Zawrzało po słowach Jarosława Kaczyńskiego w Stalowej Woli

Image

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył na Jarosława Kaczyńskiego doniesienie po wizycie prezesa PiS w Stalowej Woli. O co chodzi?

Arcybiskup Marek Jędraszewski, podczas homilii wygłoszonej w krakowskim kościele mariackim w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, powiedział:

- Czerwona zaraza już po naszej ziemi na szczęście nie chodzi, co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, nasze serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska, nie czerwona, ale tęczowa.

Słowa te oburzyły nie tylko środowiska LGBT, których symbolem jest tęcza, bo wkładanie do jednego worka osoby siejące zamęt (obrażające wartości religijne, zakładające Matce Boskiej Częstochowskiej tęczową aureolę lub sprzedające Matkę Boską w kształcie waginy) wraz ze wszystkimi osobami np. homoseksualnymi odcinającymi się od takich praktyk nie wszystkim się spodobało. Tym samym słowa wypływające z kościoła katolickiego, który bądź co bądź pod swe skrzyła ma miłosiernie przygarnąć wszystkie owieczki, a może zwłaszcza te czarne i pogubione, nie zostały najlepiej przyjęte. Podczas wyborów Mr Gay Poland w Poznaniu drag queen trzymała lalkę ze zdjęciem abp. Marka Jędraszewskiego. Na zdjęciach widać było też „krew” na jej ubraniu. TVP Poznań uważała, że na imprezie doszło do symulacji zabójstwa arcybiskupa, ale środowisko LGBT odcięły się od tego zdarzenia. Do występu odniosła się Mariolkaa Rebell, drag queen, której występ wywołał kontrowersje.

- Emocje jakie mną targały po wypowiedzi arcybiskupa Jędraszewskiego zostały przeze mnie przedstawione w sposób, którego żałuję. Kukła użyta w performancie była metaforą nie osoby arcybiskupa, lecz poglądów i wypowiedzi, które w ostatnim czasie zostały przez niego wyrażone. Niemniej jednak rozumiem, iż występ przybrał kształt przekraczający granice wyrażania siebie. Wszystkie otrzymane uwagi wzięłam do serca- przeprosiła na fb.

Ale sprawa nie umarła śmiercią naturalną, bo do zdarzenia odniósł się między innymi minister MON:

- To głos, którego bardzo wielu ludzi oczekiwało od dawna, nazwania rzeczy po imieniu, nazwania zła złem. To odważny kapłan. Powiedział to, co należy powiedzieć- mówił na antenie TVP Info minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

W niedzielne popołudnie w Parku Miejskim o wydarzeniach w Poznaniu mówił również prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Popierając poglądy i słowa arcybiskupa potępił zachowanie drag queen. Wyraził wdzięczność arcybiskupowi za homilię.

- Chcę powiedzieć, że jestem osobiście, ale sądzę, że bardzo wielu spośród państwa: jest ogromnie wdzięczna księdzu arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za to, że w słowach zdecydowanych, jednoznacznych ujął ten problem. To jest dzisiaj naprawdę wielki problem dla Polski. Jeżeli chcemy za pięć, za dziesięć lat żyć w Polsce dużo zamożniejszej niż dzisiaj, żyć dużo lepiej, ale żyć w wolności, nie podlegać temu wszystkiemu co niestety dzieje się już na zachód od naszych granic, gdzie wolność jest w gruncie rzeczy likwidowana, gdzie ludzie są karani nie tylko poprzez tzw. hejt, ale są także karani poprzez presje administracyjne czy sądowe za to, co mówią to, co myślą, żeby to nie przyszło do naszego kraju. Polska musi być wyspą wolności- mówił Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli.

