Pijany leżał na środku skrzyżowania

Image

Wczoraj po godz. 13, niżańscy policjanci interweniowali w związku z pijanym mężczyzną, który leżał na środku skrzyżowania w miejscowości Wólka Tanewska. Nietrzeźwy ze względu na stan upojenia alkoholowego został przewieziony do szpitala.

Na miejscu karetka pogotowia udzielała pierwszej pomocy mężczyźnie, który był kompletnie pijany i nie mógł się samodzielnie poruszać. Mężczyznę leżącego w miejscu zagrażającemu jego życiu znaleźli dwaj mieszkańcy Wólki Tanewskiej. Leżał on na skrzyżowaniu ulic Główna i Szewcy.

W chwili, gdy nadjechał patrol mężczyzna został już przeniesiony na przystanek autobusowy. Miał 3 promile alkoholu w organizmie i otarcia twarzy. Został przewieziony do szpitala.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
wyborca

XXI wiek, a jedyny kontakt z pogotowiem jest telefoniczny. Powinno być tak, że w 3 max kliknięciach na smartfonie wzywam pomoc, a kierowca karetki dostaje współrzędne miejsca zdarzenia. I nie byłoby problemu typu "pani z pogotowia 20 min wypytuje o pierdoły" lub tłumaczenia, gdzie mają przyjechać, bo wypadek na środku drogi bez tabliczek, bez niczego. Mamy technologię, ale jej nie wykorzystujemy.

~Jaity

Pijany też człowiek rozumiem, ale służby szybko reagują i udzielają pierwszej pomocy, a dzieciak z rozwaloną głową leży w kałuży krwi, a Pani z pogotowia 20 min wypytuje dzwoniacego o pierdoły typu, czy ma Pani nr tel do rodziców?!?! Szooook, to jest pogotowie? To jest pierwsza pomoc???????????

~Jadźka

Jaki pijany? Jak miał 3 promile to co najwyżej wypity był

~Coś nowego

Ruchem kierował i z pragnienia zemdlał .

~Coś nowego

Ruchem kierował i z pragnienia zemdlał .

~nemo

kazdy pijak do ziemi

Mariusz77

Leżysz na środku drogi nawalony , nic ci się nie stanie a i do domu cię odwiozą
Idziesz trzeźwy przez przejscie dla pieszych na zielonym a w każdej chwili ktoś cię może potrącić i jest bezkarny .
Jak tu nie pić ?????

~Mistrz

To pewnie Mycek znowu popił i zabłądził. Takich to powinni na detoks odrazu wysyłać a nie później tylko renty pijackie i nic więcej od życia nie chcą. Niestety alkohol to wróg narodu nr. 1/

~boby

Trzeba było wywieść do lasu.