PCPN na ostatniej prostej

Image

Wielkimi krokami zbliża się koniec wszystkich prac związanych z budową Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

PCPN za kilka tygodni ma być gotowe do użytku. Prezydent miasta zakłada, że wszystkie odbiory obiektu zakończą się w październiku.

- Prace, które w tej chwili są realizowane są kluczowe i zarazem kończące ten projekt. Wewnątrz trybuny kończony jest „biały montaż”- wszystkie instalacje, które są tam dokonywane. Kończony jest system ogrzewania głównej murawy. W tym tygodniu rozpoczną się prace budowy poszczególnych warstw wegetacyjnych. Na to zostanie nałożona trawa, kładziona w systemie rolkowym. W ubiegłym tygodniu rozpoczął się proces montowania krzesełek na całej trybunie. Liczymy, że te kluczowe, najtrudniejsze elementy zakończą się końcem sierpnia, początkiem września- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Przypomnijmy, że inwestycja ta objęła: przebudowę płyty głównej, budowę 2 boisk trawiastych, budowę boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z halą pneumatyczną, budowę trybuny zachodniej, w której znajdują się pomieszczenia użytkowe m.in. zaplecze szatniowo- sportowe, pomieszczenia dla trenerów i personelu sportowego, pomieszczenie odnowy biologicznej, sala konferencyjna, magazyn sprzętu sportowego, pomieszczenia dla delegata i obserwatora PZPN.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Polak

Zadłużenie klubu za Szlezaka też było lepsze że w tym sezonie się nie wiedzie nie znaczy że nie będzie dobrze jest kryzys formy trzeba popracować aby go wyeliminować a PCPN jest dydykowany przede wszystkim dla młodzieży z całego Podkarpacia

~ssmiech

Piekny stadion będą mieli lekkoatleci , bo te dziadowskie piłkarze pseudo mogą grac w Rozwadowie.Nie sa godni wystepowac na takim stadionie wygonić to tałatajstwo piłkarskie do aluminiowych fabryk niech wstydu mieszkańcom nie robia na cala polske.A te 55 mln to wyrzucenie pieniędzy w bloto,nigdy w stalowej nie będzie pilki kopanej na wysokim poziomie gdy caly czas ludzie zarzadzajacy będą z przypadku i nie będzie się od nich wymagac wynikow .Obnizyc im zarobki i inaczej będą patrzeć na prace .Za PANA SZLEZAKA BYLI ROZLICZANI I BYLY WYNIKI O NIEBO LEPSZE!Nie chce się pracować won z miasta i klubu!!

~Mieszkaniec

Zajebiście ten stadion będzie wyglądał