Pijana matka opiekowała się dziećmi

Image

We wtorek wieczorem policjanci na wniosek kuratora sprawdzili stan trzeźwości mieszkanki Jeżowego. Kurator zgłosiła, że kobieta opiekująca się pięciorgiem dzieci jest pod wpływem alkoholu.

Przed godz. 19.00 policjanci zostali skierowani na interwencję do Jeżowego, gdzie kurator zastała swoją podopieczną pod wpływem alkoholu. Kobieta pomimo stanu upojenia alkoholowego opiekowała się piątką dzieci w wieku od 5 do 15 lat.

Policjanci zbadali jej stan trzeźwości. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzieci zostały przekazane pod opiekę babci.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Blondi

Obywatel
Chyba Twoje myślenie też nie jest Twoją mocną stroną ... Umiesz czytać ze zrozumieniem o co chodziło katiczix ? Przeczytaj jeszcze ze trzy razy może wtedy dotrze.. a tak poza tym co by się nie działo to zawsze wina 500+ i te głupie komentarze piszą tylko zazdrośni ludzie tyle w temacie brawo katiczix zamknij im te jadaczki pozdrawiam cieplutko panie obywatelu

e2rds

~Baran beczy, no właśnie, ty baranie tylko beczysz, to owca wychowuje potomstwo i tu masz rację baranie, że beczysz. Zresztą, taki rozum to może być tylko we łbie uszytym z tej skóry co baran nosi między nogami

~kryszek69

Wychowałem dwójkę dzieci, bez jednej złotówki od państwa,bo nigdy mi się nie należało.Bo ja niestety pracowałem na moje dzieci i szlak mnie trafia jak ktoś mówi że ty nie wiesz ile kosztuje wychowanie dzieci.

~Xyz

Z tego co wiem, dzieci są na wakacjach i wcale nie dzieje im się krzywda. Bardziej zastanawiające jest to, gdzie była opieka, gdy dzieci były małe i faktycznie jej potrzebowały. Kurator przydzielany jest rodzinom w różnych sytuacjach, nie tylko przez alkohol. Wypić, zwłaszcza letnim wieczorem, zdarza się i najlepszym rodzicom.

~bezdzietny

najpierw zarabiam pieniazki a pozniej sie rozmnazam jak królik.... a nie jak patologia... tzn teraz to sie beneficjenci nazywa.... najpierw dawac na lewo i prawo a pozniej płakac ze sie nie ma i tylko czekac aż panstwo (czyli obywatele pracujacy) dadzą.... zero wyksztalcenia zero umiejetnosci, tylko dej bo mnie sie nalezy

~Baran beczy

Barany becza i becza najwiecej do powiedzenia o 500+ maja ci co nie maja dzieci haha
Wez jeden z drugim wychowaj dziecko od malenkiego to zobaczysz jaki to wysilek

Tyle w temacie 500+

~pracujący

Dość utrzymywania meneli i patologii. Zabrać 500+ wszystkim co nie pracują. Jak chcą pieniądze to do kamieniołomów zagonić i do roboty a nie się będą opierdalać !!!!!!!!!!!!!!!

~Jasiek

Do kabi
Nie zazdroszczę. Wskazuje że ogłupienie przez rządzących, nastawionych na doraźny sukces, nie myśląc o przyszłości prowadzi do katastrofy może nie nasze pokolenie ale pokolenie naszych dzieci.
Po 1989 , my Polacy wykonaliśmy tytaniczną pracę goniąc zachodnią Europę.
Dziś poprzez swoje działania, rządzący i kościół chcą nasz rozwój zatrzymać. Tak gospodarczy jak i społeczny.
Niestety na arenie politycznej nie ma nikogo kto powiedziałby:” pracuj, a będziesz mieć”
Rozbudzone nadzieje socjalne doprowadzą do sytuacji którą obserwujemy w Wenezueli

~obywatel

Kaczitix ty prostaku, myslenie nie jest twoją mocną stroną.....

kabi

co jasiek, zazdrościsz?

~Kaczitix

A ty PRAWDA zal dupe ściska bo my siedzimy na 500+a Ty do roboty zapie....ałas? A wazelinke to Sobie zostaw bo juz Ci pewnie potrzebna

~PRAWDA

DAJCIE JEJ JESZCZE NASTEPNE 500++++, DO ROBOTY NIECH IDZIE TO NIE BEDZIE MIALA CZASU NA GLUPOTY, TAK JAK TO WSZYSCY ROBILISMY PRZED PISOWSKA WAZELINA!!!!!!!!

~to-polska

tak się stacza Polska na dno, rządzi patologia na wsi i w mieście na podkarpaciu

~Juzef

Wg lokalnych standardów nie pijana a jeno wypita.

go123

Nie jej wina, że kuratorka wpadła z zaskoczenia o 19:00 wieczorem.
Ale jak już przyjechała, to trzeba było nie wpuszczać.

~Jaga

2.500 zl i sie rzadzi ! Opieka dolozy konkubent dorobi i gitara,jest pieniadz jest zabawa.

stella

Stslowemiasto czy stslowejoezowe?!

mark30

500+ działa

~Jasiek

Jeżowe to nie miejsce. To stan umysłu.
85% w wyborach parlamentarnych dla PiS. 92% dla Dudy w wyborach prezydenckich.
Nie dziwi nic. Kiedyś miejscem spotkań była "Jeżowianka" siedlisko wszelkiej patologii, gdzie piwo lało się strumieniami, a uczestnicy byli instruowani jak bić babę.
Dziś, dzięki silnym wpływom kościoła wszyscy popierają "dobrą zmianę" i żadne argumenty co do nepotyzmu, zakłamania itp itd do nich nie docierają.
Mają 500+, oglądają tvpis, wszystko co jest najlepsze jest w USA ( passaic, garfield i inne dziury NJ) gdzie każdy ma kogoś z rodziny. A ziemia leży ugorem bo przecież nie opłaca się uprawiać nic na tych 4 ha, których i tak nie sprzedam komuś kto chciałby powiększyć swój areał ,... bo to przecież ojcowizna.
Reasumując. Mieszkaniec Jeżowego wierzy że partia da mu ... by miał 2 promile codzień, Ameryka to jest to, a łojcowizny nie sprzedam. Totalna patologia

~set

Na odwyk suke. Jak ma kuratora to juz magnezja na maxa.Jak sie nie zgłosi zabrać 500+. Dość utrzymywania meneli bo w życiu nie wyszło i pija na poprawę humoru