Szymon Szydełko trenerem Stali Stalowa Wola?

Image

W przyszłym tygodniu, jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, na trenera Stali Stalowa Wola zostanie powołany Szymon Szydełko. Po ostatnich porażkach Stali Stalowa Wola Paweł Wtorek złożył dymisję. Rozpoczęły się poszukiwania nowego szkoleniowca. Zostanie nim z dużym prawdopodobieństwem Szymon Szydełko. Obecnie ten 36- letni szkoleniowiec pracuje w Sokole Sieniawa, gdzie z sukcesami prowadzi 3 ligowy zespół.

Czy Szydełko splecie naszą drużynę w zwartą, solidną całość ? Czy zaceruje dziurawą obronę i stworzy wzorzec gry dający efekty bramkowe i punktowe? W najbliższych godzinach zapadną postanowienia, które zdecydują o powodzeniu koncepcji budowy drużyny przez tego szkoleniowca.

Przygotował: Radosław Brzyski

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~zbychu

Wtorek Lebioda fabianowski dlaczego nie sluchaliscie dobrych rad Palika ? Daleko wam do CZESIA ?

~jann

F abian nich ustala sklad STALI 2 w 4 lidze a zdala od 1 druzyny .a najlepiej by zrobil podajac sie do dymisji !!!

~Rolnik

Nie ważne Szydełko podpisał już

~surer2

DO super!! NIE pisz glupot sklad ustalil PALIK A nie Fabianowski .

~Super!!

Fabian pojechał z Nimi na mecz i to On ustawił skład. Nie to żeby on Odwrócił do Góry nogami zespół ale jest efekt!!Teraz nowy trener i będzie Ok. Tak myślę i mam Nadzieję!!Pozdro dla Kibiców nie kiboli i Hejterów!!

~siwy

może przyniesie nam szczęście. szydełko prawie jak szydło umiech

~desta

kupili mecz czy prezent od sędziego?

~Oleole

Jeeeeeest wygrali 1 do 0 teraz Szydełko wkracza do akcji i w górę tabeli nas poprowadzi Czesiu cieki za wszystko szczerze chyba grali przeciw Wtorkowi zaciezkie treningi ale brawo dzisiaj świętujemy i tlumnie w październiku na hutnicza

~Ha ha ha

To czemu Nowak był taki durny,że rok czasu na to.patrzył?

~Okulickiego

Teraz widc jak na dłoni,że kopcze grali jednak przeciwki Wtorkowi.Przegrywali mecze,robili co mogli,żeby sie go tylko pozbyć,bo za bardzo im dawał w kość na treningach,codzienne bieganie po 15 km.Teraz pojechali do Elbląga bez trenera tylko z Czesiem słupem i jakoś potrafią grac jak równy z równym z faworyzowaną Olimpią.Do pełni szczęścia,by tam wygrać brakuje dosłownie kilka minut,bo mecz niebawem się kończy.

~Ha ha ha

Proszę jak można cieszyć się jedną bramką w 70 minucie u pana Nowaka .Trza to zapić.

~Yes

70 minuta w Elblągu i nadal wygrywamy 1-0,żeby tylko dowieżli to skromniutkie zwyciestwo.Może chociaż tym razem szczęście Stalówce dopisze i zgarniemy te upragnione 3 punkty

~Brawo

Boże do przerwy wygrywają 1 do 0

TylkoZKS

Na nowym stadionie na Hutniczej będziemy śpiewać różne fajne piosenki, zwłaszcza o prezesie Nowaku. Będziemy nazywać go na wiele sposobów, używając słów na k. i ch.

~Kot

Jojo. Częściej zagladacie na komende niż wielu z Was na mecze więc zamilcz.

Wicked

ja nie rozumiem po co miasto inwestuje w coś takiego jak piłka nożna... przecież to biegający czubki na czele którzy nic nie dość że nie zarobią dla miasta to i jeszcze wstyd przynoszą... ale miasto lubi tracić pieniążki na coś co się nie zwróci nigdy w życiu...

~Obiektywnie

Nowak jak rymnie zaimponowałeś jaki ty jesteś cudowny, zniszczyłeś drużynę ktora grała, odpuściłeś dobrych zawodników a wziąłeś szrot, miałeś otworzyć szkołę a chyna wkrótce ją zamkniesz, miejsce w tabeli mamy zajeb.....e, a teraz załatwiłeś trenera z 4 ligi.
Kuźwa pasmo nieustających sukcesów, jesteś cudowne dziecko menadzerki,będą o tobie kibole pieśni śpiewać.

wopin

Lepiej bić w 4 człowieka na ulicy

~Kot

Jo-jo sterydy wam zabrać i każdy z Was będzie taka cipka.

~jojo

a antystal woli jak zwykle zgrywać cipke-bohatera i klepać w klawiature te swoje gówniane komentarze.

~Ha ha ha

Noże piłkarze w ogóle są w opozycji

~pilka nozna

wcale bym sie nie zdziwil jakby pilkarze grali przeciwko Wtorkowi albo prezesowi

~kibice

To po co jechać do Elblaga jak jest wkalkulowana przegrana, to puscic walkowerem i obciachu po przegranej by nie było a i zadluzenie mniejsze .

~------

Nowak jest wkalkulowany w przegrana.Chlopak błaźni się od ponad roku.

~Narodowiec

Przegrana jest wkalkulowana żeby zobaczyć efekty nowego trenera potrzeba czasu nigdy nie ma tak że wchodzisz do sztani i od razu zaczyna się grać lepiej cierpliwosc pokora i solidna żmudna praca

~antystal

Kibolskie trolle przygotowani na becki od Olimpii E ?Ilu was pojechalo na mecz z 5 się znajdzie ?Do Boguchwaly macie za daleko a tam byscie pojechali jaka druzyna tacy kibole pośmiewisko z kroli podkarpacia i polewka tylko jest !

~Sukces

Rok czasu prezesury Nowaka za nami e
Po roku stracili trenera.Trenerzy bez uprawnień i miejsce w tabeli jest jakie jest.
Ale są krzesełka w.kluboe ,,Kibice Razem,

~dojna zmiana+

pis i reputacja= stalowełajno

~Rudolf

Nie dzisiejszy bo od jutra zacznie pracę dzisiaj przegrają na spontanie chociaż niech walczą pojechał z nimi Palik jako trener Szydełko od jutra

~Siad

No to trzymamy kciuki za dzisiejszy mecz.Nowy trener.Nowa szansa.W końcu PAN PREZES ma 5 lat .Usiądźcie kibice grzecznie na krzesełkach od PANA PREZYDENTA.Nie ubliżajciePrzed Wami jeszcze długie cztery lata.