Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 1:3

Image

Druga drużyna Stali Stalowa Wola rozpoczęła zmagania na boiskach podkarpackiej IV ligi od spotkania z rezerwami I ligowej Stali Mielec.

Spotkanie poprzedziła uroczystość wręczenia pamiątkowego pucharu za uzyskany w poprzednim sezonie awans.

W mecz lepiej weszła drużyna ze Stalowej Woli, która za sprawą Michała Mistrzyka objęła prowadzenie już w 6 minucie. Jednak jeszcze przed przerwą goście dwukrotnie odpowiedzieli i to oni w lepszych humorach schodzili na przerwę. Po przerwie Stal przejęła inicjatywę, dłużej utrzymywała się przy piłce. Brakowało jednak pomysłu na skuteczne zagrożenie bramce przeciwnika Piłkarze z Mielca bardzo mądrze się bronili, a w ostatniej regulaminowej minucie skutecznie zaatakowali odbierając nadzieję beniaminkowi z hutniczego miasta na zdobycz punktową.

Stal: Maciej Siudak, Filip Szifer, Kacper Śpiewak, Michał Mistrzyk, Wiktor Stępniowski, Szymon Jopek, Przemysław Stelmach, Patryk Marut, Karol Dziopak, Bartłomiej Ciepiela, Bartosz Tłuczek.

Rezerwowi: Kacper Moskal, Tymoteusz Buczek, Filip Moskal, Daniel Kaleta, Jakub Lebioda, Patryk Kuchyt, Kacper Piotrowski.

Trener: Artur Lebioda

Opracował: Radosław Brzyski


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kibic3

Do polak, tak dostali szanse debiutu w meczach o pietruszke kidy TALÓWKA miała już pewne utrzymanie w 2 lidze. Ja czekam kiedy dostaną szanse w meczach rundy jesiennej kiedy to jeszcze nic nie jest pewnego.[utrzymanie].

~Polak

Wszyscy ze Składu Spiewak Szifer Siudak Stepniowski Marut Dziopak mają już debiuty w 2 lidze

~kibic3

Gdy przez długie lata kopie się piłke na boiskach wiejskich jak to miło zagrac z drużynami miastowymi a swoją drogą zobaczymy jak ci młodzi marzyciele o grze w pierwszej drużynie pokażą co potrafią na poziomie 4 ligi. Każdy który się wyróżnia w 4 lidze powinien dostac szanse pokazac się w 2 lidze.

~Klop

Zapłacili frycowe. Będzie lepiej od pierwszego zespołu.

~Widz

Przynajmniej fajnie wyglądają te koszulki napewno ciężko się grało w takim upale może ten Brazylijczyk z Mielca czuł się jak u siebie

~znawca

fajne koszulki naszych swoją drogą ciekawe jak prezentują się wyjazdowe

~kibic

ważne że młodzi zbierają doświadczenie akurat w 4 lidze wynik jest drugorzedny