Policjanci poszukują zaginionej Jagody Niedźwieckiej zamieszkałej w Nisku

Image

Zaginiona w dniu 6 czerwca br. wyszła z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku.

Rysopis:

Wzrost 165 cm, wiek 17 lat, szczupła budowa ciała, włosy długie - rude, oczy piwne, nosi aparat ortodontyczny i okulary.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nisku, 37-400 Nisko, ul. Sandomierska 6, tel. 15 877 53 10 lub 997.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~RST- Rambo

Ładnaa ta dziołcha ma coś w sobie jutro jada ją szukać umiech.... na pewno sie znajdzie pozdr

go123

Może czuła się nie zrozumiana przez otoczenie, i dostawała zbyt niskie kieszonkowe, albo nie dostawała w cale ?
To mogło doprowadzić do samobójstwa.

~Tojejprofil

https://www.facebook.com/jadzia.niedzwiecka.1

Zatestowany

I kolejna ciekawostka... Od mojego poprzedniego komentarza dotyczącego jej polubień stron dotyczących narkotyków minęło jakieś 17 godzin i czary mary, owe polubione strony już zniknęły, czyli jak widać konto na Facebooku jest w jakiś sposób użytkowane. To tym bardziej daje obraz nie przypadkowego zaginięcia.

~Znanja

Ta dziewczyna to samo zło. Cięcia ucieczki papierosy alkohol psychiatryk. Może warto napisać że miała problemy w domu i w szkole.

~zgredzik

Yyyych jak zaginęła 2 miesiące temu to juz po ptakach jak żyje to w PL jej nie ma.

~Do Jan

Niedorozwoja*

~Do jan

Olej tego pierdolonego niedorozwoju go123 bo to idiota z psychiatryka który tylko czeka aż ktoś mu napisze żeby sobie kapucyna utrzepac.... ten gość jest tak zdrowo pierdolniety ze na waszym miejscu nie wdawał bym się z nim w dyskusje nawet chyba ze lubicie wyzwania to w stalowej na detoxie leżą podobni

~Jan

Go123 podaj przynajmniej 10 takich sytuacji z ostatnich miesięcy

~jan

.... są wakacje, bardzo łatwo wkomponować sie w nowe towarzystwo, zmieniać miejsce pobytu, zmienić fryzurę, opaleniznę, przyjdzie 1 września i dziewczyna sama wróci do domu, bo paczka z którą spędza czas sama się rozpadnie...

Zatestowany

Na facebooku informacje o jej zaginięciu były już końcem czerwca, nie mniej jednak zastanawiającym jest całkowicie "wyczyszczone" jej konto na FB i tylko kilka polubień stron nawiązujących ściśle do brania narkotyków. Wszystko to wydaje się nie przypadkowym zaginięciem. Dodam tylko że nic nie sugeruje, jedynie się zastanawiam umiech

O-b-s-e-r-w-a-t

To zdjęcie widziałem już w czerwcu na necie więc raczej zgłoszone od razu musiało być.

mmm3

Gdyby moje dziecko zniknęło(nie ważne czy ma 10,16,20 itd) poruszyła bym niebo i ziemię. A tu trochę dziwne, że tak późno zgłoszone zaginiecie. Mam nadzieję, że się odnajdzie zdrowa i żywa. Współczuję rodzicom...

~ogh

Bez makijażu pewnie wygląda zupełnie inaczej. Trzeba mieć zawsze "naturalne" zdjęcia bliskich - na wszelki wypadek.

go123

Dobry Wieczór Państwu;
W takich przypadkach często się okazuje, że zaginiona osoba popełniła samobójstwo w trudno dostępnym miejscu (np. w środku lasu, albo w jakimś opuszczonym budynku).
Oczywiście istnieją też inne możliwości.

~Czadoman

Ruda tańczy jak szalona ......

~agent

zaginęła 6 czerwca i dopiero 2 miesiące później o niej piszecie? Przecież nawet jak ktoś ją widział w tym czasie to tego nie pamięta bo dziewczyna niczym się specjalnie nie wyróżnia. W takich przypadkach trzeba reagować odrazu ..

~Ateista

Fajna lala, pewnie się puściła w tripa po Europie.