Ale nie wszystkim te słowa się spodobały, bo dzień później Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa uznając, że „poseł Kaczyński publicznie pochwalił czyn przestępczy”. [p]- W naszej opinii czyn którego dopuścił się poseł Kaczyński wypełnia znamiona przestępstwa z artykułu 255 kodeksu karnego mówiącego: § 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złoży jutro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego. Będziemy domagać się jego ukarania i postawienia go przed sądem- napisano wczoraj na fb Ośrodka.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Neutralny

Myślę że scenariusz Ateisty, może się ziścić.

adrian2

Na Żoliborzu w małym domeczku
Pomiędzy ludźmi tak po sąsiedzku
Sam, bez teściowej, dzieci i żony
Mieszkał staruszek pewien zmarszczony
Ponieważ kotów hodował parkę
Pokrytą sierścią miał marynarkę
Do tego jeszcze w skarpetkach dziury
Co dopełniały obraz ponury
Cicho się jakoś po świecie błąkał
Nie prawa jazdy, nie w banku konta
Z rodziny został sam z bratanicą
Co wielokrotną była dziewicą
Staruszek ten miał na władzę parcie
I do tej władzy dążył uparcie
Aż wreszcie na przekór całemu światu
Zbudował sobie partię frustratòw
Która na skutek losu przekory
Wygrała w końcu w Polsce wybory
I niewątpliwie za tą przyczyną
Niezwykle nam się dziadek rozwinął
Realizując swój pomysł śmiały
Podporządkował sobie kraj cały
Rozdawał stołki i kasę dzielił
Tłumacząc reszcie obywateli
Że choć jest ciężko i gorzej będzie
To on wciąż dobro ich ma na względzie
Nie czerpiąc przy tym korzyści żadnych
Sam biedny, skromny i nieporadny
A pewnym szarym styczniowym świtem
W świat poszły wieści niesamowite
Że to nie tylko dom i dwa koty
Lecz jeszcze kilka milionów złotych
Tak pomalutku do grosza grosik
Biedny staruszek Polsce zakosil
A więc bogatsi tym doświadczeniem
Na przyszłość bądźmy czujni szalenie
I nauczeni dzisiejszą chwilą
Wciąż pamiętajmy - pozory mylą

~Ateista

Pewnie, po wyborach prąd i nie tylko, zdrożeją. PiS da ulgi policjantom i wojsku na wszystko co zdrożało, a Ci żeby tego nie stracić będą zdolni niemal do wszystkiego. Jeszcze wspomnicie moje słowa.

~Asdc

Pytanie do członków sekty i psychofanów. Jeśli mikro naczelnik opuściłby spodnie i zaświecił dupskiem to nie ma tego tamtego języki w ruch i do czysta, prawda?

~Teresa

Wyborco PiS, czy naprawdę chcesz żyć kraju, w którym Twój własny rząd na tyle Tobą gardzi wiedząc, że oddasz swoją wolność i demokrację za te wszystkie plusy, które dziś otrzymujesz, ale nie wiesz jeszcze jak długo?

*Czy nie przeszkadza Ci, że są to Twóje pieniądze, ktore wcześniej zabrano Ci z podatków i podwyżek i w zasadzie nie otrzymujesz nic w skali roku?

*Czy nie przeszkadza Ci, że jesteśmy na kursie do opuszczenia Unii
Europejskiej, bo jest to nieuniknione w świetle zapowiadanych przez rząd zmian w sądownictwie i wolności słowa w niezależnych mediów?

*Czy nie przeszkadza Ci, że publiczne media gardzą Tobą na tyle
mając przekonanie, że uwierzysz w ohydne i bezczelne łgarstwa tam
produkowane.

* Czy nie przeszkadza Ci, że publiczną Telewizją zarządza człowiek, który jest autorem słynnego "Ciemny lud to kupi" bardzoć Tobą na tyle, żeby móić Ci to codziennie?

*Czy nie przeszkadza Ci, że władza za publiczne pieniądze robi sobie prywatną taksówkę z samolotów przeznaczonych do innych celów poza prywatnymi?

* Czy nie przeszkadza Ci, że Ministerstwo Sprawieliwości na czele ze Zbigniewem Ziobro, zrobiło z ministerstwa farmę trolli rujnujących opinię sędziów, którzy nie zaprzedali Ziobrze duszy, łamiąc przy tym prawo i moralne kręgosłuoy mniej odpornym sędziom?

*Czy nie przeszkadza Ci, że buractwo, które do niedawna zasiadało w ławach rządowych, pojechało do Brukseli nie po to, żeby Tobie było dobrze, ale po to, żeby im było jeszcze lepiej.

*Czy nie przeszkadza Ci, że stałeś się trybem w mechanizmie
nienawiści i pogardy dla inności, czy odmiennych poglądów?

*Czy nie przeszkadza Ci, że do tej pory, po ujawnieniu szokujących
materiałów n/t pedofilii w Kościele i hierarchach kościelnych
ukrywających kościelnych pedofilów, prokuratura nie wkroczyła do kurii
biskupich, aby zająć akta i przeprowadzić rzetelne śledztwo, tak jakby
stało się np. w szkole, w której dyrektor kryłby szkolnego pedofila wśród nauczycieli?

*Czy nie przeszkadza Ci, że zamiast demokratycznego rządu, krajem rządzi jeden, szeregowy poseł?

*Czy nie przeszkadza Ci, że prezydent RP jeździ po świecie i robi
Ci wstyd?

*Czy nie przeszkadza Ci, że publicznie można dziś rzucać
bezpodstawne oskarżenia bez ponoszenia żadnych konsekwencji?

*Czy nie przeszkadza Ci, że wkrótce wyroki sądowe będą na
zamówienie władzy? To może również dotyczyć Ciebie.

*Czy nie przeszkadza Ci, że kiedy będziesz uczestniczył w wypadku
samochodowym, w którym sprawcą okaże się lokalny działacz PiS, ale to Ty zostaniesz uznany winnym, a sąd Tobie wymierzy Ci karę?

*Czy nie przeszkadza Ci, że gdy np. na komisariacie policji ktoś
zgwałci Ci córkę, ale nikt nie poniesie za to odpowiedzialności?

Czy nie przeszkadza Ci, że Prezydent Sieradza Paweł Osiewała potrącił 79-letnią kobietę na parkingu przed galerią handlową i odjechał bez udzielania jej pomocy, a dostał za to 300 zł mandatu?

Jeżeli coś Ci jednak przeszkadza, masz moc, żeby do
tego nie dopuścić. Pamiętaj, że wolności pod dyktaturą nie odzyskuje się w po wygranych wyborach, bo wyniki tych zwsze będą w 100% popierać władzę, ale jest ZAWSZE okupione krwią. Już wkrótce możesz ją stracić po jednym, nocnym posiedzeniu Sejmu. Ocknij się.

~Krzysiek

Rodacy! Prąd i tak po wyborach podrożeje. WSZYSTKO podrożeje, a 500+ się wkrótce skończy. Niech tylko władza przejmie sądy i wolne media. O żadnej przestępczej działalności tej władzy już się nie dowiecie. Tylko teraz im jesteście potrzebni, póki jeszcze wierzycie w ich obietnice. Potem zostaniecie wypluci. To już nie są żarty. Zabawnie było tylko do pewnego czasu, ale sytuacja bardzo się zmieniła. Było wiadomo, że aparat państwa wspólnie z Episkopatem działa na szkodę Polaków, ale dziś są na to konkretne dowody. Oto wiceminister sprawiedliwości, zastępca Zbigniewa Ziobry, sędzia (!!), stoi na czele farmy trolli oczerniających niezłomnych sędziów i ich rodziny łamiąc przy tym prawo. Państwo staje przeciwko swoim obywatelom. To jest dramat. To nic innego, jak bolszewickie metody rodem z Rosji Stalina.

Ludzie muszą sobie zdać sprawę z tego, że ten system, który stworzył Zbigniew Ziobro za przyzwoleniem Kaczyńskiego jest samonapędzającą się machiną represji. Prokuratorzy i sędziowie (kapciowi Ziobry) sprzeniewierzyli honor i połakomili się na stanowiska i korzyści z nich wynikające. Już tylko ten fakt powinien u kogoś względnie rozgarniętego intelektualnie włączyć czerwoną lampkę. To w końcu osoby, które będą decydować o ludzkich losach. Zastawaniem się zwykły obywatel chciałby być "obsługiwany" przez skorumpowanego prokuratora, czy sędziego na usługach władzy.

Prokuratorzy i sędziowie służalczo sprzyjający władzy są pozbawieni moralności i powtórzę - sprzeniewierzyli honor za stanowiska i dobre pieniądze i nie są godni wykonywania swojego zawodu, który ma chronić obywateli, a nie przeciwko nim występować. Stali się z własnej woli częścią samonapędzającego się systemu represji. Oni już wiedzą, że po ew. zmianie władzy, absolutnie wszyscy stracą stanowiska, prestiż i pieniądze, począwszy od prezydenta, premierów obecnego rządu, nowego ministra spraw wewnętrznych, koordynatora służb specjalnych, prokuratorów i sędziów. Z hańby nie będą sobie zdawać sprawy.

Ich decyzje będzie można kiedyś ocenić i wyciągać konsekwencje prawne. Im dalej będą brnąć w bezprawne działania, tym najbardziej będą bezwzględni, żeby oddalić perspektywę rozliczenia ich z tego przed nowym system sprawiedliwości. To sprzyja powstawaniu efektu śnieżnej kuli - zrobią wszystko, żeby taki scenariusz oddalić w czasie. Postępowania prokuratorskie i wyroki sądowe będą zawsze na zamówienie polityczne. Może już to w niektórych wygeneruje jakąś refleksję. Niech zadadzą sobie pytanie, czy chcieliby, aby taki prokurator prowadził sprawę, a potem spolegliwy władzy sędzia wydawał wyrok na nich, czy ich bliskich.

Taki był PRL, który trwał 44 lata, potem względna wolność okupiona krwią. To nie są żarty. Trzeba docenić wolne jeszcze media, które obnażają moralność tej koszmarnej władzy. Wyobraźcie sobie, że istnieje tylko TV Narodowa. Wtedy system będzie działał bez żadnych zakłóceń i bardziej będzie ulegał demoralizacji. Kiedy przejmą media, a zrobią to pierwszą nocną ustawą, jeśli jakimś złośliwym zrządzeniem losu wygrają wybory, i będą mogli robić już absolutnie wszystko. Rozpoczną się aresztowania opozycji i wszystkich innych krytykujących władzę, czy Kościół. Nikt już nie stanie w ich obronie. Żaden sędzia nie wyda sprawiedliwego wyroku, ani żaden prokurator rzetelnie nie przygotuje sprawy. Bezsensowną też staje się śmierć wszystkich, którzy stracili życie podczas zrywów społecznych przeciwko niesłusznie powracającemu systemowi.

To być może ostatnie demokratyczne wybory, w których naród ma okazję i powinien czuć obowiązek, aby wziąć w nich udział.

~Grażyna

https://youtu.be/FQPdRXN21m4

~hydraulik

Komunizm pod kazdą postacią to ciało obce Polsce nigdy tu nie było komunizmu poza narzuconym przez Rosje więc wszyscy Ci co propagują pod jaką kolwiek postacią ludzie nie jestescie Polakami wyjedzcie z Polski

~Emilia

Jak widzicie sami sprawy się skomplikowały i nie mam z czeg wam PiShejterom już wypłacać.

~Michał

Ziobro musi odejść! Jak długo jeszcze nędą oni kompromitować w świecie Polskę?

~Hójała

Ewa i Krzysiek mają rację. „stop idiotom” powiedz sobie stojąc przed lustrem bo takich ograniczonych dziś rządzącym potrzeba. Zbyt głupi jesteś by dalej z tobą deliberować i nawet przychodnia na Wyszyńskiego nie pomoże ci. Pawilon będzie ci pomocny spróbuj.

e2rds

Do stopidiotom, mo właśnie, popatrz w lustro i powiedz sobie, głośno przynajmniej dziesięć razy, " stopidiotom". Może do tego pustego łba twojego coś dotrze, później już możesz milczeć.

~stopidiotom

Do ewa, czy ty swoje wypociny pisałeś z przychodni na WYSZYŃSKIEGO? oto jest pytanie. Masz tak nasrane we łbie że nawet ta instytucja nic ci nie pomoże.

~Ewa

"Publicysta i były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego - Waldemar Kuczyński skomentował aferą PiS-u w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Kuczyński o wyborach i aferze trolli w MS
Jeśli PiS nie uzyska większości konstytucyjnej, a opozycja zyska większość w Senacie, demokracja wróci na pewniejszy grunt. Jest szansa naprawić błąd roku 2015 nawet nie odsuwając PiS od władzy. Jeśli nie chcecie odebrać im władzy, to dla swego bezpieczeństwa ograniczcie ją.
O Piebiaku: To najzwyklejsze moralne kanalie.

Z takich odpadów profesjonalnych i moralnych stworzona jest nomenklatura obecnej władzy. I 40 proc. Polaków nie rzyga tym, jak wydawałoby się powinni normalni ludzie, tylko bije im brawo. Dumni Polacy kochający wolność! Dobrze, że mam już 80 lat. Najbardziej obelżywe słowa w języku polskim tracą moc w konfrontacji z takim kimś, jak Piebiak i wszyscy jemu podobni w obecnej władzy, a są ich tam już tysiące. Odchodzi ten człowiek, jak ostatnia moralna szmata i w tej roli znajdzie się na czarnych kartach historii sądownictwa w Polsce. Współczuję jego rodzinie i potomkom.

O PiS: Ta władza, dla utrzymania się jest zdolna do wszystkiego, także do mokrej roboty wobec politycznych przeciwników. Do wszystkiego. To pierwsza taka gangsterska ferajna po 89 r., wyprana z moralności i przerażona możliwością odpłaty za swe czyny. Do dziennikarzy i profesorów popierających PiS - czy afera Piebiaka umocni was w popieraniu PiS, czy może otworzą się wam oczy na to czym na prawdę jest wasz wybranek?!

Cała ta ferajna u władzy to są "piebiaki" różnej maści. Owoce gwałtownego od 2015 r. wzrostu popytu na pachołków nowej nomenklatury. A jak głosi uniwersalne prawo podaż pachołków jest zawsze większa niż popyt. Stąd wyrojenie "piebiaków" z zatęchłych zakamarków społeczeństwa. Sprawa Piebiaka i Emilii, to śrubka w mechanizmie, na którym budowane jest od 4 lat państwo w Polsce. Było kiedyś podobno "państwo z dykty". Podobno było. Teraz jest państwo z gówna.

Pisowska nomenklatura to "piebiaki", odrzuty, odpady. Demokracja spoczywa na ludziach z charakterem, dyktatura na pachołkach. Od 4 lat mamy ich wyrój ze ścieków społecznych. Obsadzono nimi państwo, bo są najpewniejszym fundamentem jednoosobowej, ponadprawnej władzy Kaczyńskiego. Taka jest dziś zgwałcona przez łotrów Rzeczpospolita. Władzy tak plugawej, jak ta od czterech lat, takiej hołoty rządzącej Rzeczpospolitą dotąd nie było.

A co jeszcze przed nami? Rodacy co wam złego zrobiła Ojczyzna, żeście ją tak splugawili? Posłuchajcie języka, jakim te kanalie ze szkalującej bandy u Ziobry i w okolicach mówią o najpodlejszej kampanii niszczenia ludzi, którą prowadzą, głośnej już na cały świat, i porównajcie z niewinnym "szczebiotaniem" ludzi poprzedniej ekipy u Sowy. Zmiana rzeczywiście dobra."

Ruszcie głową. Tu chodzi o wolność Waszą i Waszych bliskich. To jest patologia.

~Krzysiek

To już nie są żarty. Zabawnie było tylko do pewnego czasu, ale sytuacja bardzo się zmieniła. Było wiadomo, że aparat państwa wspólnie z Episkopatem działa na szkodę Polaków, ale dziś są na to konkretne dowody. Oto wiceminister sprawiedliwości, zastępca Zbigniewa Ziobry, sędzia (!!), stoi na czele farmy trolli oczerniających niezłomnych sędziów i ich rodziny łamiąc przy tym prawo. Państwo staje przeciwko swoim obywatelom. To jest dramat. To nic innego, jak bolszewickie metody rodem z Rosji Stalina.

Ludzie muszą sobie zdać sprawę z tego, że ten system, który stworzył Zbigniew Ziobro za przyzwoleniem Kaczyńskiego jest samonapędzającą się machiną represji. Prokuratorzy i sędziowie (kapciowi Ziobry) sprzeniewierzyli honor i połakomili się na stanowiska i korzyści z nich wynikające. Już tylko ten fakt powinien u kogoś względnie rozgarniętego intelektualnie włączyć czerwoną lampkę. To w końcu osoby, które będą decydować o ludzkich losach. Zastawaniem się zwykły obywatel chciałby być "obsługiwany" przez skorumpowanego prokuratora, czy sędziego na usługach władzy.

Prokuratorzy i sędziowie służalczo sprzyjający władzy są pozbawieni moralności i powtórzę - sprzeniewierzyli honor za stanowiska i dobre pieniądze i nie są godni wykonywania swojego zawodu, który ma chronić obywateli, a nie przeciwko nim występować. Stali się z własnej woli częścią samonapędzającego się systemu represji. Oni już wiedzą, że po ew. zmianie władzy, absolutnie wszyscy stracą stanowiska, prestiż i pieniądze, począwszy od prezydenta, premierów obecnego rządu, nowego ministra spraw wewnętrznych, koordynatora służb specjalnych, prokuratorów i sędziów. Z hańby nie będą sobie zdawać sprawy.

Ich decyzje będzie można kiedyś ocenić i wyciągać konsekwencje prawne. Im dalej będą brnąć w bezprawne działania, tym najbardziej będą bezwzględni, żeby oddalić perspektywę rozliczenia ich z tego przed nowym system sprawiedliwości. To sprzyja powstawaniu efektu śnieżnej kuli - zrobią wszystko, żeby taki scenariusz oddalić w czasie. Postępowania prokuratorskie i wyroki sądowe będą zawsze na zamówienie polityczne. Może już to w niektórych wygeneruje jakąś refleksję. Niech zadadzą sobie pytanie, czy chcieliby, aby taki prokurator prowadził sprawę, a potem spolegliwy władzy sędzia wydawał wyrok na nich, czy ich bliskich.

Taki był PRL, który trwał 44 lata, potem względna wolność okupiona krwią. To nie są żarty. Trzeba docenić wolne jeszcze media, które obnażają moralność tej koszmarnej władzy. Wyobraźcie sobie, że istnieje tylko TV Narodowa. Wtedy system będzie działał bez żadnych zakłóceń i bardziej będzie ulegał demoralizacji. Kiedy przejmą media, a zrobią to pierwszą nocną ustawą, jeśli jakimś złośliwym zrządzeniem losu wygrają wybory, i będą mogli robić już absolutnie wszystko. Rozpoczną się aresztowania opozycji i wszystkich innych krytykujących władzę, czy Kościół. Nikt już nie stanie w ich obronie. Żaden sędzia nie wyda sprawiedliwego wyroku, ani żaden prokurator rzetelnie nie przygotuje sprawy. Bezsensowną też staje się śmierć wszystkich, którzy stracili życie podczas zrywów społecznych przeciwko niesłusznie powracającemu systemowi.

To być może ostatnie demokratyczne wybory, w których naród ma okazję i powinien czuć obowiązek, aby wziąć w nich udział.

adrian2

Na Żoliborzu w małym domeczku
Pomiędzy ludźmi tak po sąsiedzku
Sam, bez teściowej, dzieci i żony
Mieszkał staruszek pewien zmarszczony
Ponieważ kotów hodował parkę
Pokrytą sierścią miał marynarkę
Do tego jeszcze w skarpetkach dziury
Co dopełniały obraz ponury
Cicho się jakoś po świecie błąkał
Nie prawa jazdy, nie w banku konta
Z rodziny został sam z bratanicą
Co wielokrotną była dziewicą
Staruszek ten miał na władzę parcie
I do tej władzy dążył uparcie
Aż wreszcie na przekór całemu światu
Zbudował sobie partię frustratòw
Która na skutek losu przekory
Wygrała w końcu w Polsce wybory
I niewątpliwie za tą przyczyną
Niezwykle nam się dziadek rozwinął
Realizując swój pomysł śmiały
Podporządkował sobie kraj cały
Rozdawał stołki i kasę dzielił
Tłumacząc reszcie obywateli
Że choć jest ciężko i gorzej będzie
To on wciąż dobro ich ma na względzie
Nie czerpiąc przy tym korzyści żadnych
Sam biedny, skromny i nieporadny
A pewnym szarym styczniowym świtem
W świat poszły wieści niesamowite
Że to nie tylko dom i dwa koty
Lecz jeszcze kilka milionów złotych
Tak pomalutku do grosza grosik
Biedny staruszek Polsce zakosil
A więc bogatsi tym doświadczeniem
Na przyszłość bądźmy czujni szalenie
I nauczeni dzisiejszą chwilą
Wciąż pamiętajmy - pozory mylą

~hydraulik

Lewactwo dookoła trzeba bronic Polski przed nową zarazą.

~widia

gdzie znikł główny temat o wizycie krasnala?

~inteligent

PAN DIKTOR PRAWA JAROSŁAW KACZYŃSKI to obecnie największy mąż stanu na świecie i wielkie dzięki że chcało mu się odwiezic nasze miasto bo njesteśmy stolicą PIS. A swoją drogą takiej promocji naszego miasta jeszcze STALOWA WOLA nigdy nie miała czego nam zazdrości cała POLSKA i wszyscy POLACY

adrian2

Na Żoliborzu w małym domeczku
Pomiędzy ludźmi tak po sąsiedzku
Sam, bez teściowej, dzieci i żony
Mieszkał staruszek pewien zmarszczony
Ponieważ kotów hodował parkę
Pokrytą sierścią miał marynarkę
Do tego jeszcze w skarpetkach dziury
Co dopełniały obraz ponury
Cicho się jakoś po świecie błąkał
Nie prawa jazdy, nie w banku konta
Z rodziny został sam z bratanicą
Co wielokrotną była dziewicą
Staruszek ten miał na władzę parcie
I do tej władzy dążył uparcie
Aż wreszcie na przekór całemu światu
Zbudował sobie partię frustratòw
Która na skutek losu przekory
Wygrała w końcu w Polsce wybory
I niewątpliwie za tą przyczyną
Niezwykle nam się dziadek rozwinął
Realizując swój pomysł śmiały
Podporządkował sobie kraj cały
Rozdawał stołki i kasę dzielił
Tłumacząc reszcie obywateli
Że choć jest ciężko i gorzej będzie
To on wciąż dobro ich ma na względzie
Nie czerpiąc przy tym korzyści żadnych
Sam biedny, skromny i nieporadny
A pewnym szarym styczniowym świtem
W świat poszły wieści niesamowite
Że to nie tylko dom i dwa koty
Lecz jeszcze kilka milionów złotych
Tak pomalutku do grosza grosik
Biedny staruszek Polsce zakosil
A więc bogatsi tym doświadczeniem
Na przyszłość bądźmy czujni szalenie
I nauczeni dzisiejszą chwilą
Wciąż pamiętajmy - pozory mylą

~krewny

Załęże otwiera cele dla Jarosława Kaczyńskiego , 2 x2 m ,wiadro do srania i prycza i tak gość będzie mia dużo luzu bo ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu

~krewny

Załęże otwiera cele dla Jarosława Kaczyńskiego , 2 x2 m ,wiadro do srania i prycza i tak gość będzie mia dużo luzu bo ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu

~Emilis

Afera w ministerstwie sprawiedliwości jest już we wszystkich mediach światowych. Kaczor nie zamiecie jej pod dywan musi zwalić Ziobrę ze stołka bo to kompromituje polski rząd!

~Mariusz

https://r-us.com/ #R Revolution - mówimy jak jest

~anna

Jakim podłym i przewrotny stworzeniem trzeba być żeby wyznając wartości chrześcijańskie, mieniąc się katolikiem rozgłaszać opinie pełne agresji, nienawiści, uprzedzeń itp. Kaczyński dzisiaj kieruje je do ludzi, którzy tak naprawdę uważają go za swojego idola i zrobią wszystko co tylko im zasugeruje, ale tak właśnie działa MASA POZBAWIONA SAMODZIELNEGO MYŚLENIA(bez urazy). Najgorsze jest to, że Ci ludzie zaprogramowani taką mową nienawiści i uprzedzeń będą z tego powodu sami cierpieć w swoim życiu w myśl zasady: To co nosisz w swoim sercu i umyśle będzie determinować wszystko co się będzie w Twoim życiu działo. Osobiście jestem hetero. Środowiska LGBT były od zawsze i będą, a społeczeństwo, które bezmyślnie daje się manipulować, podburzać i dawać sobie wpuszczać do serc i umysłów JAD nienawiści i uprzedzeń samo skazuje się na cierpienie. Kaczynski to podstępny i przewrotny osobnik, takim jak ON się nie ufa, tacy jak On sprowadzają masy na manowce.

~lodzia

Wielka szkoda że Lucjusz nie zaprosił ostoi moralności i matki polki córki Lecha Kaczyńskiego, bratanicy guru Jarosława, która 3 chłopów w skarpetkach puściła i poczeła z wszystkimi dzieci oraz 3 śluby kościelne miała oraz co najważniejsze dalej jest dziewicą, medycyna czyni cuda, panna na wydaniu

~lodzia

Wielka szkoda że Lucjusz nie zaprosił ostoi moralności i matki polki córki Lecha Kaczyńskiego, bratanicy guru Jarosława, która 3 chłopów w skarpetkach puściła i poczeła z wszystkimi dzieci oraz 3 śluby kościelne miała oraz co najważniejsze dalej jest dziewicą, medycyna czyni cuda, panna na wyda

~@sasiad

Nie idzie pisanie wierszy. Nie dostal sie do rady, to lize tylek luckowi. Wystepuje w pierwszym rzedzie, pcha sie wszedzie. To standard. Wyjatkowa gadzina. Kosciol tez na pierwszym miejscu. Zaklamaniec kolejny.

~sąsiad

"(~sorry
Skoro w ministerstwie hejtu jeden(?) z wiceministrów zajmował się profesjonalnie hejtem współpracując z p. Emilią to daję głowę, że w naszym magistracie jest identycznie bowiem to ta sama mentalność, kultura i tradycja. Teraz pozostaje ustalić który/a to osoba jest na usługach p. LN (a on wzorem Ziobry nic o tym nie wie!) i szkaluje wielu mieszkańców.?)" Czy nie jest nia misiewicz-pierwszy kierownik-rolnik, ktory wzorem Marszalka-Penelopy przybral kiedys ksywke Rowerzyst(k)a-Madonna?

~Robbie

Szef będzie zadowolony. Ależ to proste o kogo chodzi. To Czerepach z rancza. Wiadomo już dlaczego ten film wycofano.