóch z nich to bracia. Jeden z nich niedawno wyszedł z więzienia. Jak widać resocjalizacja za kratami nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Partnerka 39- latka była nie raz zaczepiana przez tych trzech mężczyzn. Strach było więc wyjść przed blok, zwłaszcza, że kobieta jest matką maleńkiej dziewczynki.

Brutalna napaść została przerwana przez odważnych przechodniów. Na miejsce przyjechała policja. Mężczyzna leżał na ziemi. Cały być posiniaczony i we krwi. Kość ze złamanej nogi przebiła skórę. 39- latek był przytomny, ale w szoku. Po około 10 minutach przyjechał zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany został odtransportowany do szpitala. Trafił na oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii gdzie przebywa do dziś.

Policja natychmiast zebrała dane odnośnie napastników i rozpoczęła poszukiwania. Bandyci zostali schwytani i doprowadzeni na komendę. Obecnie przebywają już w areszcie. Zajęła się nimi prokuratura. Postawiono im zarzuty. Jeden z mężczyzn brutalnie okładał 39- latka metalową rurą. Napastnicy byli agresywni i bezlitośni. Za zwrócenie im uwagi mogli nawet zabić. Do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli skierowany został wniosek o tymczasowe ich aresztowanie.

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do lat 10, w warunkach recydywy nawet do lat 15 lat.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.