Wygrana PKS San Stalowa Wola

Image

Parafialny KS SAN, grający swoje mecze na boisku przy ulicy Kusocińskiego na osiedlu Piaski, zmierzył się z Unią Skowierzyn. Stalowowolski klub wygrał 7:2.

Był to mecz o Puchar Polski na szczeblu podokręgu stalowowolskiego. Runda wstępna pucharu była doskonałą okazją do generalnego sprawdzianu przed rozpoczynającym się w najbliższą niedzielę nowym sezonem. Trzeba przyznać, że próba ta wypadła wyśmienicie. Obserwując formę i zaangażowanie całej kadry można śmiało stwierdzić, że San będzie w nadchodzących rozgrywkach mocnym kandydatem do awansu. Wynik konfrontacji z drużyną reprezentującą ligę o szczebel wyżej niż PKS jest tego potwierdzeniem. Kibice, którzy przybyli na ten mecz byli świadkami wielu bramek, a tego właśnie oczekuję się od takich zawodów. Bramki smakują najlepiej, dlatego możemy się spodziewać na kolejnej „uczcie” jeszcze większej liczby widzów. Okazja ku temu już w niedzielę 11 sierpnia o godz.14:00, kiedy to San podejmie spadkowicza LZS Kępie Zaleszańskie. Wcześniej bo o godz.11:00 w rozgrywkach IV ligi zadebiutuje druga drużyna Stali Stalowa Wola, która podejmie również rezerwy swojej imienniczki z Mielca. Oba mecze oczywiście na boisku przy ulicy Kusocińskiego.

Parafialny KS SAN – Unia Skowierzyn 7:2

Bramki KS San: 16’ D. Pawlik 26’ R. Proc 43’ R. Rogowski 47’ K. Rykowski 51’ R. Proc 70’ S. Kułacz 87’ S. Kułacz

Bramki Unii Skowierzyn:

60' Mateusz Przedpełski

75' Krzysztof Paterek

Kary:

32' (Krystian Szmid (ż), Faul

54' Krystian Szmid (ż/cz), Faul

61' Dawid Pawlik (ż), Niesportowe zachowanie

61' Radosław Proc (ż), Niesportowe zachowanie

Widzów: ok. 200

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
TylkoZKS

PEEEEEEEEEE KAAAAAAAAAA ESSSSSSSSSSS PEEE KAAA ESSS PKS PKS PKS! W Stalowej tylko PKS!

~Kibic

Niech sie dzieje. Bylem na tym meczu i widac ze zmiany w zarzadzie wszystkim wyszly na dobre

~pks

wielka propaganda jakiegoś pismaka który nie wie co faktycznie się tam dzieje. parafialny klub a najgorsze chamy w b klasie łącznie z tych ich dziesięcioma kibicami wielka stalówka chodzić pijanym po stadionie w koszulkach stali i wyzywać innych od wieśniaków samym będąc na dnie prostactwa. przekręty wały i nic więcej z tego san jest znany. brak prawdziwej chęci do gry co jest chyba najważniejsze w amatorskich ligach

~do cdn

Ty za to kopiesz się pewnie w okręgówce nie ?? dobre masz info skoro wiesz co się dzieję w tym klubie. Chyba że, jakiś były kopacz Sanu jesteś hehe w sumie pisząc takie rzeczy raczej jesteś zwykły prostak umiech

cdn

Ciekaw jestem jak dlugo jeszcze ten zaściankowy klubik będzie sie bujał w B klasie.Ilez mozna ??Nie bylo pieniedzy ,?ok nie bylo awansu.Teraz jak na warunki B klasowe pieniądze sa ,stadion jest szatnie sa ,pilko chwyty sa ,ławki sa a oni dalej bujają sie w b klasie i nadal graja tam pseudo piłkarze z wielkimi brzuchami i prędkością żółwia.

TylkoZKS

Każdy to powie - PKS rządzi w Stalowej! Klubem Stalowej PKS, każdy o tym dobrze wie!

~Gaga

Hłe hłe hłe ale kisne.
W końcu sukcesy w piłce.
Widzisz płezydęcie, trzeba się modlić a nie publiczne pieniądze trwonić

~mamat

Brawo,tak trzymać

~sochin

PKS San Rozwadow

~taka prawda

ktos kto pisze te artykuly to powinien sie cofnac do podstawowki.

~Badi

Czyta to ktoś przed wystawieniem